второ дете

  • 32 535
  • 681
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 458
Уредена си Фионче! Момчето се приема като рекламация, момичето остава за теб!  Grinning И аз съм на опашката за момчето  Whistling Победителя в томболата или както се разберем ще кръсти момчето (щото нали после ще го гледа)  Mr. Green

# 631
  • Мнения: 54 874
Аз пък предлагам Киарче да роди близнаци , че вече има опит и да си ги разделят с Фиона ! Grinning

# 632
  • Мнения: 4 458
 Joy

Ако чакате на мен, няма да дочакате.
Плюс това, аз ако имам близнаци НЯМА да ги деля с когото и да било! Naughty

# 633
  • Мнения: 54 874
Извинявай , Киарче , помислих си , че ще са ти много , като на Фиона . Blush

# 634
  • Мнения: 4 458
Признавам, че предпочитам едно за да усетя какво е да се гледа бебе като хората, а не като да си деноношно в центрофугата, но и близнаци няма да върна  Grinning

# 635
  • София
  • Мнения: 6 477
Признавам, че предпочитам едно за да усетя какво е да се гледа бебе като хората, а не като да си деноношно в центрофугата, но и близнаци няма да върна  Grinning
Направо ми събра очите с това изказване!  Laughing Laughing LaughingНаистина мислиш, че ще издържиш още едни близнаци? Wink Завидим ти на здравите нерви, оптимизма и склонността ти към дълговременен разбит сън  Wink

# 636
  • Мнения: 4 458
Е, защо не?
То всичко това ще се случи ако имам помощ. Щом сама съм се справила, колко му е с помошници.

# 637
  • София
  • Мнения: 6 477
Е, защо не?
То всичко това ще се случи ако имам помощ. Щом сама съм се справила, колко му е с помошници.
Мислиш, че девойките ще помагат? Надявай се, те са на друга вълна вече  Wink

# 638
  • Мнения: 4 458
Не, не мисля и не чакам на тях. Не е тяхно задължение да помагат. Те ще гледат своите деца като му дойде времето  Grinning
Помощ обаче чакам от БНД, който и да е той  Mr. Green И понеже до сега не съм срешнала надежден баща си оставам с желанието   Grinning

# 639
  • София
  • Мнения: 6 477
А, важното е оптимизъм да има! Щом още вярваш, че БНД може да помага - значи още си оптимист!  Wink Wink Wink

# 640
  • Мнения: 4 458
Морганче, казвам БНД, който и да е той  Wink  Сиреч още го няма, не съм го срешнала  Grinning Това ще е бащата на неродените ми деца ако изобщо го срешна  Crazy

# 641
  • София
  • Мнения: 6 477
Морганче, казвам БНД, който и да е той  Wink  Сиреч още го няма, не съм го срешнала  Grinning Това ще е бащата на неродените ми деца ако изобщо го срешна  Crazy

Пожелавам да го срещнеш скоро мъжа с главна буква, достоен да бъде баща на трето, четвърто и натам деца  Wink Praynig Praynig Praynig И да се похвалиш като стане, ей!  Hug

# 642
  • Мнения: 4 458
Благодаря  Hug
Дано наистина има с какво да се похваля и то скоро  Grinning

# 643
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Имам колежка, която има 2 двойки близнаци с разлика от 11 месеца.  Crazy
Шапка и свалям на тази жена, обаче е като генерал, командори ни висчки поред.  Laughing

# 644
  • София
  • Мнения: 6 477
УоУ! Тази жена е Стомана - Перник, бре!  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт