Благодарности от Лъки и компания

  • 15 596
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 654
love79,с удоволствие ще питам съседи и приятели.Наближава Коледа и хората се размекват Hug
Надявам се да мога да помогна.Или предпочиташ да са близко около теб?

# 136
  • София
  • Мнения: 8 011
Стискам палци и на краката за Лъки! Много сила пожелавам и на него, и на вас! Убедена съм, че всичко ще завърши с щастлив коледен край!  Hug Praynig

# 137
  • София
  • Мнения: 32
love79,с удоволствие ще питам съседи и приятели.Наближава Коледа и хората се размекват Hug
Надявам се да мога да помогна.Или предпочиташ да са близко около теб?
Джоджо,би било по-добре да са в София или околността,дори и ,примерно,в Пловдив да са , за да им нося храната и да помагам в адаптирането и отглеждането им.....Но пък, ако съм сигурна, че стопанина ще се грижи с цялата си любов за тях май няма да има значение къде ще са newsm78

Ще съм благодарна, ака разпиташ твои познати и приятели-любители на животни, най-важното все пак е, стопанин със сърце и отношение към кучетата Hug

# 138
  • Мнения: 245
Днес нямаме новини за Лъки.............. Sad.

# 139
  • Мнения: 654
m1ma Hug
Извинява се Embarassed прибрах се преди малко.
Не мога да изкажа с думи благодарността си към вас  bouquet
Направо не мога да повярвам колко много хора са отворили тема,и затова се чувствам задължена да пиша.Може би има и други хора като нас се учат как да се грижат за животни.
Изчетох толкова много неща,всеки път при среща с ветеринара отивам с хиляди въпроси.
И той ми отговаря,има търпението да ми обяснява.
Когато Лъки беше в упойка за поставяне на катетъра,е бил преглед обстойно.
И зъбите,и гърлото.Просто не зная къде да търсим.
С лекаря се чуваме всеки ден за да го осведомявам за Лъки.
Положителното е ,че всеки ден живот ни отдалечава от огромната опасност.
Утре следобед ще го водя да махнат катетъра и ще има нови изследвания.
Най важното е,че се храни с огромен апетит.Вече ги няма лигите,преглъща и се оригва.Използва езика за да обере и най малката троха.А как пие вода...като стадо хипопотами. Grinning
Но след това диша много тежко,все едно е бягал дълго.
Лекаря каза още нещо:като оздравее,дали няма да има леки увреждания.Това което имал като симптоми може да остане.Или може би аз така разбрах....утре пак ще питам.
Никога не съм имала жива душичка за която да се грижа.
Никога не съм предполага,че животните боледуват като хората.
Никога не съм допускала,че животно може да ти е приятел.
И че може да ти липсва....

# 140
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Джоджо! Прегръщам те теб за всеотдайността, Лъки за борбеността и другите двечки кучовци- за съпричастността!  Hug

Лъки ще се оправи на 100%- сигурна съм!!!

# 141
  • София
  • Мнения: 23 123
И че може да ти липсва....
Вече 5 години не спира да ми липсва. Наред със снимките в рамка на детето, е и снимката на моя Дони, заедно с кичурче от козинката му.
Стискам палци на Лъки. С това име трябва да има късмет.  Hug

# 142
  • Мнения: 654
Наистина не знаех за тези неща...аз бях глезанка.
Все някой бдеше над мен,все някой ме пазеше...само от хлебарките в апартамента не можеха да ме опазят Mr. Green
Когато се запознах с моя съпруг,имаха и коте и куче.
Как се страхувах от тях EmbarassedНе смеех да отида до тоалетната без придружител.А пък те животинките хич не се интересуваха от мен/това го разбрах от скоро/.По скоро съм ги дразнела с резки движения и безумни викове.
Когато почина кучето Джери,бях изумена как го преживяват...как съпруга ми ходеше като ударен с мокър парцал,как свекървата ни посрещна и заведи където почива Джери.
Аз не разбрах тяхната болка Embarassedдори в моменти се дразнех...не знаех.
Тук има снимки на Лъки и другите,и на приятел който ми липсва
http://zvezdelinaivanova.snimka.bg/animals/priyatel-koyito-shte-mi-lipsva.350936
Лъки е нашият Късмет.

# 143
  • Мнения: 1 911
джоджо, прегръщам те силно и те разбирам напълно. Само човек, който е обичал животно с цялото си сърце може да те разбере!
Обаче на теб сега не ти е време да правиш такива констатации- имаш си Лъки и той си има вас, скоро ще бъде напълно здрав и ще се имате още дълги и щастливи години   bouquet

# 144
  • Мнения: 245
Как отвори сърцата ни тази тема  Hug !
Не знаех,че и другите преживяват смъртта на домашните си любимци като мен ,tonkabonka  Hug !
А Лъки просто няма избор-трябва да се оправи заради Джоджо и заради всички нас!
Много прегръдки станаха,но няма лошо  Laughing,Джоджо  Hug на цялата ви смесена фамилия!

# 145
  • София
  • Мнения: 8 011
Джоджо, Лъки ще се оправи - много хора изпращат позитивна енергия, преди Коледа сме. Убедена съм, че ви очакват още много дълги и щастливи мигове заедно с Кучо. Simple Smile

# 146
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Уникално куче! Всичко ще е наред!

# 147
  • Мнения: 349
Кучо си носи името-Лъки.Дано името му помогне.Стискаме палци и с пръстите на краката Laughing
И ние си имаме котка на щастието-Роза Hug
Всичко положително за душицата.Дано се пребори смело с гадориите и скоро качиш едни веселяшки снимки в цялата му излекувана прелест Praynig Peace

# 148
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Много се радвам за Лъки. Колкото до това, че част от симптомите може да станат хронични... възможно е, но това е бял кахър Hug Важното е, че куч ще оздравее thumbsup

# 149
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
Ама Лъки оздравява, дори е напълно възможно да няма никакви увреждания след това. Всичко се случва на този свят, чудеса стават. Милата ми рунтава животинка, спомних си че съм гледала албума му.
джоджо, Hug  animal037 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт