Нашите мании, навици и странности

  • 120 763
  • 1 941
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 467
  Брр, та кой би пипнал клавиатура, омазана с крем. Шегувам се, но не мажеш ли навсякъде с тоя крем?Като хапваш нещо, не ти ли мирише на крем?

# 16
  • Мнения: 6 301
Сигурно омазвам, но иначе имам натрапчиви мисли, че кожата на ръцете ми е пресъхнала.

# 17
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Гледам носовете на хората,защото  не харесвам моя Mr. Green
Не мога да заспя без книга.
Не се вманиячавам в дрехи,обувки и т.н.

# 18
  • Мнения: X
Коригирам наум визията на жените които срещам - по улицата, в ресторант, на кино, в магазина... тежка задача, както разбирате, ужасно много материал ми минава пред очите  Laughing
В друго време друг свят от мен би станало добра Мадам  Mr. Green... винаги имам идея как една жена би изглеждала по-привлекателна...

# 19
  • Мнения: 106
Коригирам наум визията на жените които срещам - по улицата, в ресторант, на кино, в магазина... тежка задача, както разбирате, ужасно много материал ми минава пред очите  Laughing
В друго време друг свят от мен би станало добра Мадам  Mr. Green... винаги имам идея как една жена би изглеждала по-привлекателна...
Хо-хо-хо Mr. Green Това важи и за мен много ми е забавно да го правя Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 134
Мания ми е да дезинфекцирам банята,
както и да ползвам мокри кърпички почти за всичко.
Навик ми е да работи нещо около мен за фон,
както и да заспивам на телевизор с книга в ръка.

# 21
  • Мнения: 116
По едно време имах мания (ако може така да се каже) към спиралите за мигли-в чантата ми спокойно се намираха около 11 броя.Странни навици-колко да са странни?И аз от време на време се погнусявам от нещо и започвам да дизенфекцирам.Например ако си изтърва телефона на земята,задължително го почиствам.И изпитвам ужас да излезна без вода в чантата и без телефон.

# 22
  • Мнения: 1 129
Мании

-Обеци.
-Много обичам бенки.
-Взирам се в очите на хората - интересни са ми.

Навици

-Подреждам всичко в кутии. Кутия за документи, кутия за сметки, кутия със сантиментални, хвърчащи бележки и листчета, кутийка с ластички и фиби, кутия за гримове, друга за някакви дребни дрънкулки...
-Имам си точно определени маршрути за местата до които ходя всеки ден. Например в работата, тоалетната е на другият край на сградата. Може да се мине по два коридора надясно и направо. На отиване винаги минавам по този в дясно, а на връщане по другия.
-Винаги оправям пастата за зъби. Дразни ме когато е намачкана.

Странности

-От вътрешната страна на вратата на шкафа, който е над печката у дома съм лепнала цветни картончета с надписи "хладилник", "печка", "пералня" и "мивка". Цветовете на картончетата отговарят на цветовете на кърпите, с които тези неща се чистят.
-Говоря бързо и несвързано когато се притесня.
-Винаги искам запалка, за да си запаля цигарата, а в чантата си имам около 10.


Има още, ще допълвам.
ПП: Повечето от нещата, които съм описала изобщо не намирам за странни, защото по някакъв начин са част от мен. Сетих се за тях, защото близки мои хора, в един или друг момент са ми казвали, че е странно и са ме гледали леко стреснати, когато съм посочвала някое от тях.

# 23
  • Мнения: 5 062
Това вашето нищо не е. Понякога доброволно започвам да говоря в дислексия, трудно излизам от фазата  Mr. Green. Виждам цветове като се каже дума и предмет като се каже име. За това с цветовете открих, че е някакво психическо отклонение, много писатели и художници го имали.

Мании: райета- всичко с тях. Чаени чаши и чай респективно.

Навици: не знам дали е странност или мания, или навик, но като седна на маса и има предмети по нея, ги подреждам.

# 24
  • Мнения: 750
Мании...
-да си мия ръцете по 222 пъти на ден
-докато си мия зъбите с дясната ръка,то с лявата измивам със сапун батерията на мивката
-да подреждам дрехите на закачалките по цветове
-халата ми за баня трябва да е на закачалка за дрехи и тогава закачен на тази която е на стената-а не да виси на закачалката като простряни гащи
-да си мия зъбите по 6-7 пъти на ден
-подреждам всичко в кутии,панери,панерчета,и подобни от рода им
-течният сапун е в ляво а верото в дясно,неможе обратно Mr. Green
-мия краката на кучето всеки ден,зъбите и също
-тоалетната хартия-тябва винаги така да е сложена,че края и да пада отгоре а не от вътре...(като отида на гости някъде и оправям хартията задължително...по силно е от мен Laughing)
-чорапи-пупувам всякакви и на всеки който познавам
-гледам чорапите на всеки който срещна,ако дойде някой в къщи,събуе ли се..бам,погледа ми е в чорапите му
-гледам зъбите на хората с които говоря-понякога ми се иска да изкреща ''Измий ги''
-на тоалетната чиния винаги слагам по две сапунчета
...сигурно има и още ще допълвам Mr. Green
Навици
-изляза ли от нас,винаги се потупвам по джоба-проверка-телефон-ключовете за колата-дали са в мен
-слагам си колан дори и да съм в такси-в повечето случаи ме поглеждат странно Thinking
-никога не слагам нож на масата...ако някой има нужда-взема си сам Laughing
-заспивам само с възглавница между краката
 Странности
-чистя с мокра кърпичка лоста на колата и волана ако друг я е карал
-на обществено място,като кафе,бар,ресторант,винаги сядам в ъгъла
-ако седя на стол и някой застане зад мен,ставам веднага....задушавам се Rolling Eyes
-не обичам да се здрависвам-ако го направя-следва мокра кърпичка в случай че няма къде да си измия ръцете Laughing
-отварям вратите с китката а не с длан когато не съм у дома
-обзема ме тиха лудост ако някой ме потупа по рамото
-обзема ме желание за стрелба когато някой ме почука с един пръст по гърба за да ми каже нещо(кълна се мога да убия човек) Laughing Crazy
Има и още...ама др път,че да не стана досадна Laughing

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 #Crazy
Аз си мислех, че не съм добре, ама като ви чета вас, направо се успокоих  Joy

# 26
  • Мнения: 750
Два пътя водят до училището на детето-на отиване карам по левият на връщане по десния..Ако някой има с мен в колата,винаги ме питат защо не минавам по този който е в дясно на отиване,защото бил по пряк.Моят отговор-така го усещам.На отиване никога немога да мина по него път-нещо ме спира Rolling EyesНа връщане минавам,но в посока за училище НИКОГА Laughing

  

# 27
  • Мнения: 1 296
Djane, ама никак не ти е лесно Joy

# 28
  • Мнения: 750
Djane, ама никак не ти е лесно Joy
Ха...питаш ли ме Laughing Mr. Green
В чантата си нося маска-от ония дето като се разболееш си слагаш да не заразиш децата(докторските)...в случай,че когато съм в София приятелката ми ме накара да хванем метрото.Слагам маската.После я хвърлям.А хората в метрото ме гледат сякаш аз съм болната....а аз се пазя от тях JoyКогато не съм подготвена с маска-измислям друго-еднократна кърпичка,шал,...дишам си в ръкава на якето... Laughing
Имам много странности-но си съжителстваме с тях добре,не си пречим. Laughing
А хората които ме познават,понякога искрено се забавляват с мен Mr. Green

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

В чантата си нося маска-от ония дето като се разболееш си слагаш да не заразиш децата(докторските)...в случай,че когато съм в София приятелката ми ме накара да хванем метрото.Слагам маската.После я хвърлям.А хората в метрото ме гледат сякаш аз съм болната....а аз се пазя от тях :35

Ти сериозно ли  Crazy Crazy Crazy?
Ужас, наистина никак не ти е лесно  ooooh! Hug

Общи условия

Активация на акаунт