Отговори
# 15
  • Мнения: 731
Честито на новите ни мама-живи и здрави дечица!
Ние днес бяхме на контролен преглед и Алекс е качила от 06.12 когато ни изписаха до днес 800гр.Ама и добре си хапваме де  Joy .
Галактик   bouquet за темата.Както винаги е страхотна.

# 16
  • Мнения: 439
Честито на новите мами и бебета, да сте много щастливи!

# 17
  • Мнения: 18
Честито на всички ,сдобили се с рожбички ! Да са ви живи и здрави!!!

 Hug  Hug  Hug

Колко много бебчета имаме вече...Май почти не останаха коремчета,а ? Simple Smile  Mr. Green  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 28
Честити рожби на новите мами! Да растат здрави и силни дечицата и да носят много радост на мама и тати!  Hug

На тези, които са в очакване - търпение момичета, знам, че е най-тежко накрая. Скоро и при вас ще кацне щъркела и ще си гушкате малките сладки пъшкулчета   ylinfant  Hug

Галактик, прекрасна темичка, както винаги   bouquet

# 19
  • Мнения: 172
Хайде запис и от мен, че за друго много, много време не остава  Crazy

Честито на всички новообебили се! Да са здрави и щастливи всички бебоци и всички около тях   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 104
Честит ти син,Мариане!
Като ви чета вашите докторки много строги ми се виждат относно диетите ви Rolling Eyes.Това е абсурдна работа-поне така ми се струва.Ами то какво ще ядете Wink.

# 21
  • Мнения: 53
Честито на новите мами! Да са ви живи и здрави бебчетата! Hug
[/color]

Момичетата, аз да ви се оплача. Ужасно ме болят зърната. Разранени са и не щат да се оправят и това е. Мажа се с Гармастан и един мехлем с риванол от болницата, но май не помагат. Рева при всяко кърмене. Пробвах с протектори, но малкия мъж не ще и да опита да суче с тях. Не иска и шише, така че и за изцеждане не мога да помисля.
Приемам съвети всякакви, че вече не издържам!  Cry

# 22
  • Мнения: 117
  bouquet  bouquet за новата тема!!
Момичета,имам питане Embarassed
Откъде да си купя колан за след бременност,за който споменавате няколко пъти??Корема ми доста се посви ,но има какво още да се желае!АААААаа,и още един въпрос-кой каква козметика ползва именно за корема newsm78 newsm78...Предполагам,че в аптеката ще ме засипят с инфо,но искам вие да споделите,все пак когато си ползвал нещо ,виждаш най-добре как действа!
Благодаря предварително.

Честити бебенца на всички,няма да изреждам за да не пропусна някого
Кураж на мамите ,който чакат-не остана-стискам палци за всяка от вас!

# 23
  • София
  • Мнения: 217
Колани има в магазините за бременни, но са скъпички. Една позната ми каза, че в аптеките има колани за след операция и вършели същата работа, а били в пъти по-евтини. Ако искаш, разгледай.

# 24
  • Мнения: 117
Честито на новите мами! Да са ви живи и здрави бебчетата! Hug
[/color]

Момичетата, аз да ви се оплача. Ужасно ме болят зърната. Разранени са и не щат да се оправят и това е. Мажа се с Гармастан и един мехлем с риванол от болницата, но май не помагат. Рева при всяко кърмене. Пробвах с протектори, но малкия мъж не ще и да опита да суче с тях. Не иска и шише, така че и за изцеждане не мога да помисля.
Приемам съвети всякакви, че вече не издържам!  Cry
Аз бях така при първото си раждане,тогава моето педи ми каза да мажа с Дефламол,страхотно ми помогна,но след всяко мазане трябва да си миеш гърдите,задължително!Сега го ползвах само в началото,вече нямам проблеми-пу пу пу пу!

Дано да помогна!!
self_control ..  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 217
Аз вече съм по-добре. Гърлото още ме боли, но по-малко. Дано мъника да тръгне днес. Това ни е последния шанс да сме си в къщи за празниците, а и зодията да е стрелец. Но за съжаление нямам никакви индикации, само безболезнени контракции от време на време.

# 26
  • Мнения: 110
Честито на новородилите майчета, да са ви живи и здрави бебенцата и да растат щастливи

# 27
  • Мнения: 53
Честито на новите мами! Да са ви живи и здрави бебчетата! Hug
[/color]

Момичетата, аз да ви се оплача. Ужасно ме болят зърната. Разранени са и не щат да се оправят и това е. Мажа се с Гармастан и един мехлем с риванол от болницата, но май не помагат. Рева при всяко кърмене. Пробвах с протектори, но малкия мъж не ще и да опита да суче с тях. Не иска и шише, така че и за изцеждане не мога да помисля.
Приемам съвети всякакви, че вече не издържам!  Cry
Аз бях така при първото си раждане,тогава моето педи ми каза да мажа с Дефламол,страхотно ми помогна,но след всяко мазане трябва да си миеш гърдите,задължително!Сега го ползвах само в началото,вече нямам проблеми-пу пу пу пу!

Дано да помогна!!
Благодаря ти! Ще пробвам. Не ми пречи, че ще мия, аз и сега го правя...

Колани си купих от Дундьо. Представлява гащи, на които отгоре е пришит колан с възможност за регулиране на ширината. Срува 11.80 лв. и имаше размери до ХХХL Simple Smile Аз такъв си взех, а майка ми ми подари по-малък, който още не ми става Simple Smile А магазини Дундьо има до МД и до Шейново.

# 28
  • Мнения: 1 516
Запис с поздравления за всички нови мами   bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 217
Честито на новите мами! Да са ви живи и здрави бебчетата! Hug
[/color]

Момичетата, аз да ви се оплача. Ужасно ме болят зърната. Разранени са и не щат да се оправят и това е. Мажа се с Гармастан и един мехлем с риванол от болницата, но май не помагат. Рева при всяко кърмене. Пробвах с протектори, но малкия мъж не ще и да опита да суче с тях. Не иска и шише, така че и за изцеждане не мога да помисля.
Приемам съвети всякакви, че вече не издържам!  Cry
Аз бях така при първото си раждане,тогава моето педи ми каза да мажа с Дефламол,страхотно ми помогна,но след всяко мазане трябва да си миеш гърдите,задължително!Сега го ползвах само в началото,вече нямам проблеми-пу пу пу пу!

Дано да помогна!!
Благодаря ти! Ще пробвам. Не ми пречи, че ще мия, аз и сега го правя...

Колани си купих от Дундьо. Представлява гащи, на които отгоре е пришит колан с възможност за регулиране на ширината. Срува 11.80 лв. и имаше размери до ХХХL Simple Smile Аз такъв си взех, а майка ми ми подари по-малък, който още не ми става Simple Smile А магазини Дундьо има до МД и до Шейново.

Това за дундьо е ползна информация. Коланите, които бях гледала по магазините бяха от 60 лв. на горе.

Общи условия

Активация на акаунт