За безкрайното вторачване в подписите и аватарите

  • 9 211
  • 191
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 135
Не съм си мислела за това какво стой зад аватари на красиви жени. По скоро ме интересува изражението. Определено то е много силно.


Мдаа Снежке..изражението!!!  newsm78

# 136
  • Мнения: 293
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

# 137
  • София
  • Мнения: 6 219


 Аз пък мисля, че слагащите си разни красавици всъщност имат комплекси, и се опитват да влязат виртуално в "друга кожа", да избягат от истинския си образ. Идеално си представям как зад поредната манекенка всъщност се крие някоя 90-килограмова леля с рядка коса и кариеси.

Какво ще кажеш за моя аватар? Аз как изглеждам, след като имам двама мъже в него?



Стига бре, хора! Не знам защо аватарите се приемат толкова навътре...  Thinking
Моята аватар освен настроение изразява форумен образ в определена тема на определен подфорум (особено в частта си с овцата). Много пъти съм казвала, че снимката на Лео е произведение на изкуството от Ани Лейбовиц и страшно много ми харесва, бидейки черно - бяла.

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 11:23 от Vanya_I

# 138
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Моите предположения:...

ПМС.

# 139
  • Мнения: X
Всеки път ли, щом някоя форумка те заговори, смяташ да пускаш специална тема за това?  Явно имаш доста свободно време, за да отделяш такава голяма част от него за неща, които никак не те забавляват. Ама не знам това за блазосване или за съжаление е...

# 140
  • Мнения: 329
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Невероятно права си! Това нещо, за което говориш, е публична тайна. Влизам и в други форуми - няма ги тези трясъци, каквито ги има тук. Винаги съм казвал, че щом му се носи славата на този форум, явно има защо... Както и да е, не ми се мисли в тази посока. Приел съм го за даденост това явление и толкоз. И извън виртуалното пространство е пълно със злоба и интриги, така че...


Всеки път ли, щом някоя форумка те заговори, смяташ да пускаш специална тема за това?  Явно имаш доста свободно време, за да отделяш такава голяма част от него за неща, които никак не те забавляват. Ама не знам това за блазосване или за съжаление е...

buttinsky, свободно време наистина имам. Е, не е много, но в никакъв случай не мога да се оплача от липса на такова. А ти ще ми отговориш ли на въпроса дали наистина ти е толкова важно да знаеш дали ще пускам тема всеки път, когато някоя форумка ме заговори? Както и на един друг, извинявай ако са станали много - всеки път ли, когато се засечем някъде, ще се опитваш да се зачекнеш с мен? Кажи ми простичко - "Противен си ми", "Неприятен си" и толкова. Ще го приема съвсем нормално, няма да вдигна кръвно. Обещавам тържествено и че няма да пускам специална тема, посветена на това.

# 141
  • Мнения: 755
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Agaph, това учудва ли те? Та това е женски форум - две жени скандал, три жени пазар са казали хората. За да има толерантност трябва да има и търпимост, а за да съществува тя е нужна вид избирателна пропускливост, каквато тук липсва. Пука ли ти? Редно е да претръпнеш вече, мисля. Laughing

# 142
  • Мнения: 293
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Agaph, това учудва ли те? Та това е женски форум - две жени скандал, три жени пазар са казали хората. За да има толерантност трябва да има и търпимост, а за да съществува тя е нужна вид избирателна пропускливост, каквато тук липсва. Пука ли ти? Редно е да претръпнеш вече, мисля. Laughing

Форчън,вече свикнах  Grinning НО... това много повече ми прави впечатление,отколкото някакви си аватари ... Други неща са далеч по-важни ...ама уви.

# 143
  • Мнения: X
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Невероятно права си! Това нещо, за което говориш, е публична тайна. Влизам и в други форуми - няма ги тези трясъци, каквито ги има тук. Винаги съм казвал, че щом му се носи славата на този форум, явно има защо... Както и да е, не ми се мисли в тази посока. Приел съм го за даденост това явление и толкоз. И извън виртуалното пространство е пълно със злоба и интриги, така че...


Всеки път ли, щом някоя форумка те заговори, смяташ да пускаш специална тема за това?  Явно имаш доста свободно време, за да отделяш такава голяма част от него за неща, които никак не те забавляват. Ама не знам това за блазосване или за съжаление е...

buttinsky, свободно време наистина имам. Е, не е много, но в никакъв случай не мога да се оплача от липса на такова. А ти ще ми отговориш ли на въпроса дали наистина ти е толкова важно да знаеш дали ще пускам тема всеки път, когато някоя форумка ме заговори? Както и на един друг, извинявай ако са станали много - всеки път ли, когато се засечем някъде, ще се опитваш да се зачекнеш с мен? Кажи ми простичко - "Противен си ми", "Неприятен си" и толкова. Ще го приема съвсем нормално, няма да вдигна кръвно. Обещавам тържествено и че няма да пускам специална тема, посветена на това.

Аа, сакън. Моля ти се. Толкова открито да ти нарека таквизи неща. Да не съм луда. Ти от такива дреболии си се впечатлил, па си седнал и писал, та брисал, а камо ли да ти се врека публично в противност. Не си падам по този начин на изразяване.

# 144
  • Мнения: 329
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Невероятно права си! Това нещо, за което говориш, е публична тайна. Влизам и в други форуми - няма ги тези трясъци, каквито ги има тук. Винаги съм казвал, че щом му се носи славата на този форум, явно има защо... Както и да е, не ми се мисли в тази посока. Приел съм го за даденост това явление и толкоз. И извън виртуалното пространство е пълно със злоба и интриги, така че...


Всеки път ли, щом някоя форумка те заговори, смяташ да пускаш специална тема за това?  Явно имаш доста свободно време, за да отделяш такава голяма част от него за неща, които никак не те забавляват. Ама не знам това за блазосване или за съжаление е...

buttinsky, свободно време наистина имам. Е, не е много, но в никакъв случай не мога да се оплача от липса на такова. А ти ще ми отговориш ли на въпроса дали наистина ти е толкова важно да знаеш дали ще пускам тема всеки път, когато някоя форумка ме заговори? Както и на един друг, извинявай ако са станали много - всеки път ли, когато се засечем някъде, ще се опитваш да се зачекнеш с мен? Кажи ми простичко - "Противен си ми", "Неприятен си" и толкова. Ще го приема съвсем нормално, няма да вдигна кръвно. Обещавам тържествено и че няма да пускам специална тема, посветена на това.

Аа, сакън. Моля ти се. Толкова открито да ти нарека таквизи неща. Да не съм луда. Ти от такива дреболии си се впечатлил, па си седнал и писал, та брисал, а камо ли да ти се врека публично в противност. Не си падам по този начин на изразяване.

Спокойно. Впечатлил съм се, но без да влагам емоции.  Peace  Исках само да разбера дали и другите са го забелязали това и общо взето да се намираме на приказка, не го крия. Темата няма някаква висша конспиративна цел. Според мен абсолютно всичко, което се разисква по форумите, е дреболия. Значимите неща - всеки случай - не тук. Можеш да ми се вречеш публично в противност - ще го понеса съвсем спокойно. Не се чувствай възспирана да го направиш.  Wink

# 145
  • Мнения: 22 499
Уффф, естествено че ми е направило впечатление. То цяла тема си има за аватари. )
Все едно е кой знае какво дали човек си е сложил костенурка за профилна снимка, или снимка на топ модел. И като се започне едно гадаене - ама дали е куха домакиня с омазани с манджа дрехи, дебелана, или пък свръх интелигентна дама, която да ти завърти главата....смешна история.

# 146
  • Мнения: 2 448
Чак безкрайно не се вторачвам, но на Касита аватара как да го подмина. Сърце не ми дава. Дали е от благотворното влияние на въпросния "вампир" върху мислите и, обаче чак ми се струва по симпатична и в писането си.  Laughing  

# 147
  • Мнения: 10 547
pasinet, подобен комплимент не мога да подмина!  Grinning  Искрено благодаря!

# 148
  • Мнения: 329
Уффф, естествено че ми е направило впечатление. То цяла тема си има за аватари. )
Все едно е кой знае какво дали човек си е сложил костенурка за профилна снимка, или снимка на топ модел. И като се започне едно гадаене - ама дали е куха домакиня с омазани с манджа дрехи, дебелана, или пък свръх интелигентна дама, която да ти завърти главата....смешна история.



Mirama, за теб и мен може да е все едно. Но за една огромна част никак не е.  Mr. Green  Тази куха домакиня, дръзнала да си сложи аватар на Анджелина Джоли - ми тва е егати лицемерието спрямо форумното общество.  Joy  А що просто да не приема, че въпросната съфорумка може да си е най-нормална и готина мацка, която се кефи на Анджелина Джоли и си я е сложила за аватар... или  че в даден момент си е харесала някаква картинка, която просто ей така я радва без съответната картинка да издава каквато и да е информация за същността на притежателката си? Подволотелизмът си е на почит тук. Какво да се прави. Въпрос на гледна точка.

# 149
  • София
  • Мнения: 2 024
Тази куха домакиня, дръзнала да си сложи аватар на Анджелина Джоли - ми тва е егати лицемерието спрямо форумното общество.  Joy  А що просто да не приема, че въпросната съфорумка може да си е най-нормална и готина мацка, която се кефи на Анджелина Джоли? Подволотелизмът си е на почит тук. Какво да се прави. Въпрос на гледна точка.

Аз защо махнах снимките на София Лорен?
Направо се уплаших да не ме обявят за
дебела, грозна, мустаката и комплексирана
и това съвсем да ме докомплексира.  Mr. Green
/шегичка, временно е, пак ще я върна София/

Общи условия

Активация на акаунт