Новите ни козметични похождения 21

  • 53 848
  • 704
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 832
Да, за коса е, ползва се като всички останали флуиди. Може на суха и на влажна коса.

# 616
  • София
  • Мнения: 5 193
  bouquet Мерси!

# 617
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
аз чакам отзиви за маската ан Шварцкопф  Peace

# 618
  • Мнения: 5 832
Ще кажа без бой Laughing Имаше несесери с шампоан, балсам спрей без отмиване и крем за увредени връхчета, пак без отмиване. Цената беше 23 евро, но не ги взех, понеже за първи път ще ползвам серията и не знам дали ще съм доволна, а и вече съм наблъскана с шампоани.

# 619
  • Мнения: 3 675
 това си купих, а подаръците, които получих са:
30ml15ml7ml7ml15ml5ml   Grinning

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 17:49 от B & C

# 620
  • Мнения: 2 114

Танч, Абсолют рипеъра не съм я ползвала от години , ползвам Интенс варианта, но се замислям да си взема пак Абсолюта. Би ли споделила дали ти утежнява косата? А и също ще чакам отзиви за аргановото олио Simple Smile

# 621
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Чакам една маска с арганово масло, вършело чудеса.  Peace

Едно мини: Orly Au Champagne

Магнитни лакове на Голдън Роуз

# 622
  • Мнения: X
Комплект Нивеа за коса - шампоан, пяна и мус за обем.

# 623
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450

# 624
  • Мнения: 2 562
Chicci ,
имам тази маска и съответния шампоан:

На мен косата ми е нормална и доста се омазнява и отежнява.Дори не съм изразходила продуктите.Не съм доволна.

# 625
  • Мнения: 2 114

Дясната ампулка за скалп ли е,че ми се вижда много малка?

# 626
  • София
  • Мнения: 71
Вдовичке и аз съм се ориентирала към една маска с арганово масло за умопомрачителния косопад, който получих след раждането. Не откривам снимка в нет-а но ще ви я снимам като я получа.
Интересува ме някой ползвал ли е този продукт, в чуденка съм дали да си го поръчам, вече съм много притеснена, че няма да ми остане коса на главата:

# 627
  • Мнения: 2 114
Вдовичке и аз съм се ориентирала към една маска с арганово масло за умопомрачителния косопад, който получих след раждането. Не откривам снимка в нет-а но ще ви я снимам като я получа.
Интересува ме някой ползвал ли е този продукт, в чуденка съм дали да си го поръчам, вече съм много притеснена, че няма да ми остане коса на главата:


За косопада след раждането си вземи да пиеш или Приорин или на Фито капсулите, при мен и двата продукта имаха страхотен ефект след раждането. Косата ми спря да пада и почна да ми расте супер много нова бебешка коса.

# 628
# 629
  • Мнения: 5 832
Танч, Абсолют рипеъра не съм я ползвала от години , ползвам Интенс варианта, но се замислям да си взема пак Абсолюта. Би ли споделила дали ти утежнява косата? А и също ще чакам отзиви за аргановото олио Simple Smile
Първо от тази серия ползвах ампулите и се влюбих Heart Eyes След това взех шампоана и се влюбих повторно, а сега взех и маската, още не съм я пробвала. Естествената ми коса е мазни корени и нормални дължини, но след като започнах да я изсветлявам, просто косата ми стана суха, особено в краищата. Понеже при мен се налага много често боядисване заради бързия растеж на косата, наложи се да купя тежката артилерия, за да не я  съсипя. На този етап тази серия ми действа отлично. Косата ми не се омазнява по-бързо, омазнява се на 4 дни някъде и то, защото много ми харесва на допир и постоянно си навирам пръстите из нея Embarassed  Отежняване не съм усетила кой знае колко, но си е факт, че обем няма. За да постигнеш обем ще трябва издухване, а аз с други продукти го постигам само с изсушаване. Мисълта ми е, че ако косата ти не е толкова увредена, няма смисъл от Абсолют-а, карай си с Интенс-а. А ако ти е увредена и искаш и обем, ще трябва да включиш и някакъв продукт за обем. Просто в момента на мен ми е приоритет здравият вид, обемът няма толкова значение.
За Аргановото олио съм чувала и чела само хубави неща и затова се навих да го купя. Дори в един испански сайт го намерих на много изгодна цена- 200 мл за около11 евро.

Общи условия

Активация на акаунт