Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 9

  • 67 281
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
момичета, от вчера съм в главоблъсканица...става въпрос за специалност "Системен програмист" някой може ли да ми каже школа, която предлага дистанционно обучение, бях си записала телефоните на 2-3, но те вече не приемат кандидати, въпркеи слуховете за удължаване крайния срок на програмата ooooh!

# 16
  • Мнения: 331
Аз нещо ,не мога да разбера ? В момента от един месец уча АЕ  ,но за ГД не съм нито в списъка с одобрени , нито в списъка за неодобрени ! Днес моят мъж ходи до ТБ и му казаха , че все още не съм разгледана. Как някъде ,на някой разрешават  ,а на други не? Нали едновременно не могат да се карат два курса ? Става въпрос за Бургас. Моля ,ако някой може да обясни ,че трудно схващам идеите на тая програма!!!!!

# 17
  • Мнения: 6
Хм, не са слухове, наистина ще има удължаване на срока за приключване на обучението;Кога ще го обявят обаче- божа работа;Дано да е скоро иначе ще има да връщаме уведомления...

# 18
  • Мнения: 9 095
Irene, абсолютно съм съгласна...обаче ето ти ситуация- имаш уведомление, можеш да си позволиш да отделиш по 5-6 часа на ден за дистанционно обучение, но никой не иска да те запише...щото няма време ooooh! дано се включи някой със съвет за школа за системно програмиране, че незнам дали ще му заменят уведомлението за друга специалност ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 759
Само ще се информирам,не очаквам вече нищо в Пловдив и Чернишевски Crossing Arms Tired

# 20
  • Мнения: 8
Здравейте момичета (момчета),
 
Тази сутрин ми се обадиха от БТ-Люлин, че съм одобрена и веднага отидох да си взема уведомлението! Аз също съм номер между 1450-1500.
Бих искала да помоля за препоръки на школа в район Надежда, Свобода, Банишора, както и за он-лайн обучение. Ще Ви бъда много благодарна!!!

# 21
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Да не ви изпусна  Peace

Оставам си с очакването за удължаване на програмата и тайната надежда да има обучения по ПК.

# 22
  • Мнения: 5
Аз се записах графичен дизайн , но дистанционно.
Нямам възможност и време да посещавам часове, а и в момент уча и италиянски.
Дадоха ми  и двата ваучера, но не едновременно.
Пак от отличника- БТ Младост.
Успех на всички.
Дадоха ти и двата? Не трябва ли да свърши едното и след това да почнеш другото?
И за двете ли кандидатства тази есен? Пиши повече, моля те.

# 23
  • Мнения: 229
Привет! И аз съм одобрена да уча сетоводство (960 часа). Умът ми не побира как ще успея, но мисля да запиша дистанционно обучение
http://www.kursove123.com/component/content/article/34-front-pag … stvo-vaucher.html
някакви отзиви някой????

# 24
  • Мнения: 9 095
Галка, в предишната тема е говорено много...

# 25
  • Мнения: 2 212
Записвам се, и аз чакам Пловдив.

# 26
  • Мнения: 2 171
Привет! И аз съм одобрена да уча сетоводство (960 часа). Умът ми не побира как ще успея, но мисля да запиша дистанционно обучение
http://www.kursove123.com/component/content/article/34-front-pag … stvo-vaucher.html
някакви отзиви някой????

Аз карам там курса и мога да кажа, че натоварването е огромно и времето изобщо не ми достига - модул от 24 учебни часа се покрива за 4 дни, което е по 6 часа на ден. Ако не ходиш на работа и нямаш други задължения сигурно е ок. Но на мен ми е много трудно. Коства ми недоспиване (защото време мога да отделя само вечер след като децата са заспали). Следователно на следващия ден съм парцал и умората се натрупва. Всички курсове, независимо кога са започнали, ще завършат края на юни. Което означава, че за тези, които сега започват, курсът ще е още по-интензивен newsm78

# 27
  • Мнения: 58
Записвам се за да следя, въпреки, че вече съм се навила този курс, който искам да си го платя и да го изкарам и да не се занимавам с бюрокрация. newsm78 ooooh! Whistling

# 28
  • Мнения: 7 743

по-добре си изтърпи бюрокрацията, че после да не се ядосваш и за дадените пари
чудя се ДО само по програмата ли претупват така нещата

# 29
  • Мнения: 6
аз отново се включвам по въпроса за удължаване на срока за обучение;вижте официалният отговор на агенцията по заетостта на мое запитване по този въпрос ;
:Уважаема г-жо ,

Срокът за провеждане на обучение ще бъде удължен, следете информацията на сайта на Агенцията по заетостта .

С уважение отдел „Административно обслужване”

Сега съм в чуденка да чакам да го обявят или да се записвам веднага където намеря, но качеството на обучение е под въпрос в тези школи които все още набират кандидати Sad

Общи условия

Активация на акаунт