Интериорен стил по аматьорски 3

  • 51 165
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Къщата на един декоратор  - хареса ми. Много земна, много фина, мека.

и още една къща  - много бяла, много просторна, много модерна - белия стол сред тъмните, индустриалното осветление в спалнята, етно табуретката в дневната... всички модни елементи са налице.

И двете ужасно ми харесват, макар УЖ да не са точно мой стил. Дори втория дом направо ми напълни душата - и интериор и екстериор  Heart Eyes А си мислех, че не харесвам индустриалното осветление!

# 721
  • Мнения: 11 747
Абе то и аз така си мислех...  Simple Smile  Сега остана и луните да залюбя и вече ще се свърша - всичко ще харесвам  Laughing  Но не е точно така. С времето започвам да възприемам и дори харесвам неща, които преди никак не съм харесвала, но пък 'отказвам' други. На вълни съм, лашкам се от една крайност в друга... Мисля си, че всичко е възможно да харесам, зависи как е направено.

# 722
  • Мнения: 6 351

Кухнята има гръб от медна ламарина?
Много интересно! Simple Smile

# 723
  • Мнения: 608

Кухнята има гръб от медна ламарина?
Много интересно! Simple Smile
Не е ли цветно стъкло? Или нещо подобно?
1 2 3

Май наистина е боксониера.
М/у другото пропуснах да кажа, че от двата дизайнерски къщи харесах бялата. Не че нещо п/в първата, ама е от онзи тип, дето ми се струва, че все разхвърляна ще ми излежда Wink

# 724
  • Мнения: 5 462
  Хей, къде сте? Не се ли влюбвате в къщи последните дни?  Wink
Едно време ми трепваше сърцето от тази цветова комбинация. И още де...  Още.. Сладка е гарсониерата.
Само на мен ли тази гарсониера не ми хареса . Embarassed Rolling Eyes
Изобщо не ми прилича на дом , а по скоро на Бистро .
Нищо не ме грабва вътре , не ми е никак уютно.

# 725
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Аз съм от тези, на които почти всичко от показаното им харесва, стига да има поне две хубави неща, за които да се хвана. Разглеждам картинките просто като картини, които мога да си окача (разбирай да живея в такъв интериор), когато съм в подходящото настроение, или пък да си ги складирам в килера, само защото нещо ми е харесало Simple Smile Еднакво добре бих се чувствала и в полупразните скандинавски къщи, и в претрупаните бохемски апартаменти. Имам само едно условие - да има достатъчно светлина. Предполагам, че скандинавските затова са и толкова бели и светли - защото в голяма част от годината им е тъмно. А ние се чудим как да се засенчим качествено Grinning

# 726
  • Мнения: 11 747
Две звезди жилища  - Кортни Кокс
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2089006/Courteney-C … et-cool-1-5m.html

Брук Шилдс
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2089001/Brooke-Shie … operty-2-95m.html

Кортни е много кичозна  Thinking  Брук Шилдс повече ми харесва, дори доста, но сякаш твърде базова  Thinking  Може би това е някакъв незавършен вид на жилището.

# 727
  • Мнения: 6 351

Кухнята има гръб от медна ламарина?
Много интересно! Simple Smile
Не е ли цветно стъкло? Или нещо подобно?
1 2 3

Като гледам изкривяванията в отражението и неравномерното потъмняване на някои места, мисля, че може да е медна ламарина, а не стъкло. Обаче няма как да съм сигурна. Simple Smile


Кортни Кокс определено вече не живее в това жилище. Simple Smile Имам американски списания за интериор от това лято и в единия брой е показан домът на Кортни Кокс, който е това: http://www.elledecor.com/image/tid/6386

# 728
  • Мнения: 11 747
Да, то си пише, че тя го продава, но и те нямат само по една къща, имат по много. Това в Малибу е много по- хубаво, само билярдната маса ме дразни.

# 729
  • Мнения: 608
 Ама тя явно си обича билярда, защото и двете го има. Да, втората къща определено по-бива.

# 730
  • Мнения: 6 351
само билярдната маса ме дразни.

На мен пък са ми много малоумни тия надписи ЕАТ, които често се слагат в кухните: _1_, _2_(и Кортни Кокс има)
LOVE или може и DREAM за спалнята.
НОМЕ за дневната или антрето: _1_, _2_, _3_.
PLAY за детската стая при по-ларж родителите или задължително READ при родителите интелектуалци. Mr. Green

То бива, бива полет на фантазията, ама чак пък толкова... Laughing

# 731
  • Мнения: 301
само билярдната маса ме дразни.

На мен пък са ми много малоумни тия надписи ЕАТ, които често се слагат в кухните: _1_, _2_(и Кортни Кокс има)
LOVE или може и DREAM за спалнята.
НОМЕ за дневната или антрето: _1_, _2_, _3_.
PLAY за детската стая при по-ларж родителите или задължително READ при родителите интелектуалци. Mr. Green

То бива, бива полет на фантазията, ама чак пък толкова... Laughing

 хахаха, вярно е така  Mr. Green

Мен пък това, което ме дразни  много  е окачулването на разни трофеи, роги и пр., пък дори да са направени от плат или от нещо друго. Постоянно го засичам това и в детски стаи и ми е мега тъпо.

# 732
  • Мнения: 608
  Наистина е така- все едно идея си нямаш къде се намираш, ако не срещнеш надпис.  Laughing

# 733
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Не зная как, но правя аналогия с това, как някои хора си подчертават текстове в книги Laughing
Наистина ми изглежда малоумно, ако ще слагам такъв надпис на български Grinning Английския ми е плажен и не го приемам по същия начин. Wink

# 734
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 858

Кортни е много кичозна  Thinking  Брук Шилдс повече ми харесва, дори доста, но сякаш твърде базова  Thinking  Може би това е някакъв незавършен вид на жилището.
При Брук Шилдс снимките са от жилището като се продава. тогава се премахват всички лични вещи - сувенири снимки и пр.

Общи условия

Активация на акаунт