Има ли начин да спра смс-те идващи от 145?

  • 15 281
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 455
_az_ , не знам кой ви е казал това. Аз лично се обадих се на Глобул преди няколко дни, казах че искам да спрат всякакви смс-и и обаждания от 145 и до днес не са ме безпокоили.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 217
Съпругът ми прави какви ли не акробатики и продължават да му пращат смс-и и да му звънят известни личности Mr. Green
Явно не е направил правилното....

# 77
  • Мнения: 4 120
 На Глобул съм, изпратих смс STOP на някакъв номер и спряха. Малко се скарах с тези от кол центъра им, задето предоставят номера ми...не били те.

# 78
  • там край морето...
  • Мнения: 158
Влизам да ви отговоря на въпроса за таксуването на смс-а - сега си прегледах ф-рата - за Мтел става върпос - пише  0.00 лв срещу смс-а на детайлната справка.
Нашата сага беше - че след проведен разговор с оператор от кол центъра ни уведомиха, че спирането на нежелани смс-и става - като се изпрати смс на номер 17867 с текст STOP145 примерно. Направихме го, и О, изненада - сми-те и обажданията не спират да валят
След няколко дена ми направи впечатление - че всъщност смс-ите идват от номер 1455 тогава отново изпратихме смс , но този път с текст STOP1455 - и от тогава 12.12. до ден днешен не са ни безпокоили повече. Специално за Мтел - оператора каза, че няма как той да ни спре нежеланите смс-и , както чета че това са направили в Глобул. Така, че - обръщам ви внимание - кой номер да блокирате за получаване  на смс -и 145 или 1455.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 455
 Копирам текста от сайта на Стани милионер
'' За да спрете подканящите SMS-и за играта, моля изпратете SMS с текст STOP на номер 145. Друг начин за спиране на подканящите SMS-и от играта е да се обърнете към информационен център на Вашия мобилен оператор.''
 За Глобул твърдя, че може да се спрат смс- ите с обаждане на оператор.
 Не знам дали сте чели тези статии http://www.marica.bg/show.php?id=69132  и  http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1089817.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Воала-от както пратих смс-а на Глобул никъв смс или обаждане не съм получил от 145,а майка ми 2 дни подред получава Simple Smile трябва и от нейния номер да пратя,обаче получа ли 1 обаждане или съобщение от 145 или 1455 или квото беше там-централен офис на Глобул Пловдив ще им се стори тесен Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 30 253
ох, много полезна информация. Мъжът ми е подложен на терор с обаждания и смс-и от 145 и 1455  ooooh! Ще пусна смс-и STOP.....

# 82
  • Мнения: 5 228
Аз съм към Мтел, обадих им се, дадоха ми някакъв телефон на играта (не помня номера), обадих се и повече не са ми изпращали нищо.

# 83
  • Мнения: 796
При мен стоп-а проработи със смс и от две седмици не са ми пращали нищо. На мтел съм.

# 84
  • София
  • Мнения: 30 253
Мъжът ми се е свързал с оператор на *88 и са блокирали двата номера. Засега няма повече обаждания и смс-и. Дано продължи така  Peace

# 85
  • Мнения: 380
На мен от нова година насам не са ми пращали нищо от 145, по-рано ми пращаха поне по 1 sms-че на ден. Не съм им се обаждала или пращала SMS. Що пък така ме преребрегват,  newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 30 253
На мен от нова година насам не са ми пращали нищо от 145, по-рано ми пращаха поне по 1 sms-че на ден. Не съм им се обаждала или пращала SMS. Що пък така ме преребрегват,  newsm78

най-вероятно заради шума, който се вдигна в медиите и новия закон  Peace

# 87
  • Мнения: 1 745
Копирам текста от сайта на Стани милионер
'' За да спрете подканящите SMS-и за играта, моля изпратете SMS с текст STOP на номер 145. Друг начин за спиране на подканящите SMS-и от играта е да се обърнете към информационен център на Вашия мобилен оператор.''

Стана!Мн. благодаря! Simple Smile Сега последно получих в 22 ч. и се ядосах.Безобразие!

# 88
  • Мнения: 24
Преди няколко години имаха пак някаква малоумна игра и много държаха и аз да се включа и да пусна безплатен смс.Аз съм много против тези глупости и никога не съм пращала такива смс-и, защото като един безкрайно стиснат човек мразя да си давам парите за глупости  Mr. Green
След пращане на стоп смс-и, разговори с оператори, прехвърляния и прочия накрая ми писна и се обадих на *88 и казах:
-Добър ден, получавам непрекъснато подканващи смс-и да се включа в еди-коя-си-игра, които не спират да идват въпреки моите обаждания до Ваши колеги и стоп-смс-ите.Това е служебният ми телефон и току що ме глобиха с 50 лева, защото началниците ми смятат, че го използвам за лично облагодетелстване.Към кого да се обърна, за да подам жалба за компенсация на тези пари, които ще извадя от джоба си?"  Mr. Green
Последва безкрайно прехвърляне по линията, оператори, операторки, накрая се обади някаква мениджърка и ми се извини горещо.Не намазах 50 лв де  Mr. Green
Сега наскоро пак се присетиха да ме подкандат за 145, аз се обадих пак на оператор и взех да разпитвам каква е тази игра, защо ми имат номера,  при положение че не съм се регистрирала, имат ли право Мтел да ми дават номера, щом фирмата, стояща зад 145 е Ню Вижън, защо като се обадя на техните оператори ми вдигат с "Мтел, добър ден", и прочие, и прочие.... след доста мрънкане от страна на оператора приключихме разговора и изненадващо спряха да ми пищат горещи смс-и  smile3534

# 89
  • Мнения: 2 169
Със смс  се справих, но остана досадното обаждане от Виваком по няколко пъти
на ден с "по-добра" оферта !
Няма значение часът - звънят по два пъти на ден и след като любезно
отговорих,че не желая подобна информация  и разговори на личният си телефон ,
продължиха още по-настоятелно.
Мисля ,че след като клиента не желае да бъде безпокоен - нещата са ясни.
До кога ще продължава този тормоз?Как да прекратя тези обаждания?

Общи условия

Активация на акаунт