Благодарности от Лъки и компания

  • 15 597
  • 180
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 243
 Praynig Praynig Praynig Дано се оправи душицата  Praynig Praynig Praynig

# 46
  • Мнения: 2 719
Мили, мили Кучо, моля те, оправи се!

# 47
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Моля се от все сърце да се оправи душичката! Praynig
Щом моят пекинез се оправи след друго много сериозно заболяване, трябва и твоя сладур да е добре.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 396
джоджо, вярвай, че кучо има сили да се оправи. Нашата овчарка два пъти се надигна след операции и изкаран инсулт - на пук на прогнозите на лекаря, а беше в напреднала възраст.  fingerscrossed

# 49
  • Мнения: 245
Чета темата от самото начало и като всички останали  baby_neutral .
Четох темата сутринта и цял ден проверявах за нова информация и се надявах да е нещо друго.  Sad Все пак нали има малка надежда!  Praynig Praynig Praynig

А защо антибиотик? Нали заболяването е вирусно или вече има и усложнения и бактериална инфекция? Аз в някои от статиите четох това, което и приятелят на Ери предлага - вливания на имунен серум, не може ли да пробвате и това?
-съгласна съм с мнението на Ивон.Вирус не се влияе от антибиотик,само може да бъгне системата.Дават се симптоматични и имуностимулиращи препарати и много витамини.Вливките също са добра идея.
Моето малко пинчерче почти умря в колата,на път за ветеринаря,изпъна се и се изпусна по нужда,спря да диша ....,но се управи(диагнозата беше друга,но то тежеше 500 грама.)Връщала съм от оня свят и котка,ударена от кола,с контузен мозък и почти без реакции.
 Hug Hug Hug
И ,Джоджо ,не забравяй-по Коледа стават чудеса!

# 50
  • Мнения: 654
Благодаря за подкрепата.
Наистина може да стане чудо и да се оправи.
Днес дори изръмжа когато посегнах към купата.
Зениците са добре,ушите след разтривка се отпускат,но долната челюст продължава да е схваната и да затруднява храненето.Толкова му е трудно.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 658
Стискам палци и се моля да се оправи животинката  Praynig Дано вет си знае работата и кучо не се предава. Надявам се това да е вашето коледно чудо. Джоджо, дръж ни в течение  Hug

# 52
  • Мнения: 654
Атти ,лекаря се грижи добре за него.
Казвани точно какво и как да му даваме,самия той се е ангажирал максимално.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Джоджо,
не мога да се отърва от мисълта, че е нещо друго... Пуснах тема в dog.bg, но никой не се е включил с конкретен отговор как се диагностицира на 100%. Както и да е, важното е кучето да се оправи, пък каквато ще да е диагнозата. Пиши как вървят нещата, че постоянно ви мисля.

# 54
  • Мнения: 4 916
И на мен ми се струва невероятно да е от свинско месо, което все пак е било предназначено за хора.
Стискам палци да се оправи.

# 55
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И на мен ми се струва невероятно да е от свинско месо, което все пак е било предназначено за хора.
Стискам палци да се оправи.

Останах с впечатление, че въпросната бактерия не вреди на свине и хора, а само на кучетата!  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 2 018
Това месо изядено ли е вече? Щото ако има нещо останало - замразено, може да се изследва.

# 57
  • Мнения: 521
Джоджо, щом ръмжи, значи се подобрява! Стискам палци, и Ви мисля Praynig Hug

# 58
  • Мнения: 1 911
Кучо ЩЕ се оправи- той е силен и здрав! Джоджо, не спирай да му повтаряш това  Praynig

# 59
  • Мнения: 21
Стискам палци, много силно да се оправи пухчото, дано е силен и да преодолее всичко бързо  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт