За Коледа сред радост и усмивки, дар получих две чертички - темa 84

  • 18 438
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

хахахах Ново бебе.. аз старо нямам  Mr. Green

хехе! ма то не е нужно да имаш старо бебе за да получиш ново.  Mr. Green новото бебе си е ново бебе, първо, последно, няма значение!  Hug  bouquet

# 676
  • Мнения: 1 516
Привет момичета  Hug, чак днес видях, че Теди ви е съобщила за моята бебка ..Включвам се само да благодаря, на всички, които са ми честитили голямата радост и да пожелая на всички ви скоро да се сбъдне и вашето коледно чудо.... Praynig Praynig Praynig

# 677
  • Мнения: 27 524
Рейни, докато няма цикъл тестът още нищо не значи  Simple Smile Престо показват май по-отрано  Thinking

КаролкеHug

Зазу, възможно е да не е паднал хормонът още според мен. Щом е била вътрематочна, няма откъде сега да се пръкне извънматочна, освен ако не са се оплодили две яйцеклетки, което вече е направо невероятно  Crazy Иди пусни кръвен, ако можеш  Hug

Меце, аз като заспивах пък за теб си мислих. Може и да не ми отговаряш, но всъщност, при всички тия проблеми и лекарски тъпотии около теб и явно все още съществуващи проблеми, как виждаш нещата с бебето - имам предвид чакате по естествен път и какви са шансовете за това или ще предприемаш други мерки?  Thinking Hug

# 678
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Слънчо, прекрасно джудженце, пу-пу. Hug

Зазу, и моят съвет е да си пуснеш един кръвен, че да се види какво е положението. Praynig

Каролке, радвам се, че те е обзело коледното настроение. Hug


Тони, отново повтарям да не се спотайва, а да докладва  Mr. Green


Рейни, тук съм! Mr. Green Виждам, че си шпионирала в другата тема.  Mr. Green Все още не съм правила тест (предполагам, че затова ме привикваш) имам много работа и не ми остава време да скокна до аптеката. Съжалявам за отрицателният тест така се надявах да прочета други новини от теб. Hug

# 679
  • Мнения: 4 864
Коледният дух е тук Simple Smile И леля е тук- за четвърти път  newsm44

Кога станаха 4 пъти, чак не разбрах :Simple Smile

# 680
  • Мнения: 1 849
Момичета, весели празници и да не забравите да си пожелаете желанието на Коледа! Mr. Green  Hug

Зазу, стискам палци всичко да е ок. Може наистина да е фалшиво положителен, но и според е хубаво да пуснеш един кръвен. Аз само не разбрах - щом е била извънматочна, защо правят абразио? Не трябва ли операция в такъв случай?  newsm78 Стискам ти палци всичко да е ок вече!  Hug

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Блонди, уникален е "човекът"  hahaha

keit_2303, браво за изследванията! А зайчето е прекрасно  Heart Eyes Hug

SlunchoO, имаш страхотно коледно джудже  Heart Eyes

dharmaaa
, гуш  Hug Времето ще мине неусетно и отново ще бебеправите  Hug

Зу, ще липсваш  Hug

rainy, на мен преди закъснението ми отчете първо Престо, а след два дни вече и Шуър чек  Peace

zazu1, възможно е Peace

# 682
  • София
  • Мнения: 5 262

Тони, кой, аз .. да шпионирам.. ама няма такова нещо моля ти се  Flutter Mr. Green Просто лекичко надникнах, така от едното любопитство  Twisted Evil

Колкото до сълзите.. е няма да се самоубия, нали и народа е казал- всяко зло за добро.
Нощни очи, аз само се пошегувах, защото ми стана много смешно от израза с Ново бебе  Blush
Блонди, при мен винаги са показвали точно, още преди закъснението, така че не тая надежди за нищо  Peace

# 683
  • Мнения: 27 524
Аз само не разбрах - щом е била извънматочна, защо правят абразио? Не трябва ли операция в такъв случай? 

Не е била извънматочна, Зазу се притеснява и чуди дали не е възможно евентуално  Peace

# 684
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Рейни, аз пък си дърдоря, ей тъй да се намирам на приказка!  Mr. Green Не ми обръщайте много внимание, днес ми е нещо кофти ден.  Confused

# 685
  • София
  • Мнения: 9 141
Благодаря ви.
И аз си мислех да прежаля едни 20 лв. за кръвен в Токуда, че ми е най-наблизо. Тъпото е, че на работа като последен работен ден е някакъв кошмар. Днес закъснях много заради прегледите, а трябва да придвижим един куп документи през много хора, за да нямаме проблем с един кредит, т.е. да го предоговорим. И просто не знам как да изляза на цялата лудница- да ходя да пускам кръвен тест  Rolling Eyes.

# 686
  • София
  • Мнения: 5 262

Нощни очи, ти ме разсмя мен, не си е проличало лошото настроение... недей така.. Утре е Бъдни вечер, после Коледа, Нова Година... горе нослето и  Naughtyлоши мисли.

Зазу, а след работа няма ли да стане? Или пък да намериш някой много евтин тест, който отчита ЧХГ над 50 примерно и с него да пробваш, а? Tired

# 687
  • Варна
  • Мнения: 2 455

Тони, кой, аз .. да шпионирам.. ама няма такова нещо моля ти се  Flutter Mr. Green Просто лекичко надникнах, така от едното любопитство  Twisted Evil


Рейни, радвам се, че макар и тайно се завърна в другата темичка. Hug Heart Eyes Иначе и за мен няма Коледен подарък,  #Cussing out ще си чакам Новогодишният. Praynig

# 688
  • Мнения: 2 802
Здравейте тайфата  Hug
Първо по ред на номерата ...
Зазу някъде четох, че до шест седмици след аборт, теста може още да е положителен  Peace Изчакай още малко ако искаш и тогава направи нов  Hug
Рейни ... съжалявам, но само за днес ... утре и в други ден са твои ... надежда винаги има, докато Снежанка не е дошла  Mr. Green
На всички пътуващи ... весели празници  Hug

А сега на темата  Mr. Green ... Знаете ли онзи ден какво направих ... пуснах си кръвен тест  Blush ... а имах още 11 дена до цикльо  Mr. Green резултата ... 5,26, днес пуснах още един резултат 41,81  Crazy ... ококорих се, преди малко си направих и тест за бременност ... еми и той вече е полижителен  Mr. Green а имам още 9 дена до цикъла, как е възможно толкова рано да е + ...  Crazy
а ето и снимка ...http://media.snimka.bg/9827/025908426.jpg?r=0

Ще помоля още никой да не ми честити, а искам само едни стиснати палци  Praynig защото още не знам къде се намирам и дали това е истина  Praynig Praynig Praynig
Меци ... и ти още не ме слагай в списъка  Crazy

П.П. Явно съм имала ову и тя е била на 16-ти, точно когато ме болеше доста левия яйчник  Mr. Green

# 689
  • Мнения: 237
Здравейте, аз също ще зачезвам утре сутринта рано рано  travel

На всички които ще пътуват лек път, Блонди, на теб лек полет.

Нека съумеем да запазим магията на коледната нощ през цялата година, за да бъдем по-добри, да се обичаме повече, и да имаме силата да мечтаем и сбъднем мечтите си. На всяка една пожелавам по едно малко коледно чудо в най-скоро време (а защо не и две, три...  Wink)
Пожелавам ви весели празници, много усмивки и най-вече здраве и късмет! Бъдете щастливи и се забавлявайте  Hug!
 
F.a.t.efingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig. Коледните чудеса се случват  Hug

 
 


Общи условия

Активация на акаунт