Кюретаж и забременяване след това - 27

  • 19 468
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 354
Мацки благодаря ви много!
Утре ще се обадя да запиша час при моя док и ще отида още другата седмица.
Щом вие ми стискате палци и ме подкрепяте съм сигурна, че този път всичко ще е наред.
 Hug Hug Hug

Успех на всички бебеправещи и нечакащи Simple Smile

# 721
  • София
  • Мнения: 1 368
Каси, браво миличка, тихичко честито. Ти си ни май първото двучертичково тестче за 2012 г. Пожелавам ти всичко този път да е наред и да гушнеш своето бебе.  Praynig Hug
Мира, Трой , стискам палчета и за вас.  Hug
Каролка и аз като Зузи знам, че трябва да е в чист ден, поне на мен като ми пускаха тези изследвания лекаря така каза.
F4, съжалявам че попадаш тук, пожелавам ти сила и търпение и скоро отново на фронта. Hug

Днес бях отново на лекар, имам два фоликула, единия 23мм, другия 17,2мм и ми поставиха Прегнил. Лекаря каза да се залавяме за работа и в петък съм отново при него, за да види дали са се пукнали. Моля за едни палчета, защото знам, че са безценни.  Hug

# 722
  • Мнения: 7 118
Десинка, аз не съм ги пускала палците, мила!  Praynig Hug

Има още едно + тестче на една готина мацка, която обаче отдавна не е писала тук. Надявам се скоро да ни се похвали  Wink Каролка, Антонели, Каси и Тони сигурно вече се сещат за кого говоря.

Льонката се изгуби нещо Thinking

Поли от 100 години не е идвала насам и тя newsm78 За Кати пък да не говорим Crossing Arms Дано са добре!

# 723
# 724
  • Мнения: 354
Ако наистина съм първа дано да повлека крак и да ме последвате всички и този път да стискате кълки до финала  Laughing  Hug
Очакваме и другото положително тестче да се разкрие

ПП Някой няма ли да се заеме с работата по нова темичка, че тази май ще я изпишем съвсем скоро?

# 725
  • Мнения: X
Каси, честито Simple Smile Много, много се радвам за теб Hugа на себе си и другите нечакащи мацки пожелавам да сме заедно с теб в отчетните септемврийки  Laughing
Деси, стискам и за теб палци, виж расте тоя ми ти фоликул, ще стане работата Hug
Момичета, стиснете и за мен по един палец, че мен днес трябва да ме навести лелката, за сега не е, но не бързам никак да се радвам, та така де Simple Smile

# 726
  • Мнения: 7 118
Каси, Тони утре ще пусне новата темичка, както винаги.

О, Ники   Mr. Greenfingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Ауууу каква хубава новинка! Каси честити две чертички! Да си ги отгледаш до голямо, хубаво, пухкаво, здраво и ревящо бебче! Щом друга не се е похвалила ти си ни първата за 2012г. късметлийка! Много се радвам и съм сигурна, че всичко ще е наред!  Hug Hug Hug
Деси и аз стискам палци!!!  Ники дано пущината да не дойде още 9 месеца! Стискам и за теб по едни силни палчета!  Hug Hug Hug

# 728
  • Мнения: 43
  Ей, Кас, просълзих се честно..  страхотна новина! Желая ти много спокойствие  fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig

desisue, Мира, nikifingerscrossed fingerscrossed
И на всички нечакащи- успех!!

Съжалявам за новото ни попълнение.. F4Hug

# 729
  • Мнения: 9 095
Zu, поне на лични можеш да ми кажеш кой е! Crossing Arms


Касииииииии, това е новина момиче! всичко ще е наред да знаеш, ще имаш най- хубавата бременност и най- здравото детенце на финала ще видиш Hug Hug Hug Hug ей как ме зарадва!

# 730
  • Мнения: 7 118
Данинцето е щастливката....беше писала в другата тема, затова си позволявам да донеса новината и при вас! Надявам се Дани да не ми се обиди, но вече цяла седмица се надявах да зарадва всички тук. Дани, мила, всяка една бременност тук е един успех за всички ни..вълнуваме се, радваме се и се подкрепяме! Пожелавам ти и тук всичко да бъде наред и да се радваш на едно сладко бебе!

# 731
  • Мнения: 354
Момичета от постовете ви личи, че сте много искрени когато се радвате с мен.
Просто нямам думи ...
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
cassiopeia_vn, мале страхотна новина! Браво, момиче  Hug Hug Hug Стискам палчета всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig

desisue, дано да се пукнат до един и да уловите яйцето  Praynig Praynig Praynig Много палчета от мен - всички налични  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

nikitto, дано не се появи гадната лелка  Praynig

# 733
  • Мнения: 3 242
Никито , защо не си направиш един тест ? май е време за още един положителен тест Simple Smile

# 734
  • Мнения: X
Не искам да бързам след предния ми опит от преди 3-4 дена, когато , освен че беше отрицателен, имах и друга ситуация с него: първо го изхвърлих в кофата, после прочетох, че някои тестове след няколко часа ставали положителни и, че това е верен резултат, та в пристъп на ..идиотизъм ?Wink го измъкнах от кофата, е, беше си все така отрицателен и доволно украсен с всевъзможни обелки и др. екстри  Laughing Но рано е, при всички случаи..С щерка ми преди години, се усетих цяла седмица след закъснението, че има такова (ееехх, безотговорни години..), и правих сигурно към 6 теста, три положителни, три отрицателни, в чудо се бях видяла, докато разбера съм ли, или не съм..А освен това, сега имам някакво придърпване, но само от ляво, та се чудя какво е пък това.

Общи условия

Активация на акаунт