КАК ДА ОТКАЖА ДЕТЕТО ОТ БИБЕРОН

  • 8 440
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
moiat sin na 2 god i 7m. se otkasa sam ot biberona predi godina,no nesto ne uspiavame da se rasdelime ot  siseto.obi4a da  si legne i taka da pie dori kogato sme navan mi e liagal na semiata.pie ot 4asa i drugo sise no si tarsi siseto s biberona.a i saspiva s nego.as ne se pritesniavam,no vsi4ki posnati s deza na negovata vasrast sa bes siseta s biberon i tova me kara da ne se 4uvstvam dobre,a ot druga strana tolkova e mili4ak s tosi netipi4en navik Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 077
Ако има изкривяване, потвърдено от специалист - може и да стане трудно.  Confused
За да стане лесно, на първо място, трябва да му е дошло времето.
Нашата биба я настъпа мацето и сега е счупена, горката, от 3-4месеца   hahaha (разбирай срязана до оснона). Иначе си я искаше от време на време и вечер. Сага пак си я иска понякога вечер за компания. Аз нямам нищо против. Странно, но по същото време някое маце беше настъпило и бибата в яслата, че и у баба и....  Thinking

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Как точно ги режете? На кръст или на кръгче отпред?

# 18
  • Мнения: 1 383
На 1г. 9м. го отказахме. Веднъж като ходихме на село го накарахме да ги хвърли в една рекичка. Накарахме не е точната дума, по-скоро му пуснахме мухата, изкушихме го, защото знаехме че ще му се стори забавно. Хвърли всичките 6 биберона, които имаше и беше много доволен. После в колата се усети, но не показа да е сърдит, малко сконфузен само. Вечерта поплака малко и това беше. Успокои се като му казахме че рибките са ги занесли на по-малко дете. И досега си помни "неговото място".

# 19
  • Мнения: 1 232
не съм предприемала крути мерки,Вики хвърли биберона на 2 години и няколко месеца,в яслата я отказаха,но не сее тръшкала за него,реши изведнъж,че е как и бибероните са само за бебета

# 20
  • Мнения: 2 125
Аз вчера отрязах връхчето на "беки" и му я дадох. Лапна я, но се усети, че нещо не е наред и реши, че е "чупена". Вечерта след яслата/там е без и се справя/ си я поиска, но я захвърли като установи отново че нещата не са такива каквито трябва да са!/макар, че през ноща спа с нея/ newsm78 Тази вечер пак ще я поотрежа малко, за "да задълбоча проблема" и се надявам да я хвърли вече завинаги.

Общи условия

Активация на акаунт