Кюретаж и забременяване след това - 27

  • 19 517
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 118
Дони, това чудо поради що? Rolling Eyes

# 661
  • Мнения: 9 095
Кукле, спокойно мила и моя док така смята Peace иначе браво за дребосъка, все така да си е добре до юли месец Hug


Дони, и аз като Зу ще питам какво е това животно Laughing


аз незнам как издържат хората да ходят рядко на преглед, от 1 седмица не съм ходила и вече си гриза ноктите Shocked не остана неизгледан филм hahaha отивам да си правя нещо да хапна...

# 662
  • Мнения: 4 864
отивам да си правя нещо да хапна...

Занем какво ще е, тури малко кашкавал и за нас Simple Smile

# 663
  • Мнения: 1 884
Кукле, чудесни новини! Радвам се  Hug

Аз пък утре ще правя обременяване с глюкоза, а от смотаната лаборатория не вдигат тела, че да питам какви са изискванията. Ако някой е правил, моля да сподели  Praynig

Дони-веднага се включвам-на гладно-три пъти кръв от вената се взема-на гладно,след едни час и после след още един,глюкозата се купува предварително-пие се м/у първия и втория път-аз я правип в "Бодимед"-но първия ден не успях -просто я повърнах и на следващият  ден си носих половин лимон,който изстискахме и така стана
Стискам ти палци Peace Peace Peace-не е страшно,просто не е особено приятно

# 664
  • Мнения: 7 118
То е ясно за какво се прави, но теб, Дони защо те карат да го правиш?

# 665
  • Мнения: X
Дони, аз съм правила и бях на гладно, че и на жадно...но можеби малко вода няма да е проблем да пиеш. Глюкозагта си я носих, но имаше и в лабораторията. Само захарта ли ще мерят или и инсулина?
Дион, не се ядосвай, октомври ще ти е на късмет:)
Вики, какво стана? Трой?
Аз съм по-добре с вируса, ама още малко ми се мота тиквата, иначе утре (не) чакам лелята.

# 666
  • Мнения: 3 242
Lelqta oshte q nqma no utre po vsqka veroqtnost shte me navesti:)
п/с току що се прибрах и за бързо си спретнах един тест , но е отрицателен  Mr. Green
Така че оставам за следващия месец  Laughing

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 18:52 от Troy

# 667
  • Мнения: 9 095
Карола, от снощи съм на юфка със сирене, няма никакъв вкус /а толкова обичах преди/, но много добре ме засища и общо взето не ми се е  Sick много днес, даже успях да изям една пържолка следобяд Flutter Карри пак ми запали фитила за картофи снощи и сега съм на косъм да ида да метна едни във фурната, но май мързела ще ме връхлети Embarassed

# 668
  • Мнения: 248
брех момичета много сте активни, не мога да ви изчета.
благодаря за хубавите думи, хаиде скоро да ви се връща. не ънам къде е емотикона с прашеца, но мислено ви поръсвам.
на въпросите.... раждането мина, много е гадно, тва че секциото не боляло, не е верно. много зле беше положението, явно съм с нисък праг на болка ooooh! . после кърменето и то скапана работа, после и безсънието.....ужас.  но пък бебата е перфектна, плюв, да не са и уроки. роди се дребна 2800, 48 см. , но е мнооооого силна, дере се като голямо бебе, стиска юмручета и ръмжи, ако нещо не и харесва. превърна ме набързо в своя робиня и май така и харесва Wink .
баткото в повечето време е на заточение при баба си, от другия месец, ще ходи на ясли, когато е в къщи напада беба с викове, много е опасен, защото в желанието си да я целува и прегръща, най често я стиска и мачка. ние с мъж ми сме станали като пазачи #Crazy
та при така описаната ситуация се мъча да си повтарям честичко, каква късметлиика съм с двете ми деца и мъжа ми, и да не се изнервям и депресирам. искам зимата да свършва,  за да мога да излизам повече с децата, а и те да пораснат ощееееееее ....
ще сложа и снимки скоро, да ни видите
хайде хубава вечер  bouquet

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
zuzi_79, tedy_e, моят док го назначава това изследване на всяка бременна. Няма конкретна причина. В чужбина също такава е практиката, доколкото знам. Иначе в БГ обикновено се назначава при съмнения за гестационене диабет, ако бебето върви по-едро, има повече околоплодни води и тем подобни.

me4koni,
ех знаех си че ти си човекът, който ще е наясно, но се спрях да ти пиша ЛС, че не ми се щеше да те занимавам. Все пак малкия боец заслужава цялото ти внимание  Heart Eyes Благодаря за инфото  Hug И аз към Бодимед се насочих.

kokonito, мале как звучи всичко само  Crazy То се знае, че не е лесно! А и изведнъж две деца на главата, да ги гледаш, да се грижиш - много ще е трудно, няма как! Но пък си заслужава всичките неудобства, сигурна съм  Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 242
Никито, по цял ден ми се гади от вчера, но не толкова че да повръщам и ми е гадно много. Тази сутрин си направих тест пак и пак е отрицателен, а не е вирус. Той като те тръшне и не ставаш, а това от време на време ми минава. Вчера щом не можах да направя украса на тортата беше ми гадно и ми се повдигаше от мисълта... Незнам само искам да се свърши ако съм бременна да излезе положителен тест да знам какво ми е ако не съм да идва лелката и да ми минава .....

# 671
  • Мнения: X
Вики, дано си бременна и по-скоро да отчете две чертички  Hug

# 672
  • София
  • Мнения: 1 970
Вики, най-добре си направи и кръвен тест, вместо да се притесняваш и да го мислиш по цял ден, най-точен е и струва около 20лв., правят във всяка лаборатория. Ако, дай боже, си бременна тези терзания хич не се отразяват добре нито на тебе нито на бебо. Стискам палци резултатът да е положителен fingerscrossed

Аз днес в какъв филм се вкарах  Grinning Бях си оставила теста от сутринта на бюрото, сядам  един час по-късно и гледам появила се втора черта! Е, така и така се бях запътила да си тествам TSH, пуснах набързо и едно ЧХГ, съвсем отрицателно естествено. После прочетох, че това е "изпарителна черта" и именно защото такава черта понякога се появява, позитивиране на теста, след определеното време е невалидно. Особено при clear и престо тестовете честичко се случвало, аз правих точно с clear. 
Абе нещо тотално май съм изперкала вече по темата и мисля да се опитам да го раздавам по-спокойно  Mr. Green На всичко ще си му дойде времето  Grinning

# 673
  • Мнения: 7 118
Дони, щом док е казал, изпълнявай! Grinning Помислих пак да не изскочи поредната бариера, която трябва да преодоляваш, че множко ти стана Hug

Аз честничко да ви призная хич не обичам тестове за бременност Rolling Eyes С първата и втората бременност не съм правила, но не ми и трябваха Mr. Green, само с третата си направих, уж и аз като хората да направя всичко, както си му е реда Crazy Та хич не се филмирам да бързам с тестове..Може би следващия път чак на 6 дни закъснение ще направя и после на 7-я директно при док  Joy

# 674
  • София
  • Мнения: 4 494
Кукле, чудесни новини! Радвам се  Hug

Аз пък утре ще правя обременяване с глюкоза, а от смотаната лаборатория не вдигат тела, че да питам какви са изискванията. Ако някой е правил, моля да сподели  Praynig

Дони-веднага се включвам-на гладно-три пъти кръв от вената се взема-на гладно,след едни час и после след още един,глюкозата се купува предварително-пие се м/у първия и втория път-аз я правип в "Бодимед"-но първия ден не успях -просто я повърнах и на следващият  ден си носих половин лимон,който изстискахме и така стана
Стискам ти палци Peace Peace Peace-не е страшно,просто не е особено приятно
И аз правих обременяване с глюкоза в Бодимед, но ми дадоха глюкозата от там и ме предупредиха да не мърдам много много , тоест да не се разхождам - седнах там на едно столче и 1 час четох списания.
Дони вземи си нещо за подхапване след това и водичка за след изследването. На мен ми сатна лошо от глюкозата и то без да съм бременна. Успех и хубави резултати. А инсулин ще ти изследват ли или само кръвна захар?

Общи условия

Активация на акаунт