За Коледа сред радост и усмивки, дар получих две чертички - темa 84

  • 18 407
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 496
Първо да направя дубъл с прахосмукачката  Mr. Green newsm79 И второ - вече е Бъдни вечер, нека да го бъде .....  Praynig

# 736
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
здравейте по късна доба .. днес честно ви казвам - спряха ми тока (не съвсем буквално Mr. Green ) сега сефте сядам на компютъра и гледам, че има с какво да оплакна оченце Flutter

Блонди при нас естествено да се получи бебе е почти имагинерно, така че в общи линии ще разчитаме на медицината, когато някога съберем пари за това де .. сега все още не отговарям на изискванията на ФАР, за да кандидатствам за финансиране от тях, а пари да покрием едно ин-витро нямаме, така че ..  Whistling
Фейтчо стискам палци и на краката всичко да е наред, ще те преместя в другия списък след нова година, когато официално имаш закъснение, сега в новата тема ще преместя само Шехина, защото съм 100% сигурна, че този път при нея няма да има засечки Hug

като споменах новата тема - да кажа (за да не се чудите къде заби таа мечка, дали не Фана гората Mr. Green ), че тя ще пристигне утре сутрин към 10-10:30 тъй като поради късния час в момента, едва ли ще успея да отлепя по-рано, за което предварително се извинявам Blush

сега ви пожелавам лека нощ иии до утре! Hug

# 737
  • Мнения: 1 849
Аз само не разбрах - щом е била извънматочна, защо правят абразио? Не трябва ли операция в такъв случай? 

Не е била извънматочна, Зазу се притеснява и чуди дали не е възможно евентуално  Peace
Ясно, значи веднага си поправям грешката!  Wink

Фейт, стискам ти палци и дано всичко този път има хубав край!  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 650
Фейт     Praynig Praynig Praynig Praynig

# 739
  • Мнения: 731
Добро утро мили!  Hug Ех,че и хубави новини чета,че има-браво!
 Фейт СТИС  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed вярвам,че този път всичко ще бъде идеално!  Hug
Шехина хайде и за теб едни  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Hug
Старлетче ти къде така забегна бе жена,точно вчера те мислих че не си писала скоро (пиех  hahaha боза та затова се сетих де  Embarassed  Joy Joy Joy )
Кафенцето и тя никаква я няма!
Хайде хубав ден на всички и които има тест да прави-пожелавам по Коледа да се повтори нашият 18 април и да ни изненадате не с 5,а с два пъти по 5  EFP

# 740
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Добро утро!
Феитче честито!Стискам ти палци и на краката!  Hug Hug   bouquet
Все още ме мързи до болка, но ще се отправям към кухнята...че подвизи ме чакат!
Но пък след това ще гледам коледни комедии цял ден!  newsm03
И осмуквам цялото вължебство на Жорита!Нека ви е като спите до късно... smile3534

 newsm79 newsm79 newsm75 newsm28 newsm79 newsm79 newsm75 newsm79 newsm28

# 741
  • Мнения: 3 499
Добро утро.
Трудно "отлепих" и тази сутрин Simple Smile

И аз мисля, че една чаша вино веднъж седмично не би навредила. Не че пия, но например сега по празниците бих си позволила едни 100 мл. Wink За твърд алкохол и дума да не става.

 Тази сутрин кафето е от мен  food010


 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 742
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Здравейте дами! ето ме най-накрая, а с мен и новата тема Mr. Green

ихаааааа нацелих прашец! Плодче Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт