планиране / раждане

  • 2 622
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Планирах нормално, но родих със секцио. Ако има второ, се надявам да родя нормално.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 609
Планирах нормално, но се наложи секцио.

# 17
  • Мнения: 2 401
Две планирани и завършили нормално раждания!
Атадар, при теб са минали две години от последното раждане, не би трябвало да е проблем да родиш нормално, ама те нашите АГ-та, едно си знаят, едно си баят!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Планирах и родих нормално.

# 19
  • Мнения: 646
И двата пъти планирах нормално раждане. Първият се наложи секцио, но вторият път "устисках" и успях да родя нормално.

# 20
  • Мнения: 2 286
нормално/ нормално Grinning

# 21
  • Мнения: 150
Планирах нормално, постоянно си измисляха неща за секцио, като ниска плацента, но си родих нормално. Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
 нормално / нормално   Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 2 082
И двата пъти родих нормално, както исках. Т.е. опция 1. Ако имам още деца, надявам се отново да е така. В крайна сметка най-важното е майката и бебето да са добре, колкото и да се "планира" винаги може да се наложи друго...

Атадарче леко раждане ти пожелавам, дано всичко мине възможно най-добре за теб и бебето  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 481
Планирахме нормално, родих нормално, но с всички екстри и накрая ме приспаха...абе половин секцио  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 142
И от мен един глас за нормално/ нормално  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 650
Аз започнах нормално раждане, което завърши със спешно секцио. Не съжалявам за секциото, но бих си спестила момента с получаването на разкритие.  Wink

# 27
  • Мнения: 403
Планирах нормално и родих нормално. Сега пак планирам да раждам нормално и дано всичко да е наред, че да родя пак нормално Simple Smile

# 28
  • Мнения: 9 361
Два пъти планирани нормално и две деца родени нормално. Познавам само една жена с планирано секцио и родила нормално - майка ми. Поради това че била възрастна първескиня (34 г.) в края на 70-те год. са я навили да я оперират. Да, ама аз съм тръгнала 2 дни по-рано и лекарите я оставили да ме роди нормално.

# 29
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Първото - исках вагинално, бебето си тръгна както си му е реда, раждането завърши със секцио.
Второто - исках вагинално и си родих вагинално.

В едната ми отчетна имаше една мама с планирано секцио, която роди нормално.  Mr. Green Беше много щастлива от това стечение на обстоятелствата.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт