Отговори
# 255
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Къдричка напълно те подкрепям с две ръце (плюс две на бебето  Laughing Mr. Green )
аз също отдавна съм си го мислила това, но не съм го казвала, понеже всеки знае себе си и знае до колко може да разкрие някаква по-лична информация пред по-широка публика, каквато се явява форума Wink аз за това пиша и тук и там, понеже също ми е приятно да си говоря с момичетата във форума, които не са във ФБ групата... мислех с пускането на следващата тема, която ще е специално за s.kov, да помоля момичетата от ФБ да се разпишат, дори само с един пост тук, за да я подкрепят... иначе всеки си знае - кой, където иска там да пише, мен не ми пречи да чета и на 3 места  Laughing

# 256
  • Мнения: 8 242
Те за туй не го употребявам тоя фейс, щото само драматизъм вкарва  Confused .. ама пък е модерна работа  Crazy

Ние с баткото сме на кино.. той е Simple Smile Аз го чакам отвън, че 3Дто никак не ми понася  Rolling Eyes
А таз сутрин като видях кантара... стана ми лошо  ooooh! ooooh! ooooh!
Някой друг да се "похвали" с +20 до тука   261uu Ауууу как може да съм такава слонска история  ooooh!

В четвъртък съм на док (ЗК) да видим ще види ли нещо, ако ме гледа изобщо Simple Smile .. ако не - при другия ще се ходи..
Харесах си количкааааааа.. ама е червена.. а мъжо не ще и да се издума за червени вещи преди да се роди бебето  Laughing

# 257
  • Мнения: 0
Аз съм много съгласна с Къдричка.
Аз не присъствам във Фейсбук групата, така предпочитам по ред причини, и не се сърдя, че хората там си общуват, но и не мисля, че форума на практика трябва да се пренесе там, а тук да пустее. Все пак идеята на Фейсбук е друга, а тук сме се събрали с определена цел.
Както и да е.
Изпращам много положителна енергия към с.ков. Правя го през цялото време. Радвам се, ако е имало ефект и макар под лекарско наблюдение, тя и бебка са добре! Praynig

Забравих да се отчета, че днес бяхме на доки.
Бебка е перфектна, 840 грама, отговаря си на седмицата, развива се нормално, в нормална поза е, сладка и пуфкафка baby_neutral
Освен това пъпната връв вече не ни е на вратлето, явно се е развила  newsm44

# 258
  • Мнения: 22
Привет и от мен!!!Честита нова 2012 на всички момичета от форума,с пожелание за незабравими емоции през нея.Разбира се,здрави ,пухкави бебета през април.
Наистина се получи раздвояване на форума,аз си признавам,че напоследък по-често пиша във фейса,всеки ден чета форума ,но по-рядко пиша в него.И аз имам чувството,че
там се разискват пове4е теми и тече пове4е информация като цяло.Ама за напред ,ще пиша повече и тук,за да няма сърдити.
То не,че има и какво ново да напиша,освен че ве4е съм +10кг и ми е много тежко като се качвам на кантара,не знам какво ще стане до края,не ми се мисли.Следващия ми преглед е на 10.01,така ,че тогава ще се отчета.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Аз няколко пъти съм писала на с.ков смс и веднага съм ви уведомявала, точно и буквално, когато ми отговаряше. Моля се и вярвам, че въпреки трудностите тя ще гушка своето момиченце.

duhi_puhi, успех на Ж.К. Каква количка си хареса?

Наскоро обикаляхме да разгледаме количките и доста ми допадна Хаук Аполо. Ето тази http://kasida.bg/hauck-bebeshka-kolichka-apollo-4-all-in-one-set … 2011-47-8885.html Височка е, точно като за мен, лека, маневренна, но рамата ми се стори малко неустоичива. Имате ли впечатления от марката, като качество? А, точно от този модел? Познати ползващи такава количка?

Все още чакам да ми се обадят да видя и Джорданито на живо.

# 260
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
*dreamer*  тази съм я виждала, както и Кондор (май така беше), водят ги хубави, едно е да я видиш на снимка, друго е "на живо"... ... аз вчера в Южния видях последната, която си харесах - Espiro, сега остава да отидем до магазина да я видим  Peace
duhi_puhi успех на ЖК Simple Smile на какво 3D си го завела? и аз не го харесвам, започва да ми се повръща от него  Laughing
samm браво на бебчето Simple Smile все така да е   Praynig Hug


# 261
  • Мнения: 0
Аз съм от мамите, които не са във ФБ групата и не мисля и да се включвам. Не го казвам, за да обидя някого, но просто тази социална мрежа никак не ми допада. За s.kov и още една мама /чакаше резултат от амниоцентеза/ си мислех, но ми беше неудобно да питам. Надявам се нещата при всички да се развият само в положителна насока.
Аз от няколко дни усещат беба по- активна, но съм в дилема дали не са и движения и контракции, въпреки че съм на магнерич. Просто понякога балончетата в корема са малко болезнени, въпреки че нямам стягане. Даже понеже беба е седалищно се чудя дали преди няколко дни не се обърна, защото имах такова усещане. Опитвам се да съм максимално спокойна, ама е доста трудно.  Мамчета, вие как усещате бебенцата?  Hug на всички!

# 262
  • Мнения: 52
Честита Нова Година тумбачета! Нека де е една наистина невероятна за всички нас 2012 година!
За количка ми е все още тъмна Индия, чакам изложението, дано там успея да си харесам нещо. А избора на име ми е още по-труден ......
Бебо от няколко дни е доста активен, даже вече се вижда как ми се движи тумбака, и му се кефя.

# 263
  • Мнения: 2 005
petiapsb, не усещаш ли ритничета? Аз даже гледам как ми се мърда корема, но при мен им е по-тясно  Laughing

# 264
  • Мнения: 0
Hadji и при мен започна да се връща гадната начална част от бременността (прилушаване, гадене, повръщане от време на време) и направо незная как ще я карам, май ще започвам като в началото на препечени филийки със сирене и на кисело мляко.....  Sick  и киселините май взеха да ме хващат сериозно... направооо пак съм чудо, всеки ден с нова болежка.... По цял ден се оплаквам, чак на себе си ставам досадна. А Бебка рита много яко, постоянно мога да я усетя в коя част на корема точно се е настанила, друг е въпроса, че легна ли по гръб и веднага се вижда издутината някъде Joy Joy Joy

# 265
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Simple Smile Аз отдавна не съм писала, но то и няма нищо ново.Понеже ходя на две места на преглед скоро ми предстои да ходя пак, но го очаквам с нетърпение понеже на консутацията по ЗК никога не ми показват бебка и сега ще я видя  Peace
И аз подкрепям Къдричка не само за това, че там се обсъждат повече теми, но и като мине повече време старите се трият и ако решиш да потърсиш нещо няма голяма вероятност да го намериш  Sad
Оххх не знам за Вас момичета, но аз яко параноясвам  Crazy От няколко дена имам чувството, че няма никакво време за нищо и само за това мисля Sad Мисля само как нищо не съм почнала да правя нито да купувам, а с мъжо имаме и ремонт да правим Shocked и направо не знам, а някои от вас вече колички имат дрешки, а аз нищо  Crazy Ще се побъркам вече.....
Относно килограмите аз вече съм +8 при начални 51 и 165 см височина   261uu

с.ков и аз те мисля и се надявам да четеш форума и да усетиш нашата подкрепа, знам че всичко ще свърши добре и скоро ще държиш своята малка принцеса в ръце.Дръж се малко остана  Hug
Много Hug на всички

# 266
  • Мнения: 14
Момичета,аз също чета на двете места,но откакто съм във фб групата,чувствам мамите още по-близки,защото знам отсреща кой стои.Съжалявам,не искам да обидя никого,и тук ми е приятно,но там мога да напиша неща,които бих споделила само на най-добрата си приятелка.  Hug

*dreamer* май с джорданито няма да имаме късмет,имало дефектна партида и я изтеглили.
Относно Хаук,хубави са,но ти си доста височка и не зная дали ще ти е удобна,че тя е малко по-нисичка,трябва да я видиш и ако ти е добре супер.

duhi_puhi не знам дали е за хвалене ама и аз съм +20 Embarassed

 И аз се моля за C-kov и малката бебка,вярвам,че ще е наред всичко накрая. Hug Praynig

# 267
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ivetoloop и ние почти нищо не сме купували, а и апартаментът е тотален хаос... но сега не мога да мисля и за това... в крайна сметка няма да остане бебето без необходимите неща, така че дали сега или след два месеца няма никакво значение  Hug

# 268
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет момичета и ЧНГ от мен  Simple Smile Живи и здрави да дочакаме март-април , а после ...каквото сабя покаже  Simple Smile
От няколко страниците все споменавате за s.kov ,и че  всички вярвате в добрия край, но никой така и не каза какво всъщност става...и само едното чувство да не разпитвам като клюкарка ме въздържа да попитам , но след поста на Къдричка се самопровокирам и аз да ви напиша...

Защо не споделите какво всъщност става с момичето, първите СМС от нея бяха, че са закрепили положението-имаше контракции и кървене по мои спомени ...след това чета само това-s.kov стискаме палци и от сорта ...., ами ако има и друго момиче в подобна ситуация ...цялата информация, която циркулира тук е за взаимопомощ...както можем да си помагаме със съвети за запек, гадене, подути крайници и т.н.така и сега като си споделяме ..

Първоначално не разбрах идеята ви за група във ФБ ....какво може да се сподели тайно там, което тук не може, като повечето там дори сте със собствените си имена(а тук с никнейм) ....
И тук може да се правят заключени албуми със снимки, да се разменят пароли ,както тази, когато се пуска нова тема ....

В крайна сметка, може би проблема си е мой, тъй като сама съм взела решение да не участвам в затворената група във ФБ , а сега искам някой да ми каже какво се пише толкова важно там, което тук не може да се сподели публично ....Но ...това раздвоение в чия полза е ??

Това ми е мнението по въпроса, разбира се не е нужно да го вземате под внимание...

samm, много се радвам за теб, ние сме с един и същ термин и те чакам всеки път да се отчетеш от ЖК, за да се сверя  Heart Eyes ...освен това сме и с един и същ РД ...може и децата ни да се уцелят  Sunglasses

За килограмите ...ох, другата седмица ще се кача на кантара, тогава съм и на ЖК ....но след Коледа бях + 7, а пък по НГ бая тестени неща правих  и от всичките ядох, със сигурност още едно кило съм залепила ...
Радвам се само,че все още ми става една пола,с която почнах юни-юли  бренеенето ...но пък виждам,че не раста само на корем, паласките ми превземат все повече и повече от тялото ми ...

Но се успокоявам,че пролет -лято е сезонът на плодовете и зеленчуците, дългите разходки, пиенето на много течности и по-малкото хапване на теста и от сорта ...а като съм навън не мисля какво да сготвя или ям на всеки кръгъл час, както се получава сега ...

# 269
  • Мнения: 0
anichka.bs - усещам беба как рита и се мести/вечер е много активна/, но понякога е доста силно усещането, че чак и леко болезнено и това малко ме притеснява. Общо взето на моменти съм доста изтрещела, че даже ми се иска всеки ден да съм на видоезон.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт