Любители на кучета-25

  • 37 976
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 983
Деси,
радвай се. При нас е ад, и май разбрах защо. Казаха ми, че кучетата, която живеят на топло, от парното се скубели повече. Не знам дали е истина, обаче парното няма да спра. Та след малко яхам прахосмуча....... ooooh!

# 196
  • Мнения: 2 603
Не съм много сигурна, че е от парното, защото преди месец пак имаше парно тук (освен, че климата е по-топъл) и космите бяха почти никакви.

# 197
  • Мнения: 1 983
Не съм много сигурна, че е от парното, защото преди месец пак имаше парно тук (освен, че климата е по-топъл) и космите бяха почти никакви.
Може, аз казвам, само какво ми казаха.  Peace
Я кажете, колко често решите кучетата?  Thinking

# 198
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси,
радвай се. При нас е ад, и май разбрах защо. Казаха ми, че кучетата, която живеят на топло, от парното се скубели повече. Не знам дали е истина, обаче парното няма да спра. Та след малко яхам прахосмуча....... ooooh!

Това ни пасва  Peace В кухнята парно се пуска само за малко, но и то не топли кой знае колко, духалката работи само в стаята, където Джесика не влиза. А самата тя обитава коридора и кухнята, навсякъде са плочки, през деня също е студено като няма хора

# 199
  • Мнения: 678
Зара пък не пуска косми.Може няколко,но ,почти не се забелязват,само като влязат в прахосмукачката.

Днес си купихме нова.......не че старата не метеше,но ми писна с тези сменяеми торбички и сега взехме на Ровента с контейнер.Преди малко изчистих/от снощи в 18 часа не съм мела/,днес цял ден ни няма само Зара е у нас.В контейнера имаше само мъх....

# 200
  • Мнения: 646
Здравейте момичета  Hug Имам нужда от вашата помощ и съвет.От една година имам мини-йорки,уникално кученце с лъФско сърце  Laughing .Молбата ми е да  препоръчате добър фризьор и козметика за  тази порода,аз купувах какво ли не ,но явно в кварталните ни магазинчета ме будалкат яко- откъм шампоани,балсами ,четки  ooooh! .
Благодаря предварително  Peace

Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 20:32 от Veseto_

# 201
  • София
  • Мнения: 360
Да ви се оплача/похваля: днес моят разбойник е отворил външната врата и ми е задействал СОТ-а! Вярно, че не беше заключена, но все пак? Thinking
Кога успя така да се изучи за 5 месеца?

# 202
  • Мнения: 389
Молбата ми е да  препоръчате добър фризьор и козметика за  тази порода,аз купувах какво ли не ,но явно в кварталните ни магазинчета ме будалкат яко- откъм шампоани,балсами ,четки  ooooh! .
Благодаря предварително  Peace

За фризьор не мога да кажа, но Baephar (Холандия) имат мек възстановяващ шампоан с масло от макадамия и йорки отпред на опаковката. Вкъщи ползвам такъв, доволна съм, не е имало проблеми с пърхут или екземи, но пък и аз къпя доста рядко моето куче.

# 203
  • Мнения: 2 603
А днес Нереа ще ме побърка направо, навън вали и духа много гаден вятър и мислех да излезнам малко по-късно като спре поне да вали, а тя от 1 час скимти и не се спира. Самата тя не иска да излиза на терасата защото е много студено, обаче това скимтене ме побърква.  #2gunfire

# 204
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте момичета  Hug Имам нужда от вашата помощ и съвет.От една година имам мини-йорки,уникално кученце с лъФско сърце  Laughing .Молбата ми е да  препоръчате добър фризьор и козметика за  тази порода,аз купувах какво ли не ,но явно в кварталните ни магазинчета ме будалкат яко- откъм шампоани,балсами ,четки  ooooh! .
Благодаря предварително  Peace

Добре дошли при нас!  Hug

Във форума има отделна тема за йоркчета, там ще ти дадат най-точен отговор  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622185.0

# 205
  • Мнения: 750
Тара много обича да чете Ницше Laughing

# 206
  • Мнения: 11 461
Да ви се оплача/похваля: днес моят разбойник е отворил външната врата и ми е задействал СОТ-а! Вярно, че не беше заключена, но все пак? Thinking
Кога успя така да се изучи за 5 месеца?
Laughing

Djane, колко и отива визията - интИлигентна.  Grinning Явно обожава Ницше  Grinning

Момичета, стискайте ни палци, утре Нора ще я водя на операция - херния. Решението го взех много бързо, днес! Praynig

# 207
  • Мнения: 372

Момичета, стискайте ни палци, утре Нора ще я водя на операция - херния. Решението го взех много бързо, днес! Praynig

 Flowers Four Leaf Clover


Djane    Hug   , и вие си имате Тара, а?!   Crazy


Ей я нашата Тара как спи:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=227946550617437&set=a … ype=1&theater     Hug

# 208
  • Мнения: 750
Pea,
късмет мила!Стискам палци всичко да е ок  Hug

Feeling,
те адашките са с една кръв Laughing

# 209
  • Мнения: 11 461
Всеки път като видя такива снимки и много им се радвам, но направо не мога да повярвам , че спят тези кучовци така бре  Heart Eyes  Joy

У нас положението зиме-лете е все едно и също - на кравай  Grinning



Благодаря за подкрепата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт