Чакаме празнични ритничета от нашите ЮНСКИ мъничета

  • 23 048
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 145
Добро утро и от мен! Вече съм напълно здрава и под пара с коледните приготовления. Не ми стина времето за всичко, което исках да напрвя, ама колкото-толкова.

Следобед сме на преглед да видим бебчето и най-вече дали бъбречетата му са ОК. Като че ли малко се притеснявам, но го държа под контрол.

Преди прегледа ттябва да украся още сладки, да опека едни бисквити и въобщеее зор. Така че не знам дали ще се включвам много до довечера, но след прегледа ще се отчета.

Весел ден на всички и стиснете по някой палец за нас!

# 31
  • Мнения: 24
Добро утро!  Hug Темичката се пълни...
Freed радвам се, че си по- добре и тези сладки дето ги правиш, накрая да ги снимаш и да ги качиш във ФБ, че да се пооблизваме малко  Laughing Успех на прегледа и да ти кажа, че малко ти завиждам за предстоящата среща с бебо, моята ще е чак догодина  Sad

# 32
  • Мнения: 42
Лелеее кога я направихте тая тема и кога изписахте 3 страници вече  ooooh! Изпуснах ви
Усмихнатото много готино си я направила, чудесна темичка Simple Smile
Аз пък да ви се оплача - доктора вчера ми изписа Диаспорал и снощи пих за първи път. Ама много е ужасееен  Sick направо незнам как ще го пия всеки ден Sad

# 33
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Усмихнатото, най-сърдечни благодарности за новата тема! Наистина е страхотна! Коледна и с много настроение Simple Smile Благодаря ти за положения труд! Както и на всички други, които правиха предишните теми! Simple Smile Заглавието е много, много хубаво Simple Smile

Момичета, за боядисването какво се шашкате... Да вреден е амоняка, ама то и пушека от колите по булевардите не е полезен... Нали няма да се боядисвате всеки ден! То и лака за нокти е вреден и гримовете... Няма нужда от всичко да се пазим. Не искаме изнежени бебета Simple Smile
Аз лично не се боядисвам де, но мисля, че достатъчно се тровя и само като се размотавам навън Simple Smile Миналия път като родих ми казаха, че имам лоша плацента като на пушачка  Shocked Не съм пушила даже и 1 цигара през живота ми Simple Smile Не пия нито алкохол, нито даже кафе... Та няма гаранции Simple Smile
Иначе за подстригването от опит да кажа няма проблем! Момчетата се раждат с пишлета Simple Smile

Аз съм добре иначе... Мина ми световъртежа. Вчера бебчо повече подритваше и даже и таткото се дореди да пипне Simple Smile Повече удара в серия бяха Simple Smile Много вълнуващо Simple Smile

Freed, понеже ти си моя кулинарен гуру и да ти кажа ако имаш рецепта за коледна цяла пуйка ако може с кисели зелеви листа покрита да ми я напишеш във ФБ Simple Smile  Вече неизпитани рецепти от интернет след Никулден не пробвам Simple Smile Може и някоя лесна рецепта за меденки да ми кажеш. Аз дано си намеря формички да си купя Simple Smile Рецепта като за някой, който за първи път ще прави сладки (освен американските, ама те май няма как да се объркат  Laughing).

Лек ден на всички Simple Smile
Тук е много студено и гадно навън...

# 34
  • Мнения: 0
Добро утро,
Поздравления за новата темичка, страхотна е наистина, много хубаво настроение ми носи, благодаря ти Усмихнатичко.  Hug
Знам, че се притеснявам за щяло и не щяло, но какво да се прави такава съм си. В крайна сметка реших да изчакам още малко с кичурите и само да се подстрига.  Simple Smile
zvezdi4ka, радвам се, че бебчето ти се е обърнало в правилна позиция и честити ти розови гащенца.
alexa85, аз също усещам, че пулса ми се е ускорил, но по скоро вечер като си лягам, все едно ще изхвръкне, незнам на какво се дължи.
Freed, стискам палци прегледа да мине успешно и да се успокоиш.
Забравих да кажа за апетита, моя в началото беше огромен, а сега намаля значително, а най-интересното е, че ми се яде само зелена салата, таратор посред зима  newsm78, а от плодовете налитам на мандарини най-вече.

# 35
  • Мнения: 63
Хайде и аз да се запиша в новата тема. Благодаря на Усмихнатото за прекрасното оформление!
Да бъде пълна само с положителни емоции!
Аз пък имам грижи с дъщерята - налегнали са я ужасни младежки пъпки, никакво лечение не й помага, в училище й се подиграват, тя плаче в къщи, аз плача с нея. Трагедия!Мъжът ми се чуди кои разбушувани хормони да успокоява по-напред.
Хайде, оплаках се.

# 36
  • Мнения: 427
Лелеее,ама аз наистина много съм изпуснала...пиша в старата тема и чакам отговор  Laughing .... И вие се притеснихте че няма кой да ви казва в свети зори добро утро! Joy Е от утре, и тук да кажа добре дошли на новите пупаланки,леко бременеене.И да ни е честита темата,за пореден път е уникална.Та да си задам въпроса:успях да се запиша за ЖК,всичко е наред качила съм 2 кг. което за сега е в норма,казаха ми че трябва да качвам по 1,200 на месец.Но мериха кръвното и 80/50 Shocked , питаха ме как ходя,мен не ми е много лошо.само ми се вие от време на време свят,отпаднала съм,но иначе нищо друго,кафе не го вдига.А и хемоглобина е доста нисък.Не искам да се тъпча с какви ли не лекарства,а искам да ми кажете храни,напитки с които мога да го вдигна.За сега имам проблясъци с кръвното от айран с много сол.Лек ден за сега,и успех на всички които днес са на преглед(ако има такива де),оставям ви за сега и после пак ще мина вече в новата тема Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 24
Хайде и аз да се запиша в новата тема. Благодаря на Усмихнатото за прекрасното оформление!
Да бъде пълна само с положителни емоции!
Аз пък имам грижи с дъщерята - налегнали са я ужасни младежки пъпки, никакво лечение не й помага, в училище й се подиграват, тя плаче в къщи, аз плача с нея. Трагедия!Мъжът ми се чуди кои разбушувани хормони да успокоява по-напред.
Хайде, оплаках се.
Ох, това с пъпките е ужасно, от малка се боря с този проблем и сега не съм се отървала напълно  Cry Има моменти когато се изчиствам, после следват моменти когато лицето ми за нула време се опъпчва  ooooh! Всичко е на хормонална основа... Но си трябва специалист за това и то докато е време, че има много тежки случаи ...

# 38
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен  Hug пожелавам на всички хубав ден, въпреки студеното време вън  Simple Smile

Да ви кажа и на мен много ми се вие главата особено вечер, вчера започна да ми се гади и започна да ми се върти главата и си полегнах да се пооправя. Но явно доста ни пада кръвното сега !

 Hug Hug Hug на всички и хубави новини от Freed след прегледа !

# 39
  • Мнения: 1 800
Благодаря Ви за успокоителните думи. Аз изчетох всичко по въпроса. наистина не е толкова страшно, колкото ме наплаши доктора. Просто трябва повечко да се пазя-без секс, бягане, скачане, вдигане на тежко и всякакви физически усилия. Надявам се да се намести впоследствие.

# 40
  • Мнения: 560
Добро утро милички маменца тук в тая Варна какъв е студ днес ходих да си взема закуска и вече 20 минути ми се размразяват ръцете ужас е а сняг все няма само тоя гаден вятър.
Adelinche и аз съм съгласна с  r_m_e трябва да се консултирате с дерматолог, сега има много препарати за третиране на пъпки и са много ефективни така, че нещата ще се наредят, много е лошо, че децата в днешно време са много жестоки и винаги ще намерят за какво да се подиграват, дъщеричката ти трябва да не им се дава и оставя на глупостите Hug Hug
Мен такъв мързел ме е подгонил и съм казала, че тази година на мен ще ми готвят за празниците до сега все аз се трепех а и бебка не обича да се размяткваме много напред назад.
kimberlli благодаря ти мила
Freed стискам ти палци
хайде до по късно лейдита Hug Hug

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10
Добро утро! Усмихнатото, темата е невероятна! Благодаря!
Ние с бебко сме добре, даже вчера май го усетих да рита. Още е много рано и не знам дали е било ритниче или някой мускул.
Лек ден Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 16
Ха здравейте мами и от мен;-) Хубава тема- предпразнична;-)))
Всички се подготвяме за предстоящите празници. И при мен чак догодина ще е следващата среща с бебока и нямам търпение вече.
Емсичка, за хемоглобин ( и моя започна от рано да пада 108 беше последно ) ми казаха много червено месо, червено цвекло, спанак, коприва, ядки. За лятото е екстра боровинки, къпини и др. червени плодове,ама сега в зимата ги няма , така,че можеш на първите да наблягаш. И аз с тази задача съм се заела;-)))
Иначе всичко при нас си е ок. Чувствам гъделичкането все по-често;-))))
Хубав ден от мен

# 43
  • Мнения: 0
 HugЕто ме и мен:)страхотна коледна темичка!!!Благодаря ти,Усмихнато!!!!!!!!!!!!Днес приготвям багаж,4е ще пътуваме и съм претиснена за времето.Отиваме в Златоград,което е 4ак на гръцката граница,пътя е дълъг и на места с ужасни завои (само като помисля и ми се свива корема)стискайте палчета!Инъ4е сме добре,бяхме на коледно празненство на малката,бебчо си ритка и корема си расте:)Пожелавам на всички едни хубави празници,изпълнени с топлина и нежност,галете корем4етата и говорете на децата си с любов!

# 44
  • Мнения: 131
Алик, мисля, че имам твоя проблем- като ходих на преглед и лекарката каза "Ниско го носиш"- предполагам, че това означава, но изобщо не каза за "проблем...дано...изписа ми Магне 06 за 7 дни и после при нужда, което означавало , когато се движа много или ме заболи. От вчера го пия и да ти кажа честно, чуствам промяна- няма я вече онази тежест ниско долу- дано има ефект!!!!!! Praynig Hug Praynig
Темата отново е № 1  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт