второ дете

  • 32 520
  • 681
  •   1
Отговори
# 675
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Ми сигурно щото спазват повелята за плоденето и размножението и не искат да ползват никаква контрацепция. И жената се оказала плодовита, а мъже е**лив и ето ти 19 парчета, като мисля, че това дори не е края. Майката-героиня не ми се видеше да е вече в менопауза така че може и още да произведе  Crazy Crazy Crazy

Пази боже, ако всички бяха като тях Joy

И как има  време да обръща внимание на децата като трябва да сготви толкова храна???? А преди това да я купи и донесе от магазина?
Или си купуват готова, а те само свирят? newsm78

# 676
  • Мнения: 54 638
И защо е тази ирония ? Rolling Eyes

# 677
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
И защо е тази ирония ? Rolling Eyes

Не ме разбирай погрешно...просто многодетния модел семейство не е за мен.
  bouquet

# 678
  • Мнения: 54 638
За мен също , но точно това семейство наистина ме удивява !  bouquet

# 679
  • Мнения: 2 510
Не може да се възхищавам на нещо при случай, че всеки човек е преди всичко индивидуалност и изисква специално внимание.
Тази жена не може само да прегърне всяко от децата си за лека нощ. Стадното чувство, че си просто един от многото не го приветствам.
Не искам да съм родена в такова семейство. Винаги ще се чувствам сама сред тълпа, един от многото.

# 680
  • Мнения: 174
 Ето ги The Duggar Family:


 

   Много ми допадна темата.И аз да кажа направо за себе си,защото дилема нямам.Аз съм майка на две прекрасни деца,който отглеждам сама ,тоест без бащите им.
     Темата е дали искаме две деца,аз съм поискала,Господ ме е дарил и съм си ги родила де.Всички знаем че е много тежко,но всъщото време е и много хубаво.Няма да обяснявам защо,мисля че всички знаят.
      Та по темата,доста са коментирали това семейство,въпроса е дали искаме второ дете,а не дали ще родим 9,15,19 или повече и това не е едно и също и трябва да се сложи ясна граница.То сигурно и в света са малко хората с по над 10 деца,а за такиа в България да не говорим.

  Искам и да кажа и по повод коментарите на снимката на тези 19 деца с 2 родители.

     Явно всички сме в доста окаяно състояние в България,защото все злоба струи от нас. Да и аз не бих се навила да родя толкова деца,и то все от един мъж ХИХИХИ,но явно те освен плодовити,са и религиозни,и е ясно защо ги  е родила всичките деца.Сигурно на тази жена да изкара толкова бременности една след друга и е било тежко,за самите раждания още повече,а за отглеждането направо нямам думи,ако го погледна от моята "камбанария"(моите деца са две,ама диванета) НООООО
        Май никой не забелязва че на снимката всички гледат напред,усмихнати са,все едно виждат Дядо Коледа и за всеки има подарък.Как на снимката всичките 21 човека включително и бебето в ръцете на майката се усмихват и са щастливи.Аз честно да си призная имам 2 деца,който никога не мога да снимам заедно и усмихнати,освен ако не си опъна нервите на макс преди това.
  Да не говорим че всички са талантливи.Не знам кой и как ги  е учил и запалил по музиката,но това може и да ги сплотява още повече.А даноо никога щастието да не ги напуска.И тази жена да вземе да напише книга ,как има толкова енергия за всичко и всеки,че и да е все усмихната.Аз съм кандидат да я прочета първа.
     С две думи,снимката и семейството са уникални.
           


# 681
  • Мнения: 1 384
 rock79    Peace Peace  Peace права си като се загледах и аз наистина всички са усмихнати , и най-вече всички са заедно ...

Общи условия

Активация на акаунт