Благодарности от Лъки и компания

  • 15 600
  • 180
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11
И от мен голяма  Hug стискам палци да  се оправи!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Джоджо,
ето какво са писали в dog.bg:
Цитат
Показване на мнениетоplameni_p, в 12 December 2011 - 08:50 PM, написа:
Цитат
Кучето е хапнало малко парченце сурово месо във вторник, зле е от четвъртък, т.е. четвърти ден вече. Доколкото разбирам е унило, с мътни зеници, с "променена физиономия", затруднено преглъщане, пръхтене при пиене на вода, леко запенване и подобни... Част от симптомите напълно съвпадат с прочетеното в нета, част обаче се различават. Не мога да се отърва от мисълта, че все пак е нещо друго, но... може и просто така да ми се иска.

и как е изключено да става дума за някоя от болестите на хранопровода? или фарингит? или лингватулоза?
аз лично не познавам случай на псевдорабиес продължил повече от 48 часа
.

# 62
  • Мнения: 654
Сега отивам до лекаря да му взема дневната доза.
До вечерта трябва да лае Praynig
Месечинка виторога Hugв това е надеждата.
Тези изброени болести не се ли откриват при прегледа?
При толкова изследвания все щяха да се открият.
Сега в два сме на лекар и пак ще питам и разпитвам.

# 63
  • out of space
  • Мнения: 8 574
После не забравяй да споделиш тук какво е казал докторът  Hug

# 64
  • Мнения: 654
Задължително  bouquet
 

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Не знам, мила, може би ако не се търси на правилното място не се вижда при обикновен преглед. Аз мисля, че вашият лекар, без да омаловажавам знанията и усилията му е приел за абсолютно сигурна тази диагноза и не търси други варианти... Но пък лечението изглежда ефективно, а това е най-важното в момента.

# 66
  • Мнения: 796
Стискам палци и аз бързо да се възтанови животинчето. Младо е, силно е...трябва да се оправи Praynig

# 67
  • Мнения: 0
Душичка! Дано оздравее бързо, че да ви радва дълго дълго!  Praynig С теб сме!  Hug

# 68
  • Мнения: 124
Джоджо, мисли позитивно - по коледа стават чудеса - и вярвам, че твоят Кучо ще се оправи. Незная дали си вярваща, но ако си запали една свещичка за негово здраве или просто се помоли за него - пак казвам Коледа -стават най- големите чудеса. Стискам палци и чакам инфо Simple Smile

# 69
  • Мнения: 201
Джоджо, и аз следя темата ти още отначало, макар, че не ми остана време да пиша вчера. Разказах снощи на децата за твоето кученце и днес като ги прибирах от училище, първото нещо което ме попитаха беше "Как е кучето на "джудже"  Wink?" .
Така че, всички, малки и големи у дома му стискаме и палци, и лапички да се оправи!  Hug

# 70
  • Мнения: 654
Благодаря ви HugСъпругът ми ме пита:Сега защо плачеш?Хората се моят с теб,пък ти ревеш.
Утре сме на преглед при чичо-доктор.
Няма промяна в състоянието.
Думите на лекаря бяха-всеки ден ни отдалечава от лошото.
Само днес нямаше кръв и урина,но утре пак ще правим изследвания.
Казват,че трябва да дадеш за да получиш.
Аз давам обещание,като Лъки се възстанови ще се погрижим за кучетата в беда.
Всеки ден чета как има излекувани кучета,а трябва да се плати за да напуснат клиниката.
Ние ще помогнем.Обещавам.

# 71
  • Мнения: 1 911
Благодаря ви HugСъпругът ми ме пита:Сега защо плачеш?Хората се моят с теб,пък ти ревеш.
Утре сме на преглед при чичо-доктор.
Няма промяна в състоянието.
Думите на лекаря бяха-всеки ден ни отдалечава от лошото.
Само днес нямаше кръв и урина,но утре пак ще правим изследвания.
Казват,че трябва да дадеш за да получиш.
Аз давам обещание,като Лъки се възстанови ще се погрижим за кучетата в беда.
Всеки ден чета как има излекувани кучета,а трябва да се плати за да напуснат клиниката.
Ние ще помогнем.Обещавам.
bouquet
Ще се оправи калпазанчо, ще видиш! Лъки е здрав, Лъки е силен- не спирай да си го повтаряш и на себе си и на него!

# 72
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Надявам се днес да има подобрение при Лъки Praynig

# 73
  • Мнения: 245
Надявам се днес да има подобрение при Лъки Praynig

 -  Peace !
Чисто прагматически разсъждавайки,щом се повлиява от антибиотик,значи причината е бактериална и ще се оправи.Изчетох, де що има материал за тази болест и си мисля,че кучо не е пипнал този пусти "Ауески" .Лъки задържа фронта толкова време ,държи се момчето,значи има оправия.Още повече,че няма сърбеж .......
Джоджо,чакаме добри новини! Simple Smile

П.П.Позволявам си да редактирам поста си с цитат от dog.bg на ветеринаря D-r Koko :"Няма никакво значение каква диагноза е поставил колегата след като кучето се подобрява. Но Ауески без сърбеж може...но при свине и то малки прасенца"  Grinning!

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 08:12 от m1ma

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Джоджо,
в другия форум се е включил ветеринарен лекар. Той пише, че без сърбеж Ауески може да протича единствено при свинете, и то при малките прасенца. За мен вашето категорично е нещо друго... Имате ли възможност да потърсите второ мнение? Продължавам да стискам палци днес да има наистина добри новини.
п.п. M1ma ме изпревари Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт