За Коледа сред радост и усмивки, дар получих две чертички - темa 84

  • 18 427
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте момичета.
Фейт, по Коледа се случват чудеса. Пожелавам още много новини като твоята и стискам палци за януари Shocked Hug
(освен, ако някоя баба не наднича тук и вече да е прочела  hahaha)
При мен така се получи, сестра ми е надничала и ме е разконспирирала Simple Smile))
Момичета, ето и аз в на този ден, когато навършвам 10г.с. и ден преди Прекрасния празник Бъдни вечер ще ви наръся едно хубаво с първия си прашец, макар и все още неопределен. Пожелавам ви едно изпълнено с щастие и хубави моменти, изкарване на празниците. Обичам ви момичета и винаги ще си ви наглеждам.
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 706
  • Мнения: 2 697
Зазу ... ами първия кръвен го пуснах на 21 тоест сряда, а не чакам за 01.01.2011г.
Блонди ... август месец т.г загубих близначките си в 32 г.с, вечерта ме приеха по спешност с контракции и всичко уж беше ОК, но на сутринта вече децата бяха починали ....

Какво нещо е живота ... първата си магитралка видях т.г един ден преди Св. Валентин, а сега тази един ден преди Коледа  Praynig

F.a.t.e., мила, през какво само си минала... Важното е, че сега всичко ще бъде наред, с този убедителен тест още в началото! Стискам палци за твоето коледно чудо! santa2 и те прегръщам!

Иначе аз си ви чета, момичета, най-най-редовно Wink Само нямам много време да ви пиша подробно. Отчитам се най-чинно, обаче, че днес направих на 5 ден закъснение втори Sure check (с втора урина беше Blush), дооста по-плътна и наситена чертичка имам. Продължавам с Утрогестана и се моля всичко да е наред. Стискайте по едно палче за мен Hug

# 707
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Шехина стискам палци  Praynig Hug

# 708
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Шехина, Фейт стискам палци и  на двете ви , моля се  това коледно чудо за вас да завърши с най-сладкия финал Praynig Hug Praynig

# 709
  • София
  • Мнения: 5 260

То и аз под прашеца..  складирам за другия месец  Mr. Green
Мен лесно ще ме хванат ако искат.. навсякъде почти използвам този ник, а цвета си е емблематичен за мен дори и в реалния живот  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 960
Фейт Hug Praynig Praynig Praynig
Шехина Praynig Praynig Praynig

# 711
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Фейт,Шехина,браво на вас,много ми  готино като чета хубави новини newsm44 newsm44 newsm68 newsm10,по коледа стават чудеса,днес ми е чудно весело,въпреки,че като се събудих сутринта исках да пусна ТВ-то,но не можах щото ЕОН пак сгафиха,мих си зъбките на свещи,ставам в 5.30 Shocked няма ток :love Party

# 712
  • Мнения: 6 395
Здравейте момичета   bouquet

Аз днес цял ден съм по улиците и магазините и се готвим за празниците, утре чакам мама и сестра ми  Party

Шехина, стискам палци, но съм и убедена че всичко ще е наред  Simple Smile


Какво виждам очите ми.  newsm09. Фейтче, честитоо..... Напълно е възможно това с тестовете, била си с ранна овулация, гледам не си мерила темп и не си нанасяла сърчица, ама около 12 ще да е била и за това и тестовете за ову са ти отрицателни според мен, просто си я изпуснала  и не си я засякла с тестове Crazy

И аз вървя с ранна овулация, днес съм с обилна цс.....май ще си правим няков Християна, на Коледа точно  Blush

Много , много весело посрещане на празниците ви желая момичета, нека получите най желаният подарък  Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 960
Ох, Фейт, ако знаеш сега как ме засърбяха ръцете за един тест и мен, а чакам чааааак за 3.01. Mr. Green Не за друго ами ми се прави тест Crazy
Никой ли няма да ръсне малко вълшебен  Flutter , Коледа се задава все пак , имайте милост Sunglasses
Пуфпаф, видях, че пиеш чай малина-детелина, за какво се пие или просто така

# 714
  • Мнения: 2 802
Благодаря ви момичета  Hug Hug Hug

Аз продължавам да складирам прашулак ... ей така за случай всеки   Mr. Green явно лакомията си каза думата   Heart Eyes

Шехи късмет и на теб мила  Praynig Hug

pufpafka имам сърчица, но са невидими за вас  Mr. Green Явно наистина съм била с ранна ову, щот тестовете след това ми показваха все бледи чертички и ги сметнах за отрицателни, съответно отписах този месец. А Зачатие ми даваше О на 16-17 ден ... съответно тогава се и потрудихме  Blush Успех и на теб довечера  Praynig Hug

# 715
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Фейт, стискаме палчета всичко да е наред този път. Явно си имала ранна овулация, защото иначе няма как да покаже такива високи стойности на ЧХГ и то 11 дни преди цикъл. Слагай си Утрогестан вагинално 2 пъти дневно по 2 - сутрин и вечер. Обикновено това препоръчват профилактично гинеколозите. Аз също слагах в началото на бременността. По въпроса с това, което си преживяла... наясно ли си защо е станало така? Да не си направила прееклампсия? Идеята ми е ако е имало някаква конкретна, ясна причнина - да се предприемат всички нужни мерки, за да не се случи (не дай си Боже) пак отново. Бъди оптимист и вярвай, че този път всичко ще е наред!  Praynig Praynig Praynig
Тони, съжалявам за леля ти... Sad  Тъкмо се зарадвах първо, като прочетох, че ще правиш тестче, а пък то... Дано да е последната ти леля за идната година!  Praynig Praynig Hug
Някой да знае Кафенцето как е? Май не се е разписвала... То и нейното приближава вече, както и на някои други момичета тук. Следя ви - да знаете и ви чакаме с щъркелови новини, че след вас съм и аз...  #Shocked
На всички чакащи своето чудо пожелавам добрият старец да донесе на всяка една от вас  EFP А през новата година stork-boy stork-girl
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 716
  • Мнения: 2 802
Ох, Фейт, ако знаеш сега как ме засърбяха ръцете за един тест и мен, а чакам чааааак за 3.01. Mr. Green Не за друго ами ми се прави тест Crazy

Рокси ... както беше казала Дидолинка ... та и аз така ...

Моля не правете като Фейтчо нея главата не я слуша Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Иначе ти си решаваш, ако имаш някакви съмнения ...действай  Praynig Hug

П.П.*starlet*  причината тогава беше, завишеното количество на околоплодна течност на едното близначе, за сметка на другото ... води се ... Т синдром при еднояйчни близнаци
http://www.kenguru.bg/%D0%A2+%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B … FirMpWLQtiLcZmnYh

# 717
  • Мнения: 960
Старлет Hug за прашеца
Фейт, имам още 1 час да се почудя и да реша дали да си дам парите на вятъра, направо ми става смешно какви ги мисля Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 718
  • Мнения: 6 395
Чая малина и детелина го пия за маточната лигавица, смея да твърдя че има някакъв ефект. Миналият цикъл го пих през цялото време до ову и не ми се получи зацапване преди менструацията...ще видим и този как ще е. Чаят си го купувам от билковите аптеки, много приятен вкус и аромат имат, правя един литър и цял ден лоча, така и течности си набавям, че не обичам да пия само вода.....или чай или вода с лимон  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 2 802
Фейт, имам още 1 час да се почудя и да реша дали да си дам парите на вятъра, направо ми става смешно какви ги мисля Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Днес направих тест защото стойностите от ЧХГ бяха над 20  /41,81/... , а уринните тестов засичат бременност над тях ... та затова. Иначе онзи ден пак направих, но си беше категорично отрицателен  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт