секс в ранна бременност

  • 41 353
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 403
Аз съм едва в третия месец. Моето либидо е направо умряло. Милият ми мъж се надява все някога да живна Simple Smile И моята лекарка се учуди като ми казваше, че можем да правим секс, а аз й отговорих, че нямам никакво желание  Laughing Важното е всичко да е наред, а сексът ще се върне в някакъв момент.

Оф и моето така беше, направо само като си помислех, че трябва да се събличам... направо си беше бреме за мене. Моя мъж и той горкия се беше видял в чудо. Само, че и след като родих не ми се завърна в пълна сила, както беше преди. То бебето тогава тъкмо заспало, аз нямам търпение и аз да си легна да поспя, или пък сутрин все се притеснявам да не се събуди, въобще... Сега съм четвъртия месец и пак съм така не ми се иска много, много и това е...  Grinning Моя мъж само ме бъзика, че от възрастта било  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 2 481
Никакъв мерак нямах...а уж казват, че бременните жени такова...

# 17
  • Мнения: 403
Никакъв мерак нямах...а уж казват, че бременните жени такова...

Няма да се учудя ако мъж го твърди това "такова"  Laughing Е има такива, които им се иска даже много, ама около мене всичките не са биле от тези искащите Simple Smile

# 18
  • Мнения: 15 033
Успокоих се, не съм ненормална  Joy Мъжът  ми обаче едва ли ще е толкова спокоен!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 481
Никакъв мерак нямах...а уж казват, че бременните жени такова...

Няма да се учудя ако мъж го твърди това "такова"  Laughing Е има такива, които им се иска даже много, ама около мене всичките не са биле от тези искащите Simple Smile

Хахаха, колегите на работа ме подпитваха- и мъже, и жени  Peace.

# 20
  • Мнения: 22 436
Правила съм секс и в 7ми месец, абсолютно нищо не ми е пречело, нито съм се чувствала хипопотам, некомфортно и т.н.
Не виждам и нищо неестествено в това, чак ми звучи леееко абсурдно. )

# 21
  • Мнения: 15 033
Въпрос на желание от страна на бременната. Все пак либидото не е постоянна величина. Аз самата също не можех да си представя как няма да ми се прави секс, но се случва.

# 22
  • Мнения: 284
Правила съм секс и в 7ми месец, абсолютно нищо не ми е пречело, нито съм се чувствала хипопотам, некомфортно и т.н.
Не виждам и нищо неестествено в това, чак ми звучи леееко абсурдно. )

Незнам защо ти звучи абсурдно, при условие че почти всички жени които познавам не са правили секс по време на бременност (аз също Peace), както и повечето от мненията тук май са такива. Всичко е въпрос на възприятия, сексуалност и да ... либидо.

# 23
  • Мнения: 403
Правила съм секс и в 7ми месец, абсолютно нищо не ми е пречело, нито съм се чувствала хипопотам, некомфортно и т.н.
Не виждам и нищо неестествено в това, чак ми звучи леееко абсурдно. )

Виж сега аз правих секс до 9-тия месец /мисля/, не ми се искаше, но сърце не ми даваше да държа мъжа си на сухо. Не мога да кажа, че не ми е било приятно все пак секса си е удоволствие, но мисълта преди самия секс не ми се нравеше чувствах се като не само като хипопотам, ами и като разплут хипопотам, на който му коства усилие дори да се завърти на една страна. Няма нищо абсурдно в това да се чувстваш дискомфортно да правиш секс по време на бременност, както bobibb "Всичко е въпрос на възприятия, сексуалност и да ... либидо.". Щом ти си се чувствала комфортно и нищо не ти е пречило, много хубаво, супер даже  newsm10. Но да кажеш, че е абсурдно е също като да кажеш, че е абсурдно дали да държиш мъжа на сухо до 10-тата среща или да му "пуснеш" на втората. Въпрос на сексуалност, нищо повече Simple Smile

# 24
  • Мнения: 134
Правихме си и в ранна и в късна бременност.

# 25
  • Мнения: 158
От първия до деветия месец включително сме водили редовен полов живот(въпреки качените 35 кг) 
наистина всичко е до либидо и здравословно състояние на жената разбира се.Но все пак ние не сме били болни, а бременни. Party

# 26
  • Мнения: 65
Anuca, същата работа и при нас:) Само дето хич не си представям как щяхме да се справим, ако бях качила 35 кг... аз при почти 30 качени беше едно пуфтене, наместване, кикотене... Мъжът ми е свикнал да ме подмята без никакво затруднение (нормалното ми тегло е 42-43кг) и на няколко пъти имаше нелепи опити да ме "подметне" и падаше голям смях Crazy Всичко си е до нагласа. Първия триместър не мога да кажа, че либидото ми беше нещо по-различно от обикновено, но през втория триместър определено имах чувството, че почти непрекъснато съм възбудена... вече последния триместър почти всичко се свеждаше до какво, кога и как най-бързо да изям каквото видя...

# 27
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
Почти през цялата бременност нямах желание за секс. Когато разбрах, че съм бременна ми изписаха свещички за задържане(превантивна мярка на доктора), та не сме имали и много възможности в началото.Сигурно се изплаших от думата "задържане" в първия триместър, но после и желанието се изпари  newsm78 

# 28
  • Мнения: 273
Ами в ранна бременност не сме правили,беше ме страх от спонтанен аборт.Към 4 месец си позволихме веднъж  Laughing и това беше за цялата бременност.Корема ми порасна и мойто мъж се уплаши  hahaha

# 29
  • Мнения: 343
Моят гинеколог каза, че при нормална бременност няма проблем да се прави секс. И ние го послушахме. Мъжът ми го беше страх повече от мене. Правехме от началото до по-малко от седмица преди термина. Верно, че накрая вече беше псевдосекс: 'ох, така не ми е удобно', 'ох, така ми тежи', 'ох, уморявам се така', ама... Да не кажа, че либидото по време на бременността ми беше на много високо ниво.. за разлика от след раждането...

Общи условия

Активация на акаунт