Деца, отглеждани в чужбина - 4

  • 26 678
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 686
  Момичета, оздравявате ли, как сте  Hug
  Щото ние не сме много добре. Пак зъб, акаме, температура, сополи на кило, цяла нощ рева и мрънка. Но..само още 10  Whistling
  Къщата сме я избрали, задействахме процедурата, но заради градината на малката, която е почти две мой заплати малко сме сложни и незнам какво ще стане. Крадитните инспектори и адвокатите казаха, че вс е наред, но много неща може да се объркат, та чакаме...
  Намазала съм и филиика, ближе само топеното сирене и си го мачка в ръцете, шунката отдавна замина. Иска само месо да яде това дете. Ако е нещо с месо другото не го докосва. Опасна работа.Добре, че на градината не капризничи и яде всичко.
  Като казах градината, да ви похваля нашата. Другата седмица 3 дена ще ги извеждат по разходки, представям си ги бебетата в редичка  Heart Eyes Сутрин им въвеждат 10 мин физ зарядка  Laughing На музика ще правят упражнения памперосите. Пак умирам от смях като се сетя. И тази година и бебешката градина ще участва в засаждането на зарзавати в градината. Моето дано не им изяде разсада  Grinning Имат си вътрешен двор и по-големите садят, обработват и после готвят с продукцията.
  И последно, отслабнала е малко сякаш  Grinning А дано и още малко да позаглади, че не мога дрехи да и намирам.

# 706
  • Мнения: 7 914
Miss Fine, стискам ви палци за къщата! Hug


Болните да оздравяват!


 Бременлийките как са? Hug

# 707
  • Мнения: 1 436
Miss Fine, с къщите е така навсякъде - бумащина до шия, ама минава и заминава  Hug. А Мишелката е заслабнала, защото сигурно не се спира откакто проходи  Wink. Аз това бебе съм си го поръчала пухкаво и дундесто като майка си  Embarassed, че моят щиглец така и не завъди ни кълки, ни бузи, ни нищо за щипане Laughing

# 708
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Leprechaun`s mommy цвети Iventseбързо оздравяване на малките  Praynig
cutty вие как сте?оздравяхте ли?
от два дена голям характер проявява това дете,само крещи ако не стане на неговото ,замислям вариянта за тапи за уши. Laughing
прегледа мина,прегледаха му двете очета и доктора каза че шанса вече да го израсне е много малък,и ни препоръча да правим сондирането.Аз и мъжа решихме да поизчакаме още 2-3 месеца ако го израсне проблема а през това време ще чакаме на списака за операция,  Tiredказаха че щели да ни се обадят да ни  по-нататък да ни питат как е окото и ако не мине до тогава ще се наложи сондиране  Tired
извинявайте за лошата новина но се очакваше,няма минаване ей  Close

# 709
  • Немция
  • Мнения: 7 002
Привет! Да се разпиша, докато пак не ме е хванала дрямката. Ве4е втора ве4ер заспивам , докато пея песни4ки на Бибит4ето и се сьбуждам по никое време. Crazy

Плашливата фаза си продьлжава, трябва да сьм най-малко на метьр от дребното, даже иска рь4и4ка, когато сменяме местоположението и отидем 3 метра по-нататьк. Crazy Добре, 4е при оставяне на градина нямаме проблем, 4е ще ми дойде в множко силната привьрзаност.

Лепри, оздравяхте ли?

Мис Файн, купуването на кьща е голямо приклю4ение, предполагам. Дано се разберете с половинката без излишни спорове. ИКЕА на по4ит ли е в Англия? При нас е любимо място за пазаруване на по-младите- и аз я харесвам, но когато трьгнахме да обзавеждаме жилището, се спирахме все на други мебелни магазини, изборьт на ИКЕА рядко ни удовлетворяваше нуждите.

Много симпати4ни заниманийца са й замислили на Мишелката в яслата- и на мен ми става весело , като си представя как де4урлигите ще се поклащат в ритьма на музиката. Grinning

Светла, много неприятно, ако ще се наложи операция.  Confused Щом е за доброто на детето, ще се изтьрпи някакси.

# 710
  • Мнения: 170
Привет, мами Stop
Отдавна не съм се разписвала, днес имам и повод, поумнявам с още една година.  party023
Започнах да получавам вече и шеговити картички, "Конфуциус казва "Смей се...докато имаш зъби"" Joy
При нас е свил страшен студ и никак не става за излизане, та ще си останем вкъщи, на мен и без това не ми се празнува много.
Герчи, много прегръдки ти пращам и стискам палци, знам, че ще се справиш. Praynig Hug
Лепри, Къти, Иве, бързичко да оздравявате.
Miss Fine, успех с търсенето на къща, пожелавам ви скоро да намерите своя дом Hug

# 711
  • Мнения: 79
Флъфи, Честит Рожден Ден!!!  hbday Да си здрава, обичана и много щастлива!
В тона на веселата картичка - като дойде времето да понамалеят зъбите може да се прекръстиш на Фъфли  Mr. Green  Hug   bouquet

Герчи, силна си, не губи кураж и ще се пребориш и този път!!!  Hug  bouquet Hug


Мами и болнички деца да оздравяват бързо!   bouquet И Кими е болна - има ушна инфекция  Sad Вчера вдигна 40С температура... Днес май не е чак толкова зле, но още се мъчи, горкото...

# 712
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Флъфи, жива и здрава да си  bouquet

Зоуи, ако имате киропрактор заведи я там да я аджастне. Иво като беше малък ми направи две възпаления едно след друго и все антибиотици изписваха. Като го аджастна човека и се оправи за никакво време. Лекарката му тогава се беше очудила, че толкова бързо се повлиял от лекарствата, а аз ги бях спряла, защото ми писна да го тъпча с глупости без ефект. Добре е да е педиатричен киропрактор.

И ние сме болни, всички заедно, Иво е най-здрав от всички, ама и той е със полузапушен нос. Павел кашля като пушач ooooh! ама вече три седмици е със едни гадни сополи с един-два дни почивка и от тях се дави много. Спи само отгоре ми и не пуска цицата, не знам как се получава ама като засуче и му се отпушва носа.

Хайде лека седмица на всички Hug

# 713
  • Мнения: 686
  Флъфи, честит рожден ден, да си много здрава, много слушана и обичана   bouquet Hug
  Продължаваме да сме болни, нощта беше ужасна. То пак си е зъб де, аман вечееее  #Cussing out
  Пуснах и малко бейби ТВ, напълни ми душата. Пее, играе, говори си, въодушавява се. Чак ми е жал да и го спра, но и пускам по малко през няколко часа, защото иначе не мога да я отлепя от ТВ.
  Бибитче незнам дали е на почит тук Икеа, пълно е по-принцип, но те нямат мн магазини тук май. Мен ми хареса, че са различни, по европейски мебели и са доста евтини. Тук са си доста ретро по принцип, трудно се намира нещо модерно. То и на тия къщи не върви много модерно де, ама поне да не е бабешко.
  Светле дано мине и се размине тази гадна операция  Hug
  Като гледам всички сме болни, та оздравявайте, другата страница да не съм видяла написано, че има болни  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 154
ЧРД Флъфи, да си жива и здрава, много щастлива и обичана  Tada

# 715
  • Мнения: 7 914
Честит рожден ден, флъфи! Да си здрава, усмихната и много обичана!  Hug

# 716
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 928
Флъфи, честит рожден ден!  bouquet

И Калин е болен. Два дни сме по болници - вчера уцели рекорда - 106.2 Ф+ 41.22 С. Ръцете му посиняха изпадна за малко и в безсъзнание, повръща. Какво ли не ни правиха в болницата 3-та поред болница- посявки, ренген на гърди - излезе ушна инфекция. Не знам на кой свят съм. От дете бягащо из къщи за 15 мин температурата се качи на 103Ф и от тогава 2 дни не можем да я смъкнем.

Какво не ни се лучи тези последни 2 седмици се чудя- не ми подновиха контракта ( но пък ми предложиха да им обуча нов човек- теглих им една майна естествено), ударих си колата, изгорих си ръката, и какво ли още не. Не знам какво става, само детето ми да се оправи се моля.

# 717
  • Мнения: 154
Титина и това ще мине  Hug Дано да се оправя бързо Калин, племенника ми така преди три години (беше на две години и половина), докато спи явно е вдигнал висока температура и изпаднал в безсъзнание, всички се бяха поболяли от притеснение, казват, че с момченцата се случвало, нищо не му откриха тогава, но не се е и повтаряло. Прегръдки на малкото човече  Hug

# 718
  • Мнения: 2 369
Chestito na vsichki praznuvashti i tarjestvuvashti i sila na vsichki boleduvashti! Az vi cheta i spodeliam s vas,no ot telefona ne mi se pishe mnogo.

Sega iskam da se oplacha obache puk toku-vij mi dadete i akul.Ami sumniavam se che Aleto ima niakakva alergia ( koito me sledi vuv facebook veche znae i e vidial).buzite i bradata mu sa cherveni i grapavi i prilicha veche na ekzemichka.abe brat mu beshe sushtia,no imashe po cialoto tialo.ot kraveto.sega se chudia da go vodia li na lekar,kakvo da pravia.

# 719
  • Немция
  • Мнения: 7 002
Титина, ужас. #Crazy Дано пове4е не се повтарят високите Т! Зу4и кошмарно. Confused
Дано по-скоро излезеш от 4ерната серия. Hug

Маритке, отивайте на детски алерголог, щом имаш сьмнение за алергия.Той ще те насо4и какво да правите по-нататък, може и някой крьвен тест за алергени да направи на Алето.
Моето дете няма никакви екземи, за щастие, но това се дьлжи на пьлната му безмле4на диета, караме я на спец.млека(нали е с АБКМ)- ина4е и той прави кожни реакции при мле4ни.

Бибит4ето се опитва от известно време да пропуска обедния сьн, прави шмекерии, когато дойде време за него. Аз сьм у4удена от този факт, тьй като досега спеше по 3 4аса следобедно време и си мислех, 4е му е голяма нуждата от сьн, но май-май се льжа- 4авенцето по4ва да хитрува, мда. В4ера не спа, нямаше и помен от умора- позиционирахме го в 19 и 30, 4ак тогава се усети, 4е му се спи и по4на да тьрка о4и4ките. Отцепи за 5 минути и спа цялата нощ. Sunglasses
Да видим как ще е днес, когато го взема на обед от градината- уж е по-уморен след престоя си там.

Общи условия

Активация на акаунт