Полицията откри мъртва Мирослава от Перник

  • 31 442
  • 572
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 52
хм....има нещо гнило в Дания....как така ще има пистолет задържан от полицията?? Ми ако го беше насочил към полицаите, а не към себе си??? Не ми се вярва нещо....явно е знаел нещо дет не бива...па взел че се "самоубил"....

# 31
  • Мнения: 1 031
Мир на праха й.  Flowers Rose
До последно се надявах, че ще я намерят...

Ако полицията и съдът си вършеха работата, може би по-малко щяхме да четем такива новини
Убиецът е стар познайник и на двете институции. Този материал е от 2008 година - http://www.lex.bg/bg/news/view/25087

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 15:13 от ее123456

# 32
  • Мнения: 1 701
Жалко за хубавото дете! Flowers Rose Flowers Rose

# 33
  • Мнения: 1 217
 " Премиерът призовава близките да се извинят на органите на реда " ?! А точно тези " органи ", само че според мен не на реда, упорито отричаха версията момичето да е отвлечено !!! Вече съм убедена, че е вярно, че има замесени полицаи, както се твърдеше от показанията на близките.
Мир на праха и.
" веднага след отвличането се е обадила на сестра си и е казала ,че е отвлечена и има замесен полицай! "

# 34
  • Мнения: 2
Бог да я прости! Cry В тази история обаче има мноооо гнилоо.

# 35
  • Мнения: 0
Бог да я прости! Cry В тази история обаче има мноооо гнилоо.
направо смърди от километри!а момичето е само изтривалка за уреждане на нечии взаимоотношения!!!

# 36
  • Мнения: 2 353
  Или е била свидетел на нещо, което не е хубаво да се знае.

# 37
  • Мнения: 36
Бог да я прости! Cry В тази история обаче има мноооо гнилоо.

то от началото си е такова

# 38
  • Мнения: X

„За мен Мирослава е отвлечена. Тя не е избягала. Беше щастлива и каза, че ще ми разкаже как е минал изпита на листовките за шофьорски курсове като се прибере от тренировка”.


" Сестра й Елеонора твърди, че след изчезването е получила две обаждания от телефона на Мирослава. Първото било същата вечер около 21.00 часа, в което момичето казва, че е отвлечено, намесена е полицията и моли за помощ."

Взела ли е листовките? Как е минал изпита? Доколкото съм чувала, че някой може да спомогне.
Дали не се е искало да се върне "услуга" под някаква форма?

Бог да я прости! Cry В тази история обаче има мноооо гнилоо.

# 39
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И мен ме изуми наглото отношение на полицията! Което очевидно продължава...

# 40
  • Мнения: 2 821
И мен ме изуми наглото отношение на полицията! Което очевидно продължава...
..и то в лицето на най-главния на държавата ..потресаващо е дори

# 41
  • Мнения: 2 018
Куче на БЧК изровило трупа на Мирослава

"Докато всички си мислеха, че Мирослава е отвлечена, тя е била убита и заровена още същата вечер на изчезването й преди два месеца, разкри премиерът Бойко Борисов.

Потвърдило се е, че момичето е било удушено заради пари, като са намесени нейни близки, допълни той.  ...."

http://www.bnews.bg/article-41960

# 42
  • Мнения: 2 821
"Затова казах на Цветанов, когато вземе заплата, да купи на кучето три-четири телешки пържолки, призна Борисов. Отделно от това, водачът на кучето също ще бъде награден.", допълни премиерът.

Даже не мчога да си изразя с думи възмущението от този.

# 43
  • София
  • Мнения: 221
Куче на БЧК изровило трупа на Мирослава

"Докато всички си мислеха, че Мирослава е отвлечена, тя е била убита и заровена още същата вечер на изчезването й преди два месеца, разкри премиерът Бойко Борисов.

Потвърдило се е, че момичето е било удушено заради пари, като са намесени нейни близки, допълни той.  ...."

http://www.bnews.bg/article-41960
Ужас, освен всичко в което обвиниха родителите и,сега и убийци ли ги изкарват.?Поредния гаф на онзи мутрьо Цецко.

# 44
  • Мнения: 7
Нека почива в мир момичето  Sad

Много се надявах се да я намерят жива и здрава...  Sad

Общи условия

Активация на акаунт