Полицията откри мъртва Мирослава от Перник

  • 31 440
  • 572
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Kristin наистина каква ти е целта...честно да ти кажа малко клюкарски подхождаш.

Познавам семейството много добре и знам че там има много трески за дялане, но това са си техни вътрешни работи.

Единственото което мога да кажа е, че ако някой е виждал момичето, то моля нека уведоми в най-близкото МВР. Дано се намери жива и здрава!


На мен не ми изглежда клюкарска темата , дава се гласност , показаха се сн.
Ето сега повече хора знаят за отвличането  и знят как изглежада Мирослава  Peace  има по-голяма вероятност за съдействие  Rolling Eyes







п.п.ако някой е клюкар тук , то това съм аз тъй като не съм в Бг. а се включих в темата




# 16
  • Мнения: 1 788
Е, хайде сега, клюкарска била темата.
Далеч по-неприятни, клюкарски и дори грозни теми е имало.
Нека повече хора разберат за случая. Не всички гледат редовно телевизия и новини.
Дано и момичето скоро се намери - живо и здраво!

# 17
# 18
  • Мнения: 15 379
Вчера си мислих за това момиче. Просто изведнъж се сетих.
Колко жалко!

# 19
  • Мнения: 240
И аз сега научих  Flowers Rose Flowers Rose

# 20
  • Мнения: 36

Точно се вклюичх да го оповестя, много ми е жал за Мимето до последно имах надежда да я намерят, всички тук в града се молехме за нея... уви напразно е било   newsm45

Ало, полицията, айде сега да чуем вашите версии, как е избягала, защото се била уморила от мизерията и майка ѝ била алкохоличка, некадърни лъжливи мизерни хорица!

# 21
# 22
  • Колибите
  • Мнения: 357
И аз не смятам, че темата е клюкарска, а че се дава гласност и че се държи обществената съвест будна, за да се намери едно изчезнало момиче.
Дано скоро да се случи това.

По дяволите #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ето, че тази тема трябва да стои тука, забодена, забита, начукана в главите на полицаите...и вероятно и в нашите глави...

Боже, сестрите Белнейски, студентката от Варна...убиваме си момичетата... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 23
  • Мнения: 0
полицията измисляше какви ли не версии за да прикрие своето незнание по случая....има нещо гнило тука....

# 24
  • Мнения: 36
И аз не смятам, че темата е клюкарска, а че се дава гласност и че се държи обществената съвест будна, за да се намери едно изчезнало момиче.
Дано скоро да се случи това.

По дяволите #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ето, че тази тема трябва да стои тука, забодена, забита, начукана в главите на полицаите...и вероятно и в нашите глави...

Боже, сестрите Белнейски, студентката от Варна...убиваме си момичетата... #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Да, а вече чух нещо от рода на "Еми Перник... кво да очакваш"


все още имам малка надежда, че може да е станала грешка  Cry

# 25
  • Мнения: 3
А кретена Флоров и тъпака Цеко, как бодро обясняваха, че била избягала в чужбина..... Изродиииии  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 018
самоубил се е собственика на имота където е открито тялото  Rolling Eyes

къде е открито тялото?

# 27
  • Мнения: 15 379
къде е открито тялото?

В покрайнините на Перник.

# 28
  • Мнения: 3
полицаите са го самоубили, защото явно е знаел че те са замесени.

 Единият от двамата задържани за убийството на Мирослава от Перник се е самоубил с пистолет пред очите на полицаи, разкриха източници от МВР. Стойчо, известен още като Чочо, сложил край на живота си в своя апартамент на пернишката улица "Тунджа"... Той е сред приближените на пернишкия бизнесмен Фьодор Фьодоров-Федята, уточнява БНР... Фьодор Фьодоров – Федя разказа за бизнес отношенията си с братя Галеви...
Чочо - Федята – Галеви – работата е дебела, затова Флоров пуска кьорфишеци за бягство в чужбина на убитото момиче. Замесени са висши кръгове на МВР

# 29
  • Мнения: 2 018
...Замесени са висши кръгове на МВР

с едно обикновено момиче?

Общи условия

Активация на акаунт