Коледа настъпва славно, с плетка ни е най-забавно! - 79

  • 99 823
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 199
Благодаря за темата.   bouquet
Завиждам за срещата  Hug Насладих ви се!

За да не е гол запис една бебешка шапка


Baby hat by Dry Thyme, on Flickr

# 16
  • Мнения: 1 701
Здравейте момичета. Не съм плела от ... 6-7 години, а ужасно обичах. Но само на една кука мога. Сега съм се заровила в старите списания и избирам модел. Скоро ще купя конци и започвам. Но много ми се ще да си изплета шапка. Дали е възможно някакъв такъв модел да се изплете на една кука и ако можете да ме насочите с някакви схеми? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2
  Да се включа с малко документален материал за срещата Grinning   

И аз бях там, ядох, пих и се веселих (е, и плетох, тунизийска! Grinning)
Момичета, много съм доволна, че бях част от това!  bouquet

M_BR , още веднъж благодаря за споделения нагледен опит за еколаната!
Моята ще бъде подложена на тест на опън и напън и тогава ще реша какво ще и се случи! Joy Joy

Пуфанке, специални поздравления за Стинг! Много добро начало!

# 18
  • Мнения: 4
Страхотно събиране   bouquet
Да не е гол запис една шапчица от моите с панделка и едно обикновено мъжко шалче в комплект

# 19
  • Мнения: 101
Здравейте момичета .
Raq може ли да обясниш как се плете този къдравия шал?Благодаря .
Приятен ден на всички.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3
мн хубава среща!!!

# 21
  • Мнения: 114
Но много ми се ще да си изплета шапка. Дали е възможно някакъв такъв модел да се изплете на една кука и ако можете да ме насочите с някакви схеми? Simple Smile

Добре дошла, Уиш.   bouquet Тук сме се събрали все луди по плетенето, така че прихваща да знаеш ...  Joy

Това съм си харесала аз за по-натам, щото вече ме бъзикат - Пак ли шапка? Joy Ако ти харесва, пробвай се:



Срещата беше невероятна. Събрахме се много слънчеви умейници, то си личи от снимките. Другият път се надявам да дойдете повече, защото има достатъчно място. А пък витринките са ... ммм. Що народ влезе само заради нас, не е истина. Пък и изложба вървеше, нали ...

Сне*  Heart Eyes

Суха Мащерка, кога пита за см на бебешката глава, кога я направи шапката?! Много сладък цвят и изпълнение. Чак на мен ми се доплете бебешко ...

Райче, чуден комплектът. А мъжкият шал кой ще го носи? Щото аз ако направя такъв си го прибирам за мен си. Не го давам!

Pinkito, кога ще си дойдеш до БГ?  Hug

Последна редакция: пн, 12 дек 2011, 08:42 от big pufana

# 22
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен.
Наистина сте си изкарали хубаво на срещата,и аз искам да има такива срещи тука в Хасково,ама няма Sad
Рая наистина копмлекта е супер,аз пък искам да те питам за панделката на шапката как става(аз съм много начинаеща!)
Момичета ,отказах се от шала-пробвах се по схемата,ама не ми се получава Sad за мен е сложен ...

Темата е оформена страхотно,  bouquet  Пуфана,много ми хареса пуловера ти Simple Smile

Хубав ден от мен,и нека имаме много време на зплетки (пожелавам го,защото аз съм с бебе на 2м и времето ми е ...дефицит,ама все се намира де Simple Smile )

# 23
  • Мнения: 114
същата е, пуфана. ще съм ти благодарна  Grinning

Ок. Обещано - изпълнено:



Ако искаш подробности още, питай.

# 24
  • Мнения: 1 701
Но много ми се ще да си изплета шапка. Дали е възможно някакъв такъв модел да се изплете на една кука и ако можете да ме насочите с някакви схеми? Simple Smile

Добре дошла, Уиш.   bouquet Тук сме се събрали все луди по плетенето, така че прихваща да знаеш ...  Joy

Това съм си харесала аз за по-натам, щото вече ме бъзикат - Пак ли шапка? Joy Ако ти харесва, пробвай се:




Супер! Ще я пробвам непремено! Simple Smile
То днес ми беше денят Х и смятах предиобед да изляза да си купя конци, ама се оказа, че децата ще са в къщи болни, а с двамата сополанковци няма да стане. НАдвечер ще ходя да пазаря и ще се вихря посреднощите. Като знам каква краста ми е!

И на две куки много искам да се науча, ама нямам толкова време да ида при баба да ме научи... А тя каква плетачка е, да ми е жива и здрава. С една, с две, с пет... суче едни плетеници, шари чорапи... Flutter

# 25
  • Мнения: 221
Здравейте и от мен! Снимките са страхотни! Плетките са много красиви! Яд ме е, че имах други ангажименти и не можах да дойда...  Sad  Успех на всички в новите плетки! Благодаря на big pufana за връзките към списанията!  Simple Smile

Последна редакция: пн, 12 дек 2011, 10:03 от maria_73

# 26
  • Мнения: 0
Запис!Поздравления за чудесната тема!

# 27
  • Мнения: 20
Прегледах снимките от срещата и мога само да кажа - страхотни сте!!!  bouquet
Май тук стана любимото ми място в интернет и се чувствам много уютно. Simple Smile
Пуфана, благодаря за новата тема!  

# 28
  • Мнения: 1 172
Здравейте!

Представям ви най-новата рокля на Ива по модел на кокошчица.

Не се получи точно същата, така и не успях да направя листата наклонени настрани, а много исках  и много разплитах. Снимката е професионална и в момента нямам друга,на която модела да се вижда по-добре,но ще снимам скоро.

# 29
  • Мнения: 4
Амели прекрасна е рокличката
Благодаря Ви!

Здравейте момичета .
Raq може ли да обясниш как се плете този къдравия шал?Благодаря .
Приятен ден на всички.
Шала е плетен по тази схемичка която сама съм скицирала и се извинявам ако е малко неясна
https://picasaweb.google.com/105569037943653961399/FWRpAJ#5559040656830577298

Рая наистина копмлекта е супер,аз пък искам да те питам за панделката на шапката как става(аз съм много начинаеща!)

За панделката нямам схема, но е много просто. Аз започнах със 11 синджирчета, обръщам и пълня с ниски пълнежи и така докато се получи дължината на панделката едно просто правоъгълно парче. Завършвам го и си захванах на три синджирчета едно много мъничко парченце което е за през средата на панделката и го заших отзад.

Общи условия

Активация на акаунт