Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Добро утро мамчета,
да ви се е случвало да ви изтръпват крайници нощно време? Много е неприятно.

За киселините и на мен ми помага току що отворено много газирано питие.

А за покупките за бебчо аз много искам да купувам  вече обаче мъжът ми не ми дава - рано било.
Това за сега. Лек и приятен ден!

# 676
  • Мнения: 8 242
Уф, нищо не ми изтръпва на мен.. ама днеска ми е много гадно от сутринта  Confused
Не ми стига въздуха, пулсът ми е 120 (кръвното е нормално 130/80 - макар че моето нормално е леко по-ниско.. ) .. вие ми се свят като стоя права.. и седнала.. и за капак сега ми текна и кръв от носа..
И стоя на отворен прозорец и ми е задушно  Tired

# 677
  • Мнения: 16
На мен много често нощем ми изтръпва прасеца, много боли. Милото веднага реагира и почва с масажчетата докато мине. Ще търпим, кво да се прави. За тензухените пелени аз си купих 2 такива и 2 памучни в комплект на Бертони за 7.00 лв- има в Хипо ленд и в Айко също съм виждала. Лек ден за сега

Духи пухи мн неприятно полегни вдигни си краката дишай дълбоко на отворен прозорец, дано мине  Hug

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Добро утро ,момичета!Искам да ми дадете съвет за лекуване на запушен нос и дразнещо гърло,като бях на консултация сестрата беше болна и няма как съм прихванала от нея,много се ядосах че в аг кабинет с толкова бременни на ден работи грипозна сестра ама няма връщане назад #2gunfire

# 679
  • Мнения: 16
Добро утро ,момичета!Искам да ми дадете съвет за лекуване на запушен нос и дразнещо гърло,като бях на консултация сестрата беше болна и няма как съм прихванала от нея,много се ядосах че в аг кабинет с толкова бременни на ден работи грипозна сестра ама няма връщане назад #2gunfire

Аз за запушен нос слагам Муконазал капки- моя док ми ги изписа, а за гърло си пръскам Биопарокс, тантум верде, чайчета с мед и лимон и т.н. Но ако това наистина е грип, а не настинка ще започне ужасна кашлица, която без антибиотик няма да мине. Наскоро минах по този път. Иди да те прегледа личния, но се консултирай и с АГ-то   bouquet

# 680
  • Мнения: 0
duhi_puhi много неприятно дано бързо да се оправиш.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 33
geryito благодаря за бързия отговор ,следобед отивам Whistling

# 682
  • Мнения: 16
Момичета, на 21.01.2012г. в зала 1 на НДК от 18.00 часа ще се проведе концерт в помощ на дечицата, чиито майки са починали при раждане. Ако някой се интересува от подробности да ми пише на лични

# 683
  • Мнения: 0
lerita, ако мислиш, че са наченки на грип - веднага Осцилококцинум.
Иначе за хрема - купуваш клеева тинктура и слагаш 10 капки в 10 мл. вода. Капеш през час-два. Много помага. Можеш да комбинираш с капки Елфорбиум, хомеопатични са, но си вземи спрей!
За гърлото - смучи прополки, хапвай мед и чайче с мед.
Ако е много зле положението може да си направиш и компрес на гърлото с мед и завито с шалче.
Това е, което на мен ми е помагало.

След разговор с мъжа ми май и аз ще оставя шофьорския за след годинката на детето. Няма смисъл сега де се напъвам и да рискувам с това.

# 684
  • Мнения: 0
Здравейте мацки!Искам да благодаря на всички отзовали се за проблема с киселините. На мен снощи не ми бяха само киселини ами и страшни болки в областта на дванедестопръстникаи точно под черния дроб /може би и жлъчни секрети/.
Незнам ама мъжо ми направи цитронада/ това ми каза АГ-то по телефона/от сода , лимотузо и вода и беше отвратително на вкус. После си сипах в една малка купичка супа /като по-лека храна/ за ве4еря и после в банята си натоплих здраво краката че ми бяха изстинали и като съм заспала та чак сутринта в 8.30 станах.За разлика от предната ве4ер коато имах болки в 4ервата снощи спха като бебе.Може би съм била измръзнала в4ера че стоях 3 часа в студената кухня.
Така че ве4е съм по-добре .
Относно килограмите , аз в първите месеци почнах да свалям до минус 7 кг., после ги задържах , после в 6-я започнах да ги връщам и сега съм точно колкото бях преди бременносттат. възвърнах си тези 7 килца. Оттук напред колкото кача вече ще ми тежат защото организма не ми е от най-слабите.
Шоф. книжка имам от 18 години и личен автомобил си имам , но сега стози постелен режим няма как да карам , иначе до 5-я месец си карах, даже и документ от АГ-То имах за пред КАТ че съм бременна и мога да не слагам колан.
От 6-я месец се мажа само със свинска мас против стрии.Не я смесвам с никакви неща така чиста и мога да кажа че държи до 3 дни без да повтаряш.Отгоре си купувам една марля от аптеката 1/2 метър и я налагам върху корем и цици-идеално покрива , после жертвах два потника и така .
Сестра ми се маза преди време само със свинска мас и няма нито една стрия.

# 685
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
duhi_puhi ако ще те успокои това, че и аз съм така, но с по-висок пулс и принципно доста ниско кръвно, ще кажа, че Кардиологът вчера е казал, че е от пристискане на органите това, няма нищо притеснително... за твое успокоени, може да отидеш да ти направят едно ЕКГ за всеки случай Wink бързо да се оправяш  Praynig Hug
plamena_1212 успех на ЖК  Praynig Hug
samm правилно сте преценили, стрес си е  Peace
за киселините: всичко е казано Wink
за изтръпването: Магнезий може да пиете, помага  Peace
за купуването: само Коледен подарък купихме - две гащеризончета, буйки и чорапки  Peace
за хрема: сребърна вода, чайчета с мед и лимон Simple Smile
Благодаря Ви за милите думи, наистина се успокоих, че не ми се искаше да пия още лекарства Wink
Днес ще направя новата тема, утре най-късно Mia66 ще я пусне  Hug
Хубав ден Simple Smile

# 686
  • Мнения: 11
Здравейте мами отново и от мен! Не пиша много редовно, но пък от време на време следя темата. Аз започнах шофьорския курс, но много време го проточих и се наложи да оставя шофьорския изпит за след раждането, иначе листовките си взех. Ще доплатя за някой друг опреснителен час и ще си взема изпита. Лошото е, че мнооого изпити ми предстоят - малко неочаквано и изобщо не планувано се появи хубавата новина за бебчовците - преди да завърша 12ти клас...(моля не съдете за мен по възрастта ми) Та ми предстоят матури, държавен изпит по професия и кандидат-студентски изпити, освен шофьорския... Ама ще се справя, какво да се прави!
Относно покупките и ние все още не сме  купували нищо.. Не, че нямам желание, ама все ми повтарят, че било рано още... Края на февруари започваме ремонтите и тогава ще се пазарува.

Искам да ви попитам има ли някоя мама с болки в гърба и как се справя с тях.. направо нощем не мога да си намеря място! Днес се обадих на баба ми да ми приготви космодиска и, че вече не зная къде да се дяна...
 
П.П.  Видях, че в предния си пост съм забравила да отбележа термина си - 26.04 Направо нямам търпение!!!

# 687
  • Мнения: 311
Добро утро мамчета,
да ви се е случвало да ви изтръпват крайници нощно време? Много е неприятно.


За изтръпването моят лекар ми каза, че е липса на магнезий. Бебето като растяло и извличало магнезия и се появявало това изтръпване и схващане. Това е същото като контракциите /корема става твърд/. На мен ми изписа Нутри-маг.

Здравейте! Не съм писала досега, но ви чета почти редовно. Термина ми е на 27.04.2012 г.

# 688
  • Мнения: 69
ralitsa_tsaneva - леле и при това си с близначета Grinning браво за смелостта, ще се справиш с всичко ... и твоето си има големи предимства Simple Smile

Не съм:
Цитат
на мен явно ще ми никнат рогца и опашка, защото ме болят главата, очите и опашката, така, че не мога да помогна!
А мен започна да ме боли опашката и реших, че ставам маймуна! Laughing
 Laughing Laughing Laughing

аз киселини нямам засега ... и с Алина нямах, пък тя имаше много много коса. За кг. си бях дала мах.62, обаче сега съм  61, та си ги увеличих до 65 ... после сигурно ще трябва да си отпусна пак още някое .. иначе доки не ми прави забележки Heart Eyes

аз съм в сесия и не мога да се наканя да седна да уча ... минало ми е времето за учене май, едно време как ги изяждах учебниците. Карах две бакалавърски специалности наведнъж и в една сесия ми се събираха 10-12 изпита  Crazy После изкарах една магистратура докато работя и много трудно я закрепих, та дипломата ми е плачевна. Сега записах втора магистратура за красота и престиж Mr. Green ... но като гледам няма да се получи Whistling

# 689
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Здравейте и от мен. Аз тази седмица съм се отдала на пълен мързел-нали ми е първата седмица болничен. Ама от офиса все ми измислят някакви задачки да върша..
Аз киселини имам само от време на време и то ако полегна скоро след хранене, ама си ги изтърпявам, не е кой знае какво.
За схващанията на прасците-още при предната бременност му хванах цаката-още като усетя, че започва да ми се схваща крака правя контра шпиц-пръстите на крака максимално назад по посока на крака-така се разтяга мускула и не се съкращава-вече и на сън го правя това упражнение.

А да ви кажа в каква дилема изпаданах вчера, ама не ми се смейте  Wink-та решила съм аз дрешките на бебчо да купувам от чужбински сайтове-M&S и/или Mohercare, обаче като заразгелждах-всички моделчета бодита са с обличане през главата, а аз си спомням, че преди докато беше съвсем мъничка Ирина предпочитах, бодита които се разкопчават целите отпред-много по-удобни ми бяха за обличане, та май ще се наложи да хода до магазина на Захи да видя какво предлагат и да решавам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт