Новите ни козметични похождения 21

  • 53 748
  • 704
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 511


На живо е по- красив -550 marilyn & me

# 31
  • Мнения: 557

Новата серия на Planter's - със златните частички. Heart Eyes

Къде я откри и на каква цена?

# 32
  • София
  • Мнения: 158

Новата серия на Planter's - със златните частички. Heart Eyes

Къде я откри и на каква цена?
       В аптека  Peace  Всеки един от трите продукта е на цена около 30 и няколко лева- има пяна за вана /може и да се ползва като душ-гел/, мляко за тяло и олио за тяло,коса и лице  Flutter Ако вземеш млякото и олиото , душ гела е безплатен   Flutter

# 33
  • Мнения: 532
Пух сподели за крема,от къде го купи и как е? Hug
От ибей го поръчах, дойде много бързо и съм изключително доволна от продавача - редовно си пазарувам нещица от него Flutter

Самото кремче не е лошо, лесно се разнася, като сякаш се слива с цвета на кожата след известно време, не стои изкуствено и не дразни през деня. Има средна покривност и издържа доста дълго. Повече след едно ползване не мога да кажа Peace

# 34
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Благодаря за новата тема и честити придобивки на всички Hug
Днес от България долетяха тези и нямам търпение да ги пробвам:

Като част от коледният ми подарък си избрах Метеоритите на Герлен и палитрата Нейкид на UD. И понеже първите ги ползвам усилено вече месец, палитрата ми беше стриктно прибрана, дори не съм я пробвала Blush

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 748
Темата отново е страхотно оформена!!!  bouquet

От мен:

http://www.douglas.de/douglas/Make-up-Lippen-Lippenstifte-Yves-S … d_2010007790.html     - Nr 15 - Extreme Coral

# 36
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Fo, и аз ги имам тези кремчета и вече няколко дни ги ползвам. Много съм доволна! Евала на българската козметика! Ще повторя обезателно.

# 37
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Fo, и аз ги имам тези кремчета и вече няколко дни ги ползвам. Много съм доволна! Евала на българската козметика! Ще повторя обезателно.

Супер, надявам се и аз да остана доволна Heart Eyes Pure skin-a съм го ползвала и преди и знам, че е хубав продукт, но другите са ми за сефте. Ако се заобичаме, ще се попълва серията Crazy

# 38
# 39
  • Мнения: 2
- пудрата и фон дьо тена

# 40
  • Мнения: 0
Smokey, къде намери базата? Навсякъде виждам само пудрата и фон дьо тена  newsm78

# 41
  • Мнения: 13 623
Ако го имат в светъл цвят ще го пробвам този фдт на Bourjois. Той пак ли е около 20лв?
Aз винаги си смесвам Revlon Colorstay с друг фдт. За сега съм на Healthy Mix Serum, но скоро ще ми свърши.

# 42
  • Мнения: 2
Smokey, къде намери базата? Навсякъде виждам само пудрата и фон дьо тена  newsm78
Базата я няма(и аз я искам) Peace

Ако го имат в светъл цвят ще го пробвам този фдт на Bourjois. Той пак ли е около 20лв?
Aз винаги си смесвам Revlon Colorstay с друг фдт. За сега съм на Healthy Mix Serum, но скоро ще ми свърши.
Най-светлия цвят,който е вкаран в БГ е 52-Vanilla-на мен ми е малко тъмен.
Около 25 лв.беше.
Най-светлия цвят е 51-Vanila clair или нещо подобно беше

# 43
  • Мнения: 13 623
Еее жалко. Аз от Helthy Mix съм точно 51 vanilla light
Много глупаво така, като от едната серия внесат светли цветове, а от други няма Tired

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Този фдт на Bourjois има ли покривност и стои ли естествено /без ефект "маска"/?

Общи условия

Активация на акаунт