ЗАНИМАНИЯ С 6-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 17 857
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 736
Много ги обичам тия колебания в настроението - първо реве като заклана, след 5 минути се ухилва.  Mr. Green

# 706
  • София
  • Мнения: 10 705
Да Пуци,точно! Ние изкъпахме зверилника,сега седи в мен и реве от време на време и се опитва да ми захапе ръката-не се шегувам, към 19.30 ще яде и искрено се надявам да заспи,че просто ще се гръмна! ИСкам да заспи,за да мога да вечерям,да свърши пералнята -неговата, да просна и да припадна до него Whistling

# 707
  • Мнения: 3 736
Наяж го хубаво и ше заспи диването. Още повече като се е изморил от рев.  Grinning Стискам палци.

# 708
  • Мнения: 86
Момичета, много ви благодаря  Hug
На майка ми одеве казах, че така не може, че сега сме всички, но когато съм сама ми е много горно, и че заслужава да й я оставя няколко дни и да види тогава... и тя сега уж се съгласи да правим всичко възможно да я забавляваме, но без да я носим. Тя тези дни много се грижи за нея, че аз нали не знам къде се намирам и видя, че наистина е зор. Сега е с разбиране към мен и се съгласи, татко също. Видяха и те зора и друга песен запяха. Преместихме кошарата в хола и сега съм я остави в нея. Тя реве аз давам биба и играчки и млъква за малко после пак реве и така... Но реших, че ще обърна страницата! А толкова жално плаче.......със сълзички.....ужас.....
Аз бях на невролог и на рентген... и се оказа шип....става все по-хубаво  Mr. Green Аз обиколих всички доктори...всеки ден поне по веднъж съм в поликлиниката и на регистратурата ме знаят  Joy

# 709
  • Русе
  • Мнения: 5 359
Иве дано бързо да се оправиш здравословно. Гушкай бебка , когато си определиш и всичко ще си дойде на място.
abs покажи линк на килимчето, че проявявам интерес. Аз понеже стол за хранене още не съм купила си мисля, че в крайна сметка ще взема портативен дето се закрепва за обикновен стол .

# 710
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 257
Девил,много правилно решение!Аз малко взимам да съжалявам за стола. Sad Не,че не е хубав,просто нямаме място и не го ползваме толкова,колкото очаквах.Нали е подарък от майка ми и сега не смея да й се оплача.Само й викам "Ооо,много го ползваме,че как иначе!"   Whistling (стои в коридора в една ниша и на 2 дни веднъж го вкарваме в стаята за да отмием срама от челото и да успокоим гузната си съвест). Лъжкиня долна,мръсна. Laughing
Иве,къде го тоз шип?!Боже господи!На лекар няма да стъпна. ooooh! Кой знае и на мен какво ще ми намерят..  Crazy Хубаво си й казала. Hug
Нашето чадо ни спретна голям купон към 7ч. Както си се смееше,грохна и се започна такъв рев,че ум да ти зайде.. ooooh! Мина 1 час докато заспи.Тя не спа добре следобеда и се събуди прекалено рано,после вилня интензивно 3 часа.Не се ли наспи,следва черна серия. Grinning
Сега яде каша и играе на спалнята.Забавлението се изразява в удряне на капачката от шишето в дрънкалката. Mr. Green Много е готина!  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 86
Ох, Пупи, в шийните прешлени Sad . А всичко тръгна от едни пъпки ...... май трябваше да си вървя и да си се чеша, но за другия път ще знам  Peace . Сега като спра противоалергичните хапове и веднага пак пъпки.... и сега пия тях, Еутирокса, Ноотропил, Сибелиум и Милгамма (последните три от невролога) Иде ми да се застрелямммммммм  #2gunfire .....ама няма с какво  #Cussing out
Мима заспа с рев в кошарата. Дереше се и нямаше глас чак... беше ужасно, но успях да я успокоя и да приспя без да я взимам. Сега спи и после ще се събуди по никое време и ще ме вбеси пак  #Cussing out

# 712
  • Мнения: 86
Абе всъщност не знам и аз какво имам, но пише : "Данни за запазена костна структура при запазена костна структура. Запазена, дори лекостепенно подчертана лордоза. Начални ръбови остеофити по контура на някои от прешленните тела със стеснения между прешленни пространства по заден контур на същите" До колкото аз мисля горното ще рече изкривяване и шипове.

# 713
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
Devil, това взех. Днес пристигна и дори го изпрах. Simple Smile
Аз сега съм на вълна стол за хранене, засега шезлонга удържа, ама искам да седи хубаво накъде. Че после съм решила да му давам сам да си хапва парченца и на стола ще е най-удобно като че ли.

# 714
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 257
Абс,ти по Рапли метода ли ще захранваш? newsm78
Иве,нямам идея какво ще реч това,но доколкото знам,шиповете се наместват и положението се подобрява с времето.Искрено се надявам и при теб да е така.   bouquet
Аз отивам да гледам "Приятели' и ви пожелавам лека нощ.  Hug

# 715
  • Мнения: 343
Момичета, нямам сили да изчета всичко. Едва чакам да окапе дребното и да си лягаме. Пиша, каквото успях да прочета.
Мама на Ани, педиатъркат ами каза да захраня от 4 месец. Тази в София също спомена за захранване, аз й казах, че имам страшно много мляко и предпочитам да поизчакаме, тогава тя каза, че действително детето напредва повече от добре и няма проблем да захраня от 6м. Така и направих.
Иве  Hug Hug Hug Само мога да те посъветвам да се наложиш, макар че знам колко е кофти пред близки. Аз поне от страна на майка ми срещам пълна подкрепа за всичко. Даже и свекървата като й кажа нещо, се съгласява, дори и да не мисли като мен. Свекърът се опитва да ми се бърк аи мъжо само това чака, за да ми обясни как той бил отгледан от него и така значи било правилно. Както и да е. Мама много го гушкаше като бяхме след първия месец в БГ за месец. Оттогава много се разглези, макар че беше още мъничък. Заспиваше на ръце след дундуркане по 40-50мин. Често искаше да е на ръце. Абе мрънкалце. Започнах да го оставям сам за малко, непрекъснато му говоря около него, правя се на клоун. Примерно, сгъвам прането и му обяснявам как трябва да е прилежно прибрана на татко блузката, за да.... правя оплезена физиономия или го боцна по коремчето.. за да го похвалят на работа колко хубави и ароматни са му дрехитееееееееееее... Сещаш ли се, с един закачлив и игрив тон. И той се смее на подобни глупости. Така малко по малко го научавах да седи сам по повечко време. Със спането беше доста по-трудно. Наложи се на няколко пъти да го оставя да дср нареве прилично, доакто не остане без въздух. После гушкам, оставям в леглото, плаче, взимам, оставям и т.н. Накрая понякога му писва и захапва пръстчето и заспива. Друг път не успява. Но с времето се научи и имаше едни прекрасни месец и нещо, в които изобщо не съм го приспивала. Сега като ни сгащиха зъбите се приспиваме на цицка, по-рядко успява сам.
Ние и днес имахме гости, колегите от университета на мъжо. Събрахме едно 90лв Simple Smile))) Всеки остави някакви парички и сме много хепи сега.

# 716
  • Мнения: 3 736
Добро утро.  Tired Бухалът снощи счупи всички рекорди, от 8 до 7 сутринта се будеше горе-долу на кръгъл час и рев, и напъване, и пръцкане, после малко сън и пак същото. Ад.

# 717
  • Мнения: 86
Ох, и ние сме будни от 6 и вече се отказах да спя. Много ми се пи добре, че пия разни работи да ме държат жива и кафенце си направих. Днес реших, че ще я държа сега до 13:00 будна и после ще я оставя да спи до 15:00 после ще мъча да я приспивам към 18:00 до 20:00 за да може към 23:00 да заспи, че вече не издържам. Режим ще й правя! 7 месеца вече стига толкова!
Майче, тя и майка не го прави от лошотия, просто все жали детето, горкото то, ама толкова е сладка и др. То нали знаеш внуците са по-мили, макар че тя и нас ни е носила, никога не са ни удряли, наказвали и др. Те с татко така са ни гледали, че и сега сме все за тях залепени, аз до голяма спях при тях, което мисля, че не редно!

# 718
  • Мнения: 3 736
Иве, браво на теб! Действай.  Hug

Абе да ви питам, само аз ли прилагам стария метод "В 8 в леглото"? Или просто така се е случило, че заспива детето по това време.

ПП Забравих да публикувам, та междувременно, вярна на себе си да ми компенсира неприятните изживявания, Кица се изака чудесно в гърнето си.  Laughing

# 719
  • Мнения: 86
Пуци, тя като заспи в 8 в колко се буди сутрин? Мима като заспи в 8 и в 10 вече се е наспала и беснее до 1,2 и чак тогава почва нощния сън. Иначе е много хубаво това. А като заспи в 8 колко пъти яде?

Общи условия

Активация на акаунт