Деца, отглеждани в чужбина - 4

  • 26 681
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 170
Elfie, Честита ти рожденничка! Да ви е много здравичка и много щастлива!  Gift newsm67
Герчи, кураж миличка, пращам ти цялата си положителна енергия и знам, че ще се справиш Hug
Ние сме ок, Ники беше леко болен, ама нищо сериозно, дано да се е разминало. Днес бяхме пак на гости на една красавица от неговата градина и добре си поиграха, а аз и кафунце успях да пийна.

# 676
  • Мнения: 686
  Честит рожден ден на Изабел! Да ви е много здравичка и много поводи за гордост и щастие да ви носи! Страхотна е!   bigdance2

# 677
  • Немция
  • Мнения: 7 002
Елфи, 4естита ви рождени4ка- да расте здрава, все така прекрасна и неповторима малката госпожица!!! Tada

Маритке, не знам- да те поздравявам ли за отрицателния тест? Sunglasses
С Бибит4ето гледаме макс. половин 4ас клип4ета по Ютуб и там открихме едни елементарни, но сладки клип4ета на непознатите за мен досега Тутиту Thinking, там се сглобяват по най-прост на4ин багер, 4асовник, телефон и пр., де4ко им е голям фен. Ина4е преди зяпахме предимно руски анимирани песни4ки, като на първо място бяха Крокодила Гена и 4ебурашка- голям хит при дребното. Тьй като 4есто пеем тези песни4ки, Бибит4ето ме изненадва сьс свои изпълнения на Гена на руски. Laughing
Малко да ви се похвалим- той каза свое пьрво стих4е преди дни, ей така от изневиделица ми изрецетира " Ме4о, Ме4о , тишина, спинка кръглата луна" bowuu, поет ще става детето. Sunglasses

И още нещо- хладнокрьвен родител ли сте, изпадате ли в паника от детски болести, от нео4аквани негативни ситуации и т.нат.? Аз, общо взето, сьм относително спокоен 4овек-е, губя и аз в сублимни моменти самообладание, но Бибитков е леле-мале, цар е на притесненията и тревогите що се отнася до детето ни, а то4но от него не сьм го о4аквала- винаги си представя ситуацията в някаква крити4на светлина, винаги о4аква по-лошия изход-особено , когато детето е болно
Най-големият бисер , за който си спомням е , когато бебо беше на месеци и му врьзвах шапката. 4ух репликата " Внимавай как го врьзваш, да не вземеш да му прережеш гьрлото." Shocked Laughing

# 678
  • Мнения: 407
Елфи да ти е живо и здраво момиенцето!  newsm59 Да има прекрасно щастливо детство и много да ви радва.   bouquet
Голяма чаровница е Изабел.  Heart Eyes

Къти и ние сме същата картинка. Днес и аз се събудих болна, а малкия е спал 20 мин. Цял ден плаче, скимти, поду се от рев, а на мен ми е толкова лошо, че ми идеше да се гръмна по едно време. Носа му нон стоп тече, а ни с помпа, ни с промивки излиза.  Thinking

Ju затова не обичам Декември и Януари...като се почне с вирусите и край няма. Ти и другите коремчета се пазете.  Heart Eyes
И тук не държат на АМ дори преди годинка. Мен ме гледаха изумено като бе на 8-9м, че продължавам да давам 4 пъти на ден.

Ние си гледаме и клипчета и филмчета. Абсолютно е невъзможно да бъде спрян или трябва цялото семейство да се върне назад към природата и да изхвърлим техниката. Вече се нахвърля и на PSP-то и телефона на кака си и се карат.  Влакчето Томас и Дора са му от фаворитите, харесва и бейби Айнщайн.

Пропуснала съм как са пътували Сю  ? Много студено и снежно в БГ.

Бибитке хехехе  Laughing голям майтап!
Рядко изпадам в паника. Обикновенно съм хладнокръвна, но се случва понякога...не мога да обясня причината (обикновенно е ужасно безсмислена) и като отмине момента, обръщайки се назад си мисля колко глупаво от моя страна е било. МъжО е ултра хладнокръвен, чак понякога ме дразни  Laughing с неговите философии, че тялото е уникален механизъм, който е в състояние да се пребори с всяко заболяване и трябва да му имаме доверие. Забравих да спомена, че мен паниката ме обзема  за болест обикновенно. Картини ми рисува въображението как могат да се претрепат, пребият и прочие, много досадна майка съм (или бях, сега поулегнах), но не се паникьосвам.

# 679
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Elfie - и от мен - Честит Рожден Ден на Изабел! Нека расте голяма, усмихната и много щастлива! Надявам се че прекарването е било много хубаво!  bouquet
герчи - и аз изпращам всичката си положителна енергия! Бъди силна -  Hug Hug Hug
на всички болни - бързо оздравяване - и ние се влачихме по няколко пъти тая зима но като цяло не се оплаквам; други години сме боледували доста повече.

Ние сме добре - при нас зима почти няма - като гледам колко сняг само има в БГ ние тук миналата седмица се порадвахме за ден на 4-5см и на следващия ден вече се беше стопил. Един, два пъту имаше по сериозни темп от рода на -25 но с толкова си и остана - като цяло досега все държи около нулата през деня, даже във вторник пак ще е 7 градуса. Изобщо не се оплаквам обаче - двамата успяват да си играят навън често, всеки ден ходим по 2 пъти до училището на батко и така.

Аз този месец на семинар съм се записала да ходя; евентуално в бъдеще ще ми помогне да стана инструктор в програмата която учех досега. Та всеки петък през Февруари за 8 часа. Малко ще ми е странно без двамцата наоколо.

Иначе се опитвам и още един cертификат да взема и ми остава само един курс ама как ме е хванал мързела  Mr. Green и хич не ми се чете но ще трябва да го свърша и него. Поне да знам че със всичко съм приключила преди да се върна на работа през Ноември че времето толкова бързо ми минава  ooooh!

Айде толкова от мен за днес, на всички  Hug

# 680
  • Мнения: 154
Честита ти рожденничка, Елфи! Да ти е жива и здрава и голяяяяяма да порасне   bouquet

# 681
  • FRANCE
  • Мнения: 2 252
Честит Рожден Ден на Изабел!

# 682
  • Мнения: 7 914

.bibitka., затруднява ли те да дадеш линк към филмчетата?

# 683
  • Немция
  • Мнения: 7 002
Звезди, кои то4но от вси4ките? Ето тутиту
и Крокодил Гена.

Ох, болните да оздравяват! Мен ми е притеснено какъв ще е следващия вирус, който Дени ще домъкне. Той не боледува 4есто(4ук-4ук), но коварният вирус от декември още ми дьржи спомен, защото не само при него, а и при мен ситуацията се усложни,на вси4кото отгоре бях в ранна бременност. Rolling Eyes
Днес в градината бяха изписали, 4е имало вьшки Mr. Green- колко прекрасно! Дано не го прихванем, 4е сьм с сравнително дьлга коса. Опит с вьшки имам ина4е Laughing, като дете няколко пьти сьм прихващала, мога да разпознавам прекрасно мьртви от живи гниди. Laughing

Бобос мама, семинарът ще ти е като гльтка вьздух, да знаеш.

На мен ми се иска да падне хубав снежец, но уви-  май само на сух студ ще я караме. Днес за сефте ни порьси малко сняг като пудра захар, колкото Бибит4ето да се зарадва, 4е вижда бял сняг, за шейна не става.

# 684
  • Мнения: 7 914
 .bibitka, ми аз нали си знам за кое питам...  За тутиту ми бе интересно. Благодаря!

# 685
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
здравейте момичета.Ние сме добре.Изпратихме днеска бабата и останахме сами.Много ми е смотано,искаше ми се още малко да остане при нас,друго си е с баба.Не ми оставаше време да се разписвам тъй като по цял ден бяхме на разходки .Но сега вече ще съм по-редовна обещавам.Всички в къщи бяхме малко болни но вече се поуправихме.Правихме прощъпулник тази сряда която мина-ще си имаме зъболекар-сбъдна се желанието на таткото,той си мечтае малкият да стане зъболекар.Вече почнахме да се храним по-повичко.За 2-3 седмици много неща почна да прави-първо проходи,после почна да показва колко голям щял да порасне,вече пляска с ръчички все по-интересен почна да става.Петък сме на доктор за очето-ще пиша какво е станало.Тези дни имаше подобрение но днеска пак е по-зле.Все се надявам че ще го израсне този проблем.
момичета не съм ви чела,но сега се заемам с опитите да ви изчета
ивенце честит рожден ден на Моника(с голямо закъснение ,моля те извини ме )да ви е много здрава,усмихната и голяма да порасне!  bouquet
елфи честита рожден ден на Изабел!Нека да е здрава,усмихната и да има прекрасно детство!  bouquet

искам още веднъж да благодаря на всички ви за страхотните коледни и новогодишни картички
надявам се че всички деца и мами са добре,отивам да ви чета  Hug

# 686
  • Мнения: 686
  Здравейте и от мен, ние сме добре, малко ми е напрегнато тези дни, но като мине ще ви кажа.
  За страховете аз се филмирам, но гледам да е дълбоко в мен. Иначе се имам за сравнително спокойна за ежедневни неща. Сравнение с познатие ми тука, направо съм релакс. Не се шашкам малката като пада, задавя се, има температури и тн. Просто реагирам. Но вътрешно си страдам за вечните и болести и тн.
  Герчи влиза другата седмица на химиотерапия, не и се пише, да не ни натоварвала, благодари ви на всички за подкрепата  Hug
  Светле и вие заболекар ще си имате, а дано  Simple Smile
 

# 687
  • Мнения: 293
Банда, жива съм, ще разказвам на дълго и на широко като се приберем! Иначе във фейса сте видяли сигурно че не беше лесно, но стигнахме  Laughing
Прегръщам ви всички силно!
Гери, всеки ден те мисля и изпращам положителна енергия! Ще се пребориш сигурна съм  Hug

# 688
  • Мнения: 96
Боже момичета да не ви е заринал българският сняг! Голяма бомба е паднала тук!
Сию на Варненска земя надявам се да сте супер! Другият път може да се оговорим и да скоча да се видим!
Светле стискам палци дано вече всичко приключи и намате повече проблеми, а бабата по-честичко да отскача да дава по едно рамо!
Леприконче и ние сме луди по Томас, а тв-то ние любимо семейно занимание!
Тук е адски студ и предималко видях че прехвърчаше, ще полудея искам лято, мразя да ми е студено!
Момичета дайте малко съвети, че ще ми избият бушоните скоро! Случва ми се понякога като извадя дрехите от пералнята и изсъхнат почват да миришат лошо и са отново за пране! И какви ароматизатори/ омекотители използвате, че нещо не мие достатъчно миришещ моя! Идеи?

# 689
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Здравейте момичета, ние бяхме вчера на консултация, сложиха на малката ваксина и засега приключихме с ваксините. Praynig Мерките на две годинки са 10.9 кг (с боди  Embarassed ) и 88 см - висока и фина ми е госпожицата  Rolling Eyes

Светле, дано да преодолеете проблема с оченцето. Стискам палци за прегледа Hug Браво на малкия зъболекар, чудесна професия си е избрал  Wink

Thumper, съвет за омекотител/ароматизатор не мога да дам, защото не използвам, много силни ми идват миризмите...

Сию, да си прекарате много хубаво в България! Ще чакаме подробен разказ.

Аз пък много се шашкам за всичко, ужасно много се притеснявам, но се опитвам да го подтискам това чувство и да оставям малката да прави всичко сама, да не е постоянно с мен, защото аз съм възпитана много несамостоятелна и още си страдам от това...

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 00:08 от elfie

Общи условия

Активация на акаунт