Кюретаж и забременяване след това - 27

  • 19 440
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 242
Хахахах искрено ме разсмя Simple Smile
То и аз така като тебе , само дето не ги хвърлям в коша ами ги държа в чекмеджето и мине се не мине време и надничам да не се е появила втора линия Simple Smile Вчера го гледах чак с лупа и на силно осветление , ама така и не видях втората 4ерта Simple Smile
И между другото лелята току що ме навести  Mr. Green
 

# 736
  • Мнения: X
Зу - ако питаш мен тя от вълнение не е писала тук, или от суеверие, все пак положението й е по-особено, след прегледа, когато е готова ще каже, а ние няма да спираме да стискаме палцити !!!!!!!!
Ники - въй, да ти стисна едни палци  Mr. Green

Аз направих теста за О ( не бях пишкала над 2 часа), но е отрицателен, появи се втора черта, но по-бледа, утре пак, и като уловя О-то, бройкам и хайде на лаборатория, а понеделник съм на гинеколог, че май бялото течение пак иска да се появи, а и на ендо да ме прати, хич не обичам януари и февруари, ама май бързо ще си заминат , дали заради сесиите или затова, че просто са ми смотани.. нИ знам, отивам да въртя аз велоергометъра и да зяпам Приятели Simple Smile

# 737
  • Мнения: 7 118
Антонел, върти, маме, върти Joy Моето дупе беше на степер тази вечер и е доволно  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 354
сори Трой
явно не е било писано да е тоя месец
нищо февруари може да е твоя Hug
ники стискам палци

# 739
  • Мнения: 3 242
Аз знаех че няма да е този месец , просто чаках да ми дойде колкото си може по скоро за да може след това , почивните ми дни да съвпаднат с предстоящата овулация  и смените на моя Mr. Green че ако знаеш какви акробатики правим за да ги напасна   Laughing

# 740
  • Мнения: 354
Само така!
И да го скъсаш от други акробатики по време на овулацията и към средата на февруари да ни зарадваш!
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 741
  • Мнения: 736
cassiopeia_vn страхотна новина, стискам палци много силно този път всичко да е наред, дано прихванем от теб  Hug Hug Hug

nikitto  Joy Joy Joy и аз го прочетох това някъде  Crazy

# 742
  • Мнения: 1 263
cassiopeia_vn , страхотна новина! Kissing Heart Страшно се зарадвах за теб! Heart Eyes
Дано да повлечеш крак и да сме голяма група след теб.  newsm19
desisuePraynig.
nikittoPraynig.

# 743
  • Мнения: 235
Здравейте, момичета  Hug
Аз цяла тема изпуснах май този път  Embarassed
При нас всичко е наред, детето си ходи на градина, аз се мотам наоколо. Тази нощ сънувах, че съм родила петзнаци (вкъщи!) Mr. Green И си бяха съвсем доносени, всичко както трябва, наредихме ги вкъщи в един големи легла и викам - трябва да се обадя сега на моето АГ да й кажа, че съм родила и то цели 5! 4 за абортите и едно бонус.... ей такива глупости сънувах  Mr. Green
Момичета, дано тази година да е нашата! Не само от към бременности, а във всички аспекти  Hug

# 744
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Заповядайте в новата тема, момичета!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=633892.msg20775483#msg20775483

Общи условия

Активация на акаунт