Жената Рак 5

  • 31 310
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 736
Мнението ми е - колкото по-семпло и тихо, толкова по-добре.

 bowuu Оженихме се в компанията на кумовете и двама приятели. Все пак исках някаква публика за специално купената булчинска рокля.  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 7 255
Благородно завиждам  Peace Ние послушахме родителите си и направихме сватба според техните разбирания  Embarassed смятай - беше пълно с хора, които никога не бях виждала... Затва, някой ден, живот и здраве, като се заженят децата ми, хич няма да им се меся. Тва си е техният ден  Peace

# 737
  • Мнения: 7 009
Аз искам да има хора, но не искам всички тия неща с взимане на булки, танци с пилета и торти, пари в обувките и прочие. Crazy

# 738
  • София
  • Мнения: 1 735
Нашата сватба беше по-точно як купон с приятели,роднини почти нямаме.Бяхме 52 човека заедно с DJ  и фотографите.Ние си правихме,организирахме и плащахме всичко.Някои традиции ги спазихме,но повечето -не.Не ги и знаех,а и  не бях виждала какви "чудеса" има по сватбите.
Относно гимнастическите периоди -ми нямала съм такива.Сигурно съм захлупена,ама не съм по тази част.

# 739
  • Мнения: 7 009
Да направя ли нова тема  Mr. Green

# 740
  • Варна
  • Мнения: 133
Направи,Ео...тамън! Първият ден от юли месец  Grinning

# 741
  • Варна
  • Мнения: 6 379
Аз да почерпя!  Grinning Днес ми е рождения ден!

# 742
  • Мнения: 7 255
Честит рожден ден, kikaha1   bouquet Жива и здрава бъди, успехи в начинанията ти!

# 743
  • Мнения: 3 736
Честит рожден ден, kikaha!  Здраве, любов и успехи! bouquet

# 744
  • Мнения: 1 296
Кика, много летни емоции, много незабравими моменти и невероятен късмет ти пожелавам за рожденият ти ден.
И въобще ти пожелавам една щастлива и незабравима година оттук насетне Peace

# 745
  • Мнения: 7 009
Кикаха, честит празник! Аз трябваше да отида в Дупница и сега не мога да пусна тема от телефона:) ако искате, да я пусне някоя от вас, ако не - аз утре:)

# 746
  • Варна
  • Мнения: 283
Чеситит рожден ден, Кикаха! Най- веселият празник с любимите ти хора до теб ти желая!!  Gift  bigdance2

# 747
  • Варна
  • Мнения: 6 379
Благодаря ви!  Heart Eyes

Тази вечер ще ходим на заведение да се почерпим.
Интересното беше вчера. Метнахме се на колата, за да отидем на брега, за да ми честитят в 12 часа. Точно в 12 часа пристигнахме в Камен бряг. Погушкахме се, погледахме от скалите и айде обратно.

Вкъщи моят и детето извадиха домашна бисквитена торта, правена от тях.  Mr. Green Аз се чудех, защо като се прибрах от работа, милото ме пита дали не мирише на нещо. А то първият път млякото кипнало.  Laughing

# 748
  • Варна
  • Мнения: 133
Честит Рожден Ден,
kikaha1! Жива и здрава, много любов, щастие, късмет, пари.....пожелавам ти също така да си прекарате незабравимо тази вечер  Hug

# 749
  • Мнения: 24
Честит ден ден и от мен!
Пожелавам ти всичко най-хубаво и само поводи за усмивки!  Hug nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт