Нашите мании, навици и странности

  • 121 979
  • 1 945
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 097
Винаги спя завита, дори в най-големите жеги лятото. Ако съм отвита и не усещам чаршафче върху себе си не се наспивам. Дори малка част от мен задължително трябва да е завита.

Да, това и за мен се отнася. Ама на мен трябва да ми е тежко, да ме притиска, да усещам завивката, просто чаршаф не върши работа. Затова лятото изстудявам  стаята с климатика, като лягам си се завивам, вече съм изключила климатика. През нощта може и да се отвия, но е важното като заспивам да ми е тежко.

Имам неописуем страх от балони  Cry Просто имам чувството, че ще ми стане нещо лошо, ако около мен има балони. Ако пък дете го държи, направо бягам( тичам).

Много ме е страх от клоуни. Много.

Изпитвам ужас и от конуси- онези, с които се обезопасяват по пътищата разни неща, оранжевите. Тях незнайно защо ги свързвам с клоуните.

Някой беше казал за заведение. Аз съм по същия начин- не обичам да стоя на стол, около който се минава.

Не мога да спя на единично легло. Аз не шавам много като спя, но ме е страх, че ще падна и не мога да заспя.

# 61
  • Мнения: 1 167
Гледам носовете на хората,защото  не харесвам моя Mr. Green

И аз съм така.  Mr. Green

Вманиачена съм по обеци.

Брей  Thinking че аз съм много добре  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 194
И аз не мога да заспя, ако не съм завита, и ако не гледам телевизия. Не мога да спя с обеци. Винаги мириша храната и разни предмети, които ми попадат в ръцете за първи път. Все душа като куче. Ако някой ми говори по- отблизо, не дишам за да не усетя дъха му.
Сестра ми е същата манячка на тема чистота, вечно с мокрите кърпи нон стоп и простира дрехите по цветове,като започва от светлото и ги слива по нюанси Crazy, примерно жълто, оранжево, червено, лилаво и тн.

# 63
  • София
  • Мнения: 15 486
  Излизайки от банята, видях тоалетната хартия и реших да пробвам, как ще е, ако я обърна.Ми хич не е удобно, едно, че ролката не се върти, второ, че се откъсна само мъничко парченце, а края остана под капачето, трето- да се откъсне повече , трябва да се държи с една ръка вдигнато капачето, с другата  да дръпнеш ролката напред, за да се върти и в същото време да откъснеш.

# 64
  • Мнения: 194
 Излизайки от банята, видях тоалетната хартия и реших да пробвам, как ще е, ако я обърна.Ми хич не е удобно, едно, че ролката не се върти, второ, че се откъсна само мъничко парченце, а края остана под капачето, трето- да се откъсне повече , трябва да се държи с една ръка вдигнато капачето, с другата  да дръпнеш ролката напред, за да се върти и в същото време да откъснеш.
Абсолютно! Peace

# 65
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882


...............Имам неописуем страх от балони  Cry ...
Много ме е страх от клоуни. Много...

Изпитвам ужас и от конуси. Тях незнайно защо ги свързвам с клоуните..............................................................



Да не си гледала "То" като малка?

# 66
  • София
  • Мнения: 15 486
   Моите страхове са от нормални неща - болести, природни стихии, катастрофи, алкохол, наркотици, лоши хора...и т.н. Имах един период с панически атаки, тогава дори нямаше никаква причина за страх, просто ме заливаше, но се наложи да се взема бързо в ръце и да го преодолея.

# 67
  • Мнения: 44
Обичам много музиката,усещам я в кръвта си. Simple Smile Когато съм напрегната или ядосана веднага си пускам една готина песничка и забравям за всичко-музиката ме успокоява много.
Другото нещо,което обичам е да рисувам,но напоследак с малкия нямам много време за това. Laughing

# 68
  • Мнения: 750
Зъбният камък при животните не трябва да се чисти толкова често, защото се прави под упойка. И на мен ми е забавно с маниите ти, но когато вредиш и на друго същество се превръща в проблем!
Ква упойка,кви пет лева бе Laughing
Айде нека личният доктор на кучето да знае по добре от теб Crazy
Вредяла съм... Crazy
Зъбният камък на кучето не ми е мания бре...къде го прочете Crazy
ДОбави в маниите си-...да търся под вола теле! Laughing

# 69
  • Мнения: 750
 Излизайки от банята, видях тоалетната хартия и реших да пробвам, как ще е, ако я обърна.Ми хич не е удобно, едно, че ролката не се върти, второ, че се откъсна само мъничко парченце, а края остана под капачето, трето- да се откъсне повече , трябва да се държи с една ръка вдигнато капачето, с другата  да дръпнеш ролката напред, за да се върти и в същото време да откъснеш.
Смени тоалетната хартия Laughing

# 70
  • Мнения: 5 097


...............Имам неописуем страх от балони  Cry ...
Много ме е страх от клоуни. Много...

Изпитвам ужас и от конуси. Тях незнайно защо ги свързвам с клоуните..............................................................



Да не си гледала "То" като малка?


Не знам, не помня да съм го гледала. Родителите ми ме предпазваха от неподходящи за мен филми, но може и да съм видяла нещо.

# 71
  • Мнения: 18 014
Винаги се връщам да погледна дали съм изключила котлон или ютия, мразя се за това, винаги го правя и винаги се оказват изключени  #2gunfire, само ме бъзикат из къщи  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 11 707
 Излизайки от банята, видях тоалетната хартия и реших да пробвам, как ще е, ако я обърна.Ми хич не е удобно, едно, че ролката не се върти, второ, че се откъсна само мъничко парченце, а края остана под капачето, трето- да се откъсне повече , трябва да се държи с една ръка вдигнато капачето, с другата  да дръпнеш ролката напред, за да се върти и в същото време да откъснеш.
Смени тоалетната хартия Laughing

Или поставката за хартия. При мен навика стана точно, заради това, че е по-удобно.

Сетих се и нещо друго. В колата слушам само радио, дори и хоризонт да е, но не пускам дискове. Отделно силата на звука трябва да е на 7 (много тихо, ако е нещо гадно), 9, 14, 17 или в краен случай на страхотна музика -21  hahaha
Други цифри не се приемат  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 15 486
 Излизайки от банята, видях тоалетната хартия и реших да пробвам, как ще е, ако я обърна.Ми хич не е удобно, едно, че ролката не се върти, второ, че се откъсна само мъничко парченце, а края остана под капачето, трето- да се откъсне повече , трябва да се държи с една ръка вдигнато капачето, с другата  да дръпнеш ролката напред, за да се върти и в същото време да откъснеш.
Смени тоалетната хартия Laughing
 С каква? Milde, Essence Of Relax e,има ли друга, по-хубава ? A за кучето, слюнката на кучетата има антибактериални свойства, а с честото миене нарушаваш бактериалния баланс , така можеш да му нарушиш и чревната флора.

Цитат
Или поставката за хартия. При мен навика стана точно, заради това, че е по-удобно.

 Защо да го правя, като нито ми харесва така, нито  е удобно?

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 10:44 от Тайна

# 74
  • Мнения: 750
 Излизайки от банята, видях тоалетната хартия и реших да пробвам, как ще е, ако я обърна.Ми хич не е удобно, едно, че ролката не се върти, второ, че се откъсна само мъничко парченце, а края остана под капачето, трето- да се откъсне повече , трябва да се държи с една ръка вдигнато капачето, с другата  да дръпнеш ролката напред, за да се върти и в същото време да откъснеш.
Смени тоалетната хартия Laughing
 С каква? Milde, Essence Of Relax e,има ли друга, по-хубава ? A за кучето, слюнката на кучетата има антибактериални свойства, а с честото миене нарушаваш бактериалния баланс , така можеш да му нарушиш и чревната флора.

Цитат
Или поставката за хартия. При мен навика стана точно, заради това, че е по-удобно.

 Защо да го правя, като нито ми харесва така, нито  е удобно?


Много насериозно се вземаш обаче Laughing
Ти не бери грижа за кучето ми-случам докторите,не теб Wink

Общи условия

Активация на акаунт