Интериорен стил по аматьорски 3

  • 51 149
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 747
O, да, супер тъпи са тези надписи! Както и Welcome на изтривалката  Confused  Най- много ме дразни eat в кухнята  Thinking  Ама и това read какво детето да не забравя да чете ли  Thinking  Това течение ми стои много американско.

# 736
  • Мнения: 1 172
Ох, по въпроса за надписите , вчера гледах една снимка на изтривалка, ама защо не я свалих...надписа гласеше в свободен превод  "До вчера къщата ни беше чиста и подредена, вие просто закъсняхте  и го пропуснахте". Ей такова бих си сложила.... с тоя безпорядък у дома  Crazy

# 737
  • Мнения: 6 324
Amelly, след изтривалката, веднага в антрето препоръчвам това, за да превърнеш ситуацията в аргументирана екзистенциална позиция, а не да изглежда като някакъв си прост безпорядък.  Laughing

# 738
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Amelly, след изтривалката, веднага в антрето препоръчвам това, за да превърнеш ситуацията в аргументирана екзистенциална позиция, а не да изглежда като някакъв си прост безпорядък.  Laughing

Хаха супер!

# 739
  • Мнения: 348
 Laughing Не мислех да пиша, но мнението ми обобщава горните 3, защото първото, което ми хрумва, като видя тези надписи с релефни букви е, че събират прах - и моментално отпадат от класацията.

# 740
  • Мнения: 301

Цялата гарсониера е прекрасна Heart Eyes Любими са ми този тип жилища - без стени, просторно. На такива места приемам само такъв тип "стена".


Тази Come in / Go Away изтривалка ми е любима  Grinning Иначе по темата обобщено за надписите - зависи от надписа. Тези, които трябва да ми напомнят какво да правя в съответната стая - НЕ  Naughty Но пък харесвам надписи, които имат значение за теб, сентенции в рамки и други подобни.

И все пак много зависи. Тази важна мисъл бих си я запазила за себе си и не бил я лепната на стената  Laughing


Този полилей дори на мен ми идва малко кичозен  Crazy

Интересно съчетание (а как се казва такъв тип мебел  Thinking не е шкаф... ама секция ли?)

Много уютно бохемско кътче

Една кухня в прекрасен цвят. Посудата обаче е наредена като в аптека  Crazy

Много красива винтидж тоалетка  Heart Eyes

# 741
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Тези букви бяха много модерни 2010 година. Тук ги има навсякъде

# 742
  • на североизток
  • Мнения: 460
Славейче, винаги показваш прекрасни неща Heart Eyes

# 743
  • Мнения: 11 747
Е, Славейче, наистина много интересни и красиви нещица си показала!  Simple Smile


Заповядайте в    Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт