Деца, отглеждани в чужбина - 4

  • 26 658
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Привет момичета Hug

Влизам набързо че работа че чака bowuu
титина, страшно звучи това което сте минали Sad дано не се повтаря и дано Кики е по-добре вече Hug А иначе аз черната серия: ако ти се затвори врата, ти се отваря прозорец - та все ще стане нещо, сигурна съм Peace
руми, и ние така - сега таткото е болен, а на всичкото отгоре и е командировка, та чакам да отмине този вирус ooooh!
Луи обаче вади премоларите /нали така се казваха/ та е кошмар тези две вечери Tired обаче вчера имахме сняг, нетипично за тук и така се радвах. А Луи само гледаше и повтаряше: А, А, А... Mr. Green Направих и снежен човек Party
цвети, хайде успех с бумащините, със зъбите и дано скоро всичко влезе в релси Hug
марита - лекар, непременно Peace
бибитче, как е коремчо Heart Eyes а страховете на бибитчето, пооправят ли се?
Луи от една седмица е на един път сън. В събота и неделя спа след обед по 3часа Crazy
Айде оставям ви, после пак ще се включа Peace

# 721
  • Мнения: 170
Благодаря ви момичета Hug
Това ми беше най-ужасния рожден ден досега, мъжа ми имаше да пише семестриална работа и общо взето прекара почти целия  ден в детската, дори и не вечеряхме заедно, много тъпо. Wink
Титина, настръхна ми косата като те четях, аз много щях да се стресна на твое място. Бързичко да се оправя Кики и да нямате вече такива преживявания, а работа ще намериш нова и по-хубава, сигурна съм Hug
Cutty, Руми, Цвети, Зоуи, хайде и вие стига вече с тия болести. Мен тук не ме е страх в момента от вируси, то при такива температури нищо не вирее.
Светле Hug дано да се оправи очето и без операция Hug
Маритке, дали пък не е от студа сухата кожичка newsm78, дано не е алергия, но ако ти е притеснено го заведи ва го прегледат.
Бибитка, не е ли много малко Бибитчето да пропуска обедния сън? Но пък от друга страна, ако ляга рано и спи непробудно може и пък по-добре да е. на мен ми е голяма мъка приспиването вечер, ами преди 22 моето дете не заспива, каквото и да правя.

# 722
  • Мнения: 2 185
Флъфи, честит празник и от мен   bouquet ! Съжалявам, че си прекарала така "постно", дано имате възможност да наваксате с празнуването тези дни. И аз имах един ужасен рожден ден, точно след като Алек се роди, даже не искам да си спомням този ден  Confused .

Аз минавам да благодаря за няколко коледни картички, които пристигнаха напоследък  Laughing - днес получихме Мариткината, Алек бая нацелува Алето, май реши, че е самият той на снимката, защото обикновено себе си така разпалено целува  Mr. Green . В края на миналата седмица получихме и пакетчето от Боби - хиляди благодарности за книжките  Hug, а преди 2 седмици получихме и от Мадам . Сигурно до Великден ще продължавам да получавам  Laughing .

Титина смразяващо преживяване, дано е по-добре малкия вече.

Джут, честит ти  мъж  bowuu , спомням се, че миналия мъж беше сигурна, че Лили е момченце, сега имаше ли някакви предчувствия?

И ние бяхме/сме болни  Tired . Мен ме беше тръшнала някаква кашлица, имах чувството, че никога няма да оздравея, но ми поразмина вече. Алек точи някакви сополи, сигурно от безкрайния зъборастеж, баща му и той се опитва да се разболее, но то тук с това супер шантаво време всички са масово болни  Tired .

Герчи, положителни мисли и прегръди от мем  Hug .

# 723
  • Мнения: 1 436
Флъфи, честито със закъснение  Hug.

Уф, Титина, представям си какво ти е  Hug, дано бързо се оправи младежа.

Клер, никакви предчувствия нямах, но този път много старателно се пазих от такива странични ефекти  bowuu  Mr. Green.

# 724
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
ето ме и мен

fluffy
- на патерица - Честит Рожден Ден и от мен - нека следващата година ти донесе много много щастие!  bouquet
Juturna - честита синя новина!
на всички болни бързо оздравяване
Titina - дано да се оправи Калин по бързо и да нямате вече такива тревоги; на теб голяма  Hug
Miss Fine - успех с пазаруването на къща!

ние сме добре - аз почнах да ходя на един семинар - всеки петък през Февруари по цял ден та майка ми и баба ми гледат двамата разбойници; много ми е странно по цял ден в професионална атмосфера без тях но трябва да се подготвям психически за есента - ще се връщам на работа след близо 3 години вкъщи....дори незнам и как да си го представя но ще дойде по скоро отколкото предполагам ... Cry

# 725
  • Мнения: 3 241
fluffy, честит рожден ден със закъснение.  Hug

Джут, значи момченце? Супер Simple Smile

Титина, ужасно е било. Дано не се повтаря. Успех с работата  Peace

Ох, Моника уж вече е здрава, ама не и бях давала мляко след стомашните проблеми миналата седмица и сутринта й дадохме - и го повърна веднага  Sad Иначе е в настроение, тича, скача и от оня ден яде сирене и кисело мляко, от тях няма проблеми.. не знам какво й е  Confused
Дано е временно, че нали поради подозрения за АБКМ я захраних с млечни след година. Следобед ще я водя на лекар.

# 726
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Джут, 4естита синя новина!

Фльфи, моето Бибит4е е на 2 години и половина- около нас по4ти вси4ки деца на неговата вьзраст не спят следобед, то4но преди втората и третата година много от тях по4ват да правят номера, когато дойде време да се нанка следобеда. Аз не о4аквах така от раз да дойде при нас, нали толкова много спеше следобеда. Thinking В4ера бяха пак номера из креват4ето, писна ми след половин 4ас и преустановихме опитите, беше станало 14 4аса ве4е. Ве4ерта залегна в 19 и 30, оба4е в 3 се сьбуди.... Ей това не мога да го разбера- легне ли в 21, 21 и 30 няма сьбуждане до 8, но заспи ли 19 и 30 вероятността да се сьбуди в 2 или 3 през нощта е голяма. Thinking Иди, 4е ги разбери тези деца. Трябваше му 4ас, за да заспи отново, а на мен още един 4ас.... така 4е днес сьм сред редиците на недоспалите. Tired

Кюти, сьс страховете на малкия няма подобрение, ще трае месеци този период сигурно. Като гербова марка ми е залепен, не мога да свьрша нищо свястно в кухнята, без да ме дьрпа и без да се изнервя. Confused На вси4кото отгоре ме кара да си играем заедно, тьй като сам не ще да е вьв всекидневната(а тя се слива с кухнята), дори сам не иска да вади кутии с игри/игра4ки, трябва да е мама. Crazy
Именно заради тази прекалена привьрзаност, по4вам да се замислям как ли ще е с малко бебе и ска4ено за мен дете. За щастие има още време до този момент, Бибит4ето дотогава сигурно ще излезе от тази фаза.
И още нещо(взеха да ме 4овьркат разни притеснения Mr. Green)- 4удя се как ли се кърми при положение, 4е имаш около себе си тьр4ащо малко дете, което се 4уди кои непозволени неща да извьрши, докато мама е заета с бебето. Хайде май4етата с по 2 деца да споделят опит, моля.

Бързо оздравяване на вси4ки!

# 727
  • Мнения: 79

Зоуи, ако имате киропрактор заведи я там да я аджастне.

Нямаме изпробван такъв, но съм намерила списък на детски киропрактори и съм си харесала един, но още не съм му се обаждала. Тя боледува няколко пъти до сега, но бяха все вирусни неща и лекарства не беше пила (освен за температура и хомеопатични), но сега дадох антибиотика  Sad Никак не ми се искаше, изчаках няколко часа след прегледа да видим дали няма да е по-добре (съмнявах се, че може да са зъби, докторът не беше много категоричен за ушната инфекция  Rolling Eyes), но напипах и увеличен лимфен възел, вдигна много висока температура (104.3F), беше се отпуснала в мен и едва намираше сили да хленчи... и прецених, че без лекарството няма да мине... Не съжалявам че и го дадох - вредата от това да не и го дам би била по-голяма според мен  Peace Сега давам и бебешки витамини и пробиотик, за да неутрализираме потенциалната вреда от антибиотика и така...

Титина, Руми - да се оправят и вашите дечица! Уф, то не остана някой да не е болен... Хайде, да оздравяват всички вече  Hug

# 728
  • България/Германия
  • Мнения: 515
fluffy, честит рожден ден на патерица и от мен  Hug

Джут, честити сини гащи Wink

Иве, дано да е нещо временно това с млякото.

Маритке, и аз съм на мнение, че трябва да заведеш Алето на лекар, ако не си го направила вече.

Бибитке, и Изабел отскоро ми прави проблеми със следобедния сън, а и тя като Бибитчето спеше доста, по 2-3 часа, и аз си мислех, че й е много важен този сън. Обаче миналата седмица например 4 дни е спала, а 3 - не. Върти се по цял час в леглото, на мен ми писва в един момент и я вдигам. Взе обаче да спи от 20:00 до 9:00 сутринта, та се чудя дали няма да започне съвсем да го пропуска следобедния сън. Никак не ми се иска, защото: 1) още ми се струва малка да не спи през деня и 2) много разчитам на това време да поработя...но ще видим  Rolling Eyes

Много болнички Sad Да се оправят по-бързо малките душички!  Hug

# 729
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Леле, да не ви затрупа снега бре хора Whistling

Светле, за тебе съм се сетила - как е Вики? Дано очето мине и без сондирането, но дори и да трябва, стискам палци да мине леко за всички ви?
Лепре, как сте с Томи? Само дано не ви прекара всички, че сега наш татко кашля и е със запушен нос, при това на работа в Източна Франция където е брррррррррррр, по-студено от тук ooooh!
Зоуи, и аз сега давах за първи път антибиотик, но смятам че когато трябва, се налага Peace Дано се пооправи Кими Hug
Бибитче, и ние без да има страх при Луи сме скачени в един момента следобеда...около 17ч обикновено и върви и ме дърпа за панталона, и мрънка ooooh!
Клер, като те чета с кашлицата си спомням моята - ей такова чудо наистина не съм имала. Дано се оправите скоро всички Hug а зъбоникненето, то това край няма..сега фронта при нас е спокоен, ама е затишие пред буря, знам си Crossing Arms
Джут, честити сини гащи. Ще се разнообразите Crazy
Бобос'мама приятни семинарни дни, дано те разтоварят и така беко да се приспособиш за промяната Peace
Иве, дано да е някаква временна реакция Praynig
Флъфи - рожден ден всеки ден може да се празнува...дано се изненадате взаимно и си прерате едно хубава вечер, когато и да е Heart Eyes

Ох, айде отивам малко да попрегледам работата ми за утре. Дребсъна спи - в чувалче Whistling, че ми омръзна да ставам и да го завивам, макар че не ги долюбва много - но купих едно доста голямо та да видим... newsm78

# 730
  • Мнения: 154
Бибитка, децата на сестра ми са точно с две години разлика помежду им. За да не ревнува големия, винаги, когато кърмеше малката, той беше с нея на ръце и изобщо навяскъде ги разнасяше заедно, трудно й беше, но според нея си е струвало усилията.
Зоуи, и вие ли с ушна инфекция, то май всички натам ги изби, ти си третата(или 4-тата), за която чувам Sad да се оправяте бързо  Hug
Титина, как са при теб нещата, оправи ли се Калин?

# 731
  • Мнения: 686
  Juturna пак мълчиш не се хвалиш ти  Simple Smile Да не родиш и да разбереме от лентичката  Hug Честита синя новина, много се радвам. Таткото щастлив ли е  Simple Smile
 Ние сме добре вече, всяко чудо за три дни. След три дни пак  Rolling Eyes Малката ми пълни душата много, все по интересна става, едни стойки, едни чупки, танцува  Heart Eyes Като я питам кой по обичаш Ам ам или Мама и тя гордо заявява Ам Ам  Joy  И една руса руса, не мога да повярвам, че е същото черно бебе, което родих. Ох, отплеснах се лирически  Whistling
  Следобеден сън тука няма в градините след година и половина  Confused Има едни като носилки в ъглите на стайте, ако някой му се спи там пада и спи. Малко кофти, ама. Говорих с нашата градина да я държат до две години, ако може при бебетата да поспива. Но тук децата лягат много рано, най-много до 7 часа, което хич не ми харесва де, тя се прибира в 6 обикновенно, аз кога ще я видя. Поне сутрин ставаме многооо рано, та имаме обикновенно няколко часа да се видим.
  Титина надявам се да сте добре вече. Добре, че поне при вас обръщат внимание. Тук дори ни ни приемат с температура. Изобщо не ги касае. Изписва се най-много панадол и това е. Вече не я и водя. Надявам се и другите проблеми да са разрешени вече  Hug
  Хайде, оздравявайте, новата тема да я почнем здрави  Simple Smile

# 732
  • Мнения: 7 914
Juturna, честита ви синя новина! Hug

# 733
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Titina, пиши как сте, мисля те тези дни.

Juturna, да е лека докрая с малкия юнак!

Ние се пооправихме. Павел още има сополи и кашля ужасно, чак повръща като се закашля вечер, но няма температура и се държи нормално, така че не съм го водила на лекар.

Аз реших да ги местя от градината на пролет и ще са в домашна градина. Жената беше гледала Иво като малък две години и сме си много близки от тогава. Сега е решила пак да си остане в къщи така че ми предложи да ги вземе и двамата, което супер ме устройва, защото е супер с деца и ги занимава много, и няма да се разболяват повече.

# 734
  • Мнения: 407
И ние сме вече по-добре. Само и малкия да не бе толкова крив.
Много студено стана при нас.

Светла страшно неприятно, че не успявате да се разминете с операцията. Има още време и дано се променят нещата.
Бибитче и ние навлизаме бавно в дебрите на плашливостта. Най-ужасното чудовище е съдомиалната. Като натисна бутона и се изпарява с индиански вик.  Laughing
Макар и с 2 деца нямам опит как се кърми така, имат голяма разлика.
Флъфи честит рожден ден!   bouquet (извинявай за закъснението) Най-вече да си здрава, много щастлива и обичана. Жалко, че не сте го отразнували подобаващо, но ти пожелавам в бъдеще да имаш много и прекрасни рожденни дни.  Hug
Титина кажи какво става с Калин? По-добре ли е вече? ...Другото майната му! Неприятно е, но кола се оправя/купува...работа се намира.
Маритка ходихте ли на лекар? Може и от студа да е, но трябва да го провериш. Томи сега е така след боледуването и температурата.
Джут честити сини гащи.   bouquet Сега сигурно ще ти се падне мирно бебе.  Simple Smile
Иве и при нас така се получи. Само дето го повръщаше заради храчка.
Кюти ние всички на куп го изкарахме грипа. Таткото ни го донесе една вечер и на следващия ден малкия вече беше готов и той...после по ред на номерата.  Crazy
Така съм изтощена от неспане и боледуване, че тази вечер се хванах 2 пъти да правя нещата автоматично и въобще да не ги отчитам.
Аз от много отдавна ползвам чувалче. Шилото не остава и за 2 минути завито с друго нещо. Много съм доволна. Даже сега като е нощно време -12 му слагам и ръкавите.

Общи условия

Активация на акаунт