Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 94-тa тема

  • 181 203
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 283
Леле Пеееп, как те не те беше грях да изтипосаш тази сланина тук . Метни малко и насам, смили се над градските чеда, дето нямат село..
Ето една от баклавите ми за празниците, току-що залята


Пица, пица, обичам пицаа.....
Лабрекс, благодаря за рецепта, ще я направя   bouquet а локумените кифли на Икси-то, напудрени като за изложба   bouquet

# 211
  • Мнения: 2 126
Голяма активност голямо чудо от мен днес Mr. Green(скоро няма да се повтори де Wink)
Да си покажа и баничката-рецепта на лулу и основен подстрекател megansg


marabu,направо ме сломи с тези картофки - невероятно изглеждат.Ще бягам да чета рецептата Grinning
Пепи,чушките са много,много вкусни Wink
Мег,ти си невероятна - всеки ден у вас менюто е мечта.
Гуинет,пак изискано,красиво,вкусно и разнообразно  bouquet
ИКСИ,много приятни кифли Laughing
магаами,браво на мъжа ти.Леле ако дам на моя да меси - няма да си позная кухнята никога повече Joy

Всичко показано от останалите момичета пишещи в темата е страхотно,уникално и направено с желание и любов Hug Hug Hug Hug

# 212
  • Стара Загора
  • Мнения: 29
Срам не срам, да се запиша с една питка, която правих за Коледа.


Срам ли?Че питката е за показ.

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 29
Новогодишната ни баклава с готови кори.
[ftp]
А това е баницата с точени кори ,която сама сътворих.Толкова бързо се омете,че успях да снимам това последно оцеляло парче.
[ftp]

# 214
  • Варна
  • Мнения: 435
Гледам публикувате си тук още от новогодишните менюта ...  да покажа и аз моята трапеза и тук и горещо да препоръчам да опитате рулото. Невероятно е!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=329815280371214&set= … ype=1&theater


Иначе днес сготвих нещо като яхнийка с месо, праз, моркови, картофи и грах.  Вкусна стана, само моя мъж дето недоволства че месото стояло като варено, а не като печено  Tired

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 10:17 от Alokazia

# 215
  • Мнения: 211
За много години, мили момичета! Много щастлива и успешна година пожелавам на всички!

tzarina, еликсир, megansg, antonia, ЗИЧЕ, Пепчо, благодаря много, момичета!  Hug


еликсир, всичко ти е много вкусно, особено лавата! И медальона с ябълки ми се струва много вкусен!
labrex, твоите колажи с по  много снимки… направо ме направи разногледа! Кое от кое по-вкусно, чудя се по кое първо да преглъщам!
megansg, умрях от глад при вида на твоите пържолки, месца, баница и баклава…
Скрит текст:
Много ме изкефи бутончето, благодаря, че го показа!
antonia, рецептата за колачите я имам в тефтера, ще я препиша когато имам време и ще ти я пратя.
Tari Tasartir, много красиви коледни сладки! Спаначеният киш също изглежда чудесно!
Madla, много ти е хубава и изобилна трапезата, а питката е жестока!
nudel33, Umbra, Бъни, ilrai78,    много красиви питки и при вас!
Пепчо, баклавата!!! Ох, дробчета с карамелизиран лук и гъби! Тези май съм ги пропуснала по трасето! И баница с късмети със спанак  #Crazy
purple tulips, много го харесвам този сладкиш с компот! Заканила съм му се!
Pinki_81, много са ти красиви меденките!
Тайна, много изкушаващо меню!
Apr, много ти е апетитна тортичката!
Гуинет, липсваха ми красивите ти и “вкусни” снимки!
ИКСИ, тия кифли как се се нагушили… чудни са!
Пепика, много се радвам, че вече имаш фото и отново показваш снимки, много са красиви всичките ти питки, а баклавата… ох, баклавата! Ето и на Тони73 сега ми грейна в лицето! Много вкусно, много обичам баклава!
Alokazia, жестоко си го сплела това руло!

От мен пак сладории:

Кексчета с шоколадови парченца:



Чийзкейк:



Бонбончета:



И една торта с дракон и китара (не ме питайте какво им е общото  Joy)



Следващия път ще гледам да се отсрамя и аз с някаква сготвена храна  Laughing До скоро!

# 216
  • Варна
  • Мнения: 202
Пепика баклавичката,меденките и пицата са супер
Дес баничката ти е чудесна,дано ви е харесала,тя Лулу е виновна и си вземам чушчица
От Тони баклавичка
Алоказия много ти е интересно рулото
Леля Ог мерси,всичко заменям за шоколадови парченца с бонбонче а тортичката ти е драконова фантазия
Гуинет превъзходно ти е "забъркването"и си резвам от тортичката
Мама Тин чуден ти е пая
Пепи то месото е за мъжо а яйчицата ти са много апетитни,много ви е хубава сланинката,нея я хапвам и сега има в чинийка тънко нарязана с шарена сол

За днес салатка/събери нарязани остатъци/,свинско филе панирано и свински хапки със спанак и ориз





# 217
  • София
  • Мнения: 6
ЗА МНОГО ГОДИНИ! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДВРАВЕ И КЪСМЕТ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!
От няколко дни не съм влизала тук - невероятни сте. Възхищавам ви се какви красиви творения сте приготвили по празниците.  smile3501 newsm51
Аз се записвам скромно с една стъргана салата от новогодишната нощ


мини палачинки


много пица за децата


шишчета


ашуре


и новогодишната торта, която въобще не може да се сравнява с вашите красоти

# 218
  • Мнения: 9 154
От мен пак сладории:
Следващия път ще гледам да се отсрамя и аз с някаква сготвена храна  Laughing

Абе ти ги дай тия сладости   bouquet у нас, пък аз ще ти готвя  всеки ден и пращам с куриер
Скрит текст:
и обещавам далак да не слагам вътре  Laughing
Аз да типам за салата Дракон нещо дали нямаше из вас   Wink

Маги, много интересно си  наредила палачинките, като роза   bouquet
Меганс, у нас довечера ще има такава салатка  Laughing подозирам за основно ще минем по женски дори с нея.
Тони73, Пепика, баклавите ви изглеждам умопомрачително!  Heart Eyes

Я да покажа какво хапвахме за обяд ние - мъжо и компания - пълнен далак



аз и чавето пица

# 219
  • Мнения: 211
От мен пак сладории:
Следващия път ще гледам да се отсрамя и аз с някаква сготвена храна  Laughing

Абе ти ги дай тия сладости   bouquet у нас, пък аз ще ти готвя  всеки ден и пращам с куриер
Скрит текст:
и обещавам далак да не слагам вътре  Laughing
Аз да типам за салата Дракон нещо дали нямаше из вас   Wink


 Joy Хубаво ме развесели!

Първо,
Скрит текст:
много се кефя на тоя бутон  Joy
Второ, само остава да уредим подробностите по изпращането и приемането и у нас ще има много щастливи хора!
Трето, имаше нещо за дракон, ама още го готвя  Embarassed  hahaha

Madla, megansg  големи вкусотии сте показали пак!
megansg, ако хвана цаката на размяната на храна по пощата, ще съм най-доволната!

# 220
  • Варна
  • Мнения: 202
Мадла само вкусни неща си показала а тортата ти е много хубава
Пепи вземам си далаче/много обичам дреболийте/
Скрит текст:
едно време го пълних с ориз и праз и на фурната,добре,че ме подсети
Леля Ог жалко ,че при размяната няма "скрит"но ще работя по въпроса![/i]

# 221
  • София
  • Мнения: 15 511
   Няма да изброявам поименно, но за всяка от вас ще кажа: вкусно, вкусно,вкусно и пак вкусно.Няма нещо, което да не ми харесва и да не искам да опитам! newsm10 newsm51

Хляб!



Крилца!



Мусака!



Пържени картофи, но на кубчета.Дойдоха повече за мусаката и да не ги хвърлям...

# 222
  • Мнения: 95
Зададох си въпроса в тортената, но да попитам и тук Grinning
  Имам една кутия кондензирано мляко подсладено, може ли да ми предложите някакъв крем за торта с него Flutter В нета попаднах на рецепта на сварено и после се разбърква с масло, но не знам дали ще е достатъчно за една торта. Не знам с някакъв пудинг или бита сметана Rolling Eyes Помагайте Embarassed

# 223
  • Австрия
  • Мнения: 28
Честита Нова година и от мен! Желая ви много здраве и сбъднати мечти!

От мен мъфини с белтъци, останали от Коледните сладки.



# 224
  • Мнения: 22 867
Зададох си въпроса в тортената, но да попитам и тук Grinning
  Имам една кутия кондензирано мляко подсладено, може ли да ми предложите някакъв крем за торта с него Flutter .......

bobiboon, дано Селма се включи, тя има рецепта за крем с такава сгущенка и предполагам краве масло. Сетих се, че стана въпрос за такъв крем. По принцип се разбива 200-250 гр масло на крем и лъжица по лъжица се добавя сгущенката, като се бие непрекъснато. Слагат и сурови жълтъци на такъв крем, по-нежен става и по-лек, но предполагам няма да рискуваш. Може да се овкуси с ванилия по желание, коняк 1 лъжичка, какао също добавят в крема. Peace

Общи условия

Активация на акаунт