Деца, отглеждани в чужбина - 4

  • 26 659
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 436
У нас аз съм спокойната, а мъжът завежда отдела по хипохондрия и параноя  Wink. Особено много се притеснява като се чукне някъде малкото торнадо - мисля си, че като прекарва по-малко време с нея, не й е толкова свикнал на маймунджълъците. За него всеки удар е поне счупено, а всяка синина - сътресение на мозъка. Аз пък съм в другата крайност - синини, драскотини, кръв не ме впечатляват (вече  Mr. Green), ако не й липсват части от тялото и се движи, значи е ОК. Обаче трябва да му призная, че при единственото й сериозно нараняване той остана учудващо спокоен и адекватен, докато аз щях да умра от паника  bowuu.

# 691
  • Мнения: 490
Джут, моя мъж е досущ като твоя Mr. Green  В крайно напечени ситуации също той е по адекватен, но всекидневно е супер паника Wink
   

# 692
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Гер4и, пращам цялата си положителна енергия, за да преодолееш препятствието ведньж завинаги!!! Много, много кьсмет, моми4е, с теб сме !!! Hug Hug Hug

Сега , като се замислих, се оказва, 4е специално за задавянето сьм голяма паника, шашках се при захранването, Бибитков така или ина4е. Mr. Green При4ината е, 4е сьм имала някое и друго по-лошо задавяне през последните години и представата, 4е малкият може да се задави ме вади от равновесие.

Тьмпер, и аз не използвам омекотители- даже прахьт, който ползвам за прането на вси4ки ни е вьзможно най-неароматизиран. Обожавам, когато прането ми сьхне навьн(при хубаво време, разбира се) и мирише на свежо.

Елфи, и моят юнак е от леката категория- на 2 и половина е 92-93 см, а няма още пьлни 13 кила. Щиглец. Grinning

Бибит4ето пак има странен плашлив период, свьрзвам го с тьмния зимен период- отново взе да се плаши от сенките вьв всекидневната, но този пьт е по-екстремно. Не прави и кра4ка сам- когато играе, трябва да сьм пльтно до него. Стана ли да взема нещо от етажерката, става и той с мен, макар 4е сьм само на метьр от него. Буквално като ска4ени сьдове сме. Rolling Eyes Питах го какво го плаши, той казва "лоши 4ове4ета" Sunglasses, гоним ги редовно с "кьш", ама не му минава, пфууу. Детето като цяло си е плахо, така 4е неговите страхове не ме у4удват 4ак толкова, мисля, 4е с постепенно удьлжаване на деня ще из4езнат и неговите привидения- както стана и миналата година.

# 693
  • Мнения: 154
И аз никак не се притеснявам, не знам защо, понякога си мисля, че му гласувам прекалено голямо доверие. Съпругът ми само ме гледа на криво, като дам на Боби да си играе с нож, например, не мога да го разбера, сякаш първото нещо, което ще направи е да се наръга  newsm78 Истината е, че Боби пада най-вече, когато има някой до него, когато е сам е значително по-внимателен, това е защото е свикнал, че все някой ще го хване. За по-сериозни неща, просто гледам да го поставям в контролирано опасни ситуации...ако това има смисъл Simple Smile

# 694
  • Мнения: 96
Аз май съм от наи не е..телните и вопще неможе да ме трогне каквото и да става! Да живееш с фатограф-журналист води до това, че виждаш най-лощото от жовота и се научаваш да си много спокоен и непукист! Ако малкия плаче ще го успокоя, но да се панирам не ми се е случвало по никакви поводи! Аз съм нервен тип за сметка на паниката! Ей па в колата полудявам, все се питам кой дава книжка на тея хора, ама такива идети има! Мъжо все ми казва че трябва да си сложа бейзболна бухалка в колата(уж да се защитя ако нещо стане-какво ли пък ще стане), ама като знам как в бг разбих на един мигачите се здържам( щеше да ме удари правещ обратен на не обособено за такава маневра място и от страната в която возих племенника ми, бях полудяла за детето).
Ей напоследък много съм се здухала! Правят ми се все неща дето не им е времето се! Мъжо само ми се хили, че ме е пернала съчмата!
1 - Изкам да си оправя градината и да засадя малко домати, краставици и др зеленчуци и плодове- ест не му е сега времето трябва да изчакам още някой друг месец (само да уточна аз знам само как да убивам зелени растения ама да видим тая година дали ще ми се получи да берем домашни ягоди).
2 - все ми се играе с малкия на игри на които той трябва да е поне 3 годишен да може да разбира, но за сметка на това пък ми се струва, че много бързо расте (луда калинка)!
Явно трябва да си намеря някакво занимание, че имам прекалено много свободно време и се дразня от това!

# 695
  • Мнения: 3 241
Хелоу Simple Smile

Елфи, как да е по-едра Изабел като гледам твоите килограми в подписа Simple Smile Сигурно Бибитче и при вас са така нещата - по-слабички сте Simple Smile
Трябва да заведа и Моника на преглед, че тук се прави някакъв сертификат на 2 години. Те я мерят редовно в яслата, та знам, че е към 91-2 см и цели 13кг.  Embarassed
Моника втори ден си е вкъщи, че е леко болна. Предната нощ ни събуди в 1 пред нощта с повръщане и така цяла нощ. Горката много се притеснява, че повръща.  Confused Както и да е, това трая до към обяд вчера, после нищо. Имаше следобед малко температура и вечерта също. Днес е ОК, малко топла (аз се държа преди 38.5 не давам парацетамол Simple Smile ) надявам се да не премине в разтройство... Добрата новина е, че свекър ми и свекърва ми са вкъщи и така поне не пропускаме работа.

Аз не съм по паниката и според мен Моника не се пребива много много.
Но и я оставям да играе с почти всичко. Виж с нож не й давам да играе, но ако го вземе сама, няма да й се разкрещя да го пусне веднага, а ще й го взема спокойно Simple Smile

Thumper, разбирам те Simple Smile
Явно си в две измерения.  Hug
Титина е специалист по насажденията знам. Аз само мушката успявам да не погубя  Laughing

# 696
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Привет Бърборанки,
  newsm59 Честит Рожден Ден на Изабел!  newsm59
 swetla99 - пиши как е минало при доктора
Thumper -пускай поне веднъж в месеца пералнята да изпере празна на най-високата температура, за да няма миризма.
За зеленчуците доматите не ми стават (но аз не ги торя или пръскам с нищо), но за сметка на това тиквичките са хит, вече трета година подред им се наслаждаваме.
.bibitka.- период е ще го израсне  Hug
За шашкането студенокръвна порода съм аз, само ако се задавят наострям уши, поради лоши спомени, дадох на брат ми бонбона като беше на  около 2-3 год и взе, че глътна езика пред мен. Cry добре, че баща ми беше наоколо още има белег от зъбите му.

 

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 18:30 от Ell

# 697
  • Мнения: 3 241
Привет Бърборанки,
 ...
За зеленчуците доматите не ми стават (но аз не ги торя или праскам с нищо),....

 


много забавна грешка  Laughing

за пералнята е добра идеята.
Тук продават едни разтвори, които дезинфектират, аз тях ползвам  Peace

# 698
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Елфи, как да е по-едра Изабел като гледам твоите килограми в подписа Simple Smile Сигурно Бибитче и при вас са така нещата - по-слабички сте Simple Smile
С килата е така- аз бях кльощак дьлги години, 4ак през последните години трупнах пове4е килца. Само вьв вьзрастта на Бибит4ето сьм била по-закрьглена, но сьм си хапвала като цяло добре, не сьм била трудна откьм хранене, както е дребното, но пьк не сьм имала и алергия(тоест не се е налагало да ми се поставят ограни4ения спрямо определени храни)- това играе сьщо голяма роля.

Ива, скорошно оздравяване на Моника! Ние досега не сем имали разболявания с поврьщане и разстройство, сигурно е гадно изживяване за майка и дете. Confused

# 699
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Привет Бърборанки,
 ...
За зеленчуците доматите не ми стават (но аз не ги торя или праскам с нищо),....

 

много забавна грешка  Laughing

 Joy Joy Joy

# 700
  • Мнения: 686
  Ехо, здравейте. Нещо замря темичката. Ние сме добре, малката кашля много, но не ни е за сефте...Ние сме в процес на купуване на къща и лееекооо сме се изнервили. Мъж ми се чуди вече за какво да ми мрънка, обвинява и вика, за всичко аз съм виновна. Но пък така да не ми пука...гледам да мисля позитивно, че ако му се връзвам да съм се гръмнала вече. Вчера ходихме за пръв път до Икея. Ама то много хубаво било  Laughing Много ми хареса магазина, всичко може да си съчетаеш както ти е кеф, и то на достъпни цени и с много аксесоари. Та стиснете едни палци всичко да е наред и да не се избием  Mr. Green
  Днес съм пак почивка, отивам да оправям, че ще ходя след малко за малката, целувки  Simple Smile

# 701
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Ку-ку...ето ме и мен Party

Този глип че разби. минах на антибиотик, от което на Луи леко му се разводниха изхожданията, та и той страда с мен Rolling Eyes
В работата ми беше много напечено тези дни, но слава богу всичко мина добре Peace
Гледам сте писали интересни неща...ще се опитам да се включа адекватно...Джени, за пералнята и аз имах същия проблем - но омекотителите тук ме прецакваха, на гадно си миришеха и майка ми при възможност ми пращаше от БГ. Но понеже сега суша дрехите вътре, не ползвам омекотител и да ти кажа не миришат Whistling Това с градината е хубаво занимания и чакам само ММ да се накани да почнем да правим разсади за да садим на пролет Peace Иначе очевидно имаш нужда от някакво занимания Crazy
ММ не е паника, аз съм повече от него, но не се стряскам всекидневно...Луи често грабва ножа, но аз отивам при него и само му казвам "дай на мама", той подава, аз отговарям "мерси" и той е повече от щастлив Heart Eyes Обаче като се задавяше тези дни, и не можеше да си поеме дъх, виках ММ по спешност че направо изпадах в блокаж ooooh! Обаче пък недай си боже да глътне малко вода докато се къпе и ММ да е сам с него ooooh!от тоалетната ме вади с вик "Бързоооооооооооо" и аз тичам, и като го видя направо ми иде да се смея Mr. Green виж с това задавяне се справям успешно Peace
Обаче на Луи не му мина и според мен си е от зъб...буди се на час Tiredи вече нямам сили. Иначе понеже вчера по работата ми пътувахме до Южна Фр ссъ самолет и ни нямаше от рани доби, той се е справил чудесно първо с наш приятел рано сутринта от 06ч и след това до 18ч вечерта при детегледачката. Аз премахвам леко и след обедното хранене и само вечер и през нощта, надявайки се да спи повече като си пийне хубаво вечерта, ама на-най-ци... Crossing Arms
Аз такава настинка не съм имала през живота си, та да не ви разправям, че съм като бошунирана в лицето Confused
Надявам се вие да сте добре. Маги, оправяте ли се? Сю, чакам разказа и си представям какво може да е било ooooh! Бибитче, дано мине скоро плашливия период Hug Светле честит ви зъболекар - време е и ние да направим прощъпулник, ама ако баща ми дойде на гости през март, може и да го отложа за тогава.
ГЕРЧИ - мила, дано се справяш Praynigдръж се и силни прегръдки от нас Hug Hug
Айде досадих ви Mr. Green
Цвети писала...успех Цвети, дано си намерите къща, точно каквато искате Hug Peace

# 702
  • Мнения: 3 241
Мис Файн, стискаме палци за къщата Simple Smile
Но си права, че е голям зор купуване, после местене...
Бързо оправяне на Мишел  Hug

При нас нещата са по-добре.
Моника вчера не повръща, имаше малко разтройство сутринта, ама мисля, че го овладяхме.

Аз сега си взех билет да ходим с нея до БГ първата седмица на април.

На ми сега 2+ години  Wink, трябва и билет да й се купува Grinning

Къде се загубиха другите newsm78

# 703
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
мамчета благодаря ви за подкрепата,най-вероятно само ще ни прегледа специалиста и ще каже какво му е мнението по-въпроса,тъй като тука до сега очен доктор не го е поглеждал,само джипи-то ще пиша какво е станало.
цветиуспех с намирането и купуването на къщата  Grinning
сюбраво че пътуването ви е минало добре,като чувам каква е студ в бг,чак настръхвам,пазете се и приятно прекарване
cuttyами време ви е ,а и Луи проходи преди Виктор,дори си мислих че вече сте го направили
омекотители не използвам,и никога съм нямала такъв проблем
elfieфина мадама си имате
герчимного стиснати палци от мене,знам че си силна ще се справиш момиче,и дано вече това да е краят и да се радваш спокойно как расте малкият Praynig Hug
оставям ви,отиваме да се храним  Hug

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 19:26 от swetla99

# 704
  • Мнения: 407
cutty мерси, че питаш. Ние сме много зле тая седмица. Sad Особено Томаз. Ходихме няколко пъти на лекар. Изследвания. Устата и бузите му станаха на рана. Температура, кашлица, сополи...всички екстри. Не можеше да яде, едва тази нощ спа що годе и сутринта уж бяхме по-добре вече, но на обед пак почна. Сега поне успя да заспи и ще видя как ще се събуди. Както казваш тоя грип ни разби!  Tired Ще се оправм, де...само време ни трябва. И ние бяхме "бушонирани", на малкия едва му се виждаха очите оня ден.  Crazy
Ей, после иди обичай зимата!  Crossing Arms Да се оправят всички и малки и големи.  Hug

Иве скорошно оздравяване на Мони.  Peace Оказаха се свекърите в помощ. Simple Smile
И аз се тюхках скоро за билетите...еее, добре беше до сега, по 10е на полет. Няма вече такива екстри.

Мис Файн успех с купуването на къщата! На мъжете им идват в повече такива отговорности  Laughing Добре правиш да не му се връзваш.

Сю герои сте вие, точно във виелицата пътувахте, но сега да си изкарате хубаво в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт