За Коледа сред радост и усмивки, дар получих две чертички - темa 84

  • 18 426
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27 524
Уау, Фейт, дане са трички  Laughing Силно, силно стискам и чакам още новини  Heart Eyes

Шехито си има конкуренция определено  hahaha

# 691
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
F.a.t.e. кръвния не може да даде грешен резултат Wink иначе  Praynig Hug

# 692
  • Мнения: 2 802
Уау, Фейт, дане са трички  Laughing Силно, силно стискам и чакам още новини  Heart Eyes

Олееееееее ....недей така, моля те ...  колкото и гадно да звучи, не искам пак две ... напомнят ми за моите ангелчета, които загубих ... но каквото, такова  Praynig

Господи ... явно по коледа наистина стават чудеса  Praynig Praynig Praynig

П.П. Аз като казвах на Рейнито, че съм още по нетърпелива  ... факт  Mr. Green

# 693
  • София
  • Мнения: 5 260

Фейтчееее.. едни силно стиснати палчета от мен имаш.. ама ти наистина си по-луда от мен.. 11 дни преди цикъла  Mr. Green Шехи започва с 11 теста, ти 11 дни.. има нещо в това число , а  hahaha Joy

Тони, аз не искам да се завръщам в другата тема... може би малко ме е страх да пиша там, но пък не пропускам да хвърля по един поглед Grinning

# 694
  • Мнения: 452
олиииииииии кви новини F.a.t.e.  Hug  Praynig

На пътуващите лек път Simple Smile и весело посрещане на Коледата!

# 695
  • Мнения: 2 802
Кажете сега какво да правя ... мисля да ходя чак след празниците, но мисля да взема и някакъв утрогестан да пия, какво ще кажете ...

# 696
  • Мнения: 27 524
Добре, едничко тогава  Hug За утрогестана не знам, първия път какво се случи, защо?

Александрия, да знаеш, че тия двамата юнаци в подписа ти добре са подпийнали  Drunk

Ние утре като пристигнем ще връчим на бабите картички, сега ги приготвихме - снимка на бебешки крачета, вътре залепихме снимка от първата ехография на бебо и надписахме честитка за баба на година, съответно за втори и за 4-ти път. Изненадата ще е пълна  Party (освен, ако някоя баба не наднича тук и вече да е прочела  hahaha)

# 697
  • София
  • Мнения: 9 135
Фейтче, нещо ми се струва, че не си ги допреброила правилно дните. 11 дни преди цикъл.... не ще да съ. Пожелавам ти бързо удвояване на стойностите  Wink.
На всички момичета в темата искам лекинко да се извиня, че напоследък включванията ми са все някакви проблематични, просто така се стекоха нещата при мен  smile3525. Надявам се Новата година да се компенсирам с по-ведро присъствие.

Ние ще пътуваме тези дни  newsm01 и ще съм без нет. Пожелавам ви весело посрещане на Бъдни вечер и Коледа, много топлина в душите и радост с близките хора, и преди всичко здраве в големи количества  Wink.

# 698
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Фейт  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig Praynig Praynig

# 699
  • Мнения: 2 802
Зазу ... ами първия кръвен го пуснах на 21 тоест сряда, а не чакам за 01.01.2011г.
Блонди ... август месец т.г загубих близначките си в 32 г.с, вечерта ме приеха по спешност с контракции и всичко уж беше ОК, но на сутринта вече децата бяха починали ....

Какво нещо е живота ... първата си магитралка видях т.г един ден преди Св. Валентин, а сега тази един ден преди Коледа  Praynig
Иначе започнах да си втълпявам разни неща, като симптоми ...
Кръста ме опъваше от 5-6 дена, голям апетит - ту сладко, ту солено, зърната ми станаха по тъмни ... абе все такива за които да заподозра нещо и да направя този кр.тест. Дори в темата за ЧХГ писах, но казах, че става въпрос за моя приятелка, за да не ме помислят за луда  Crazy каквато явно съм  Mr. Green

Благодаря ви за палчетата момичета, стискайте ги поне до 10 януари и се молете всичко да е ОК Praynig

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 15:53 от F.a.t.e.

# 700
  • Мнения: 27 524
Фейт, аз бих звъннала при това положение или посетила гинеколог за съвет. Да се вземат всички превантивни мерки.  Hug

# 701
  • Варна
  • Мнения: 2 455
F.a.t.e.,  Praynig Praynig Praynig Да си призная като прочетох питането ти в темата с ЧХГ-то си помислих, че става въпрос за теб, а не за приятелка, но изчаках сама да си признаеш.  Wink

# 702
  • Мнения: 2 802
F.a.t.e.,  Praynig Praynig Praynig Да си призная като прочетох питането ти в темата с ЧХГ-то си помислих, че става въпрос за теб, а не за приятелка, но изчаках сама да си признаеш.  Wink

Ето ... признавам си без бой  Embarassed Blush Embarassed

# 703
  • София
  • Мнения: 5 260

Явно трябва да си скъсам книжката за "любознателка", започвам да следя всички теми в подфорума.. иначе .. как така... аз да не съм информирана.. аз да съм пропуснала... ауууууууууу  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 11 533
Фейтчо, много ме развълнува  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт