Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!!-11-та част

  • 24 167
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 250
Миленчето, спазвай предписанията на доктора и всичко ще е ок. Бонбончето добре те е посъветвала за лежането,аз си отлежах няколко седмици в началото,докато се закрепи сакчето.

Фиксче,как си днес? Пиши,че те мислим.Дано всичко е ок Praynig

Мими,и при теб срещата с бебочето съвсем наближила. КЪсмет и леко раждане от мен Hug

# 16
  • Мнения: 1 798
За всички, чакащи момченца- днес, бтв,22,30-"Свекървище" Mr. Green

# 17
  • Мнения: 560
Здравейте мамчета благодаря за новата темичка
Честита Коледа и от мен пожелавам ви много здраве, щастие и късмет и нека всичките ни мечти и желания станат реални Hug Hug
Миленчето и на фиксче стискам много силни палци, дано всичко мине бързичко  Praynig Praynig

Едно поздравче и от мен с много  Hug

# 18
  • Мнения: 1 798
Студът да ви не плаши,
 калените  сте със воля.
Налейте сутрешните чаши
с кафе и мляко,моля:))

И после погледнете
 в огледалото насреща
 себе си, и усмихнете
момичето  горещо.

Бъдете   все  спокойни,
без бръчки от тревога.
Денят за вас достоен е.
Обичайте се много!



# 19
  • Мнения: 88
Привет от мен. Аз вече съм добре, като изключим, че това че много ми се гади, да не кажа, но почти от всичко, но това е нормално за седмиците в които съм.
Благодаря ви за подкрепата момичета Hug Но определено голямо лежане ще падне, аз лежа от самото начало.
Мини, честита седмичка. Бавно, но сигурно вървиш към успешния край на голямото лежане Laughing

Снощи гледах Благотворителния концерт за Коледа по БТВ, много ми стана гадно като видях колко увредени дечица има, заради преждевременно раждане, не се сдържах и си поплаках да ви кажа Cry Моля се на Господ да има по-малко такива трагедии Praynig

# 20
  • Мнения: 461
Здравейте, сладурани! Simple Smile

Честита Коледа!!! Бъдете живи и здрави, много късмет и щастие в личен и професионален план! Много хубави и здрави бебчовци на финала! Прегръщам ви силно!


Мини, темичката е супер. Справила си се превъзходно! БРАВО НА ТЕБ!!!!  Hug

# 21
  • Мнения: 70
Честита Коледа и от мен! santa2 Close-mas: Nature Snowman
 Желая ви много здраве, любов, спокойствие и само прекрасни мигове занапред!


Искам да попитам как да качвам снимки, че нещо не ми се получава Blush Blush Blush

# 22
  • Мнения: 309
Честита Коледа  Hug

# 23
  • Мнения: 696
Здравейте момичета!Много сте тихи-затишие пред буря май.Нямам търпение да минат тези празници че да си идвам в София че ми е по спокойно.Иначе времето е супер-за разходки и дъщеря ми е много доволна.ДО скоро  bouquet

# 24
  • Мнения: 332
Здравейте момичета, как сте, получихте ли хубави подаръци за Коледа?
Бебетата слушат ли, че моята мома много е буйна напоследък, особено на Коледа беше направо в еуфория  dance
Желая на всички ни да износим до карай и без повече проблеми и притеснения хубави и здрави бебета !!!  Hug

# 25
  • Мнения: 1 798
Явно спите много или сте на почивки някъде, така да е:)Да не е  друго. Мързелувайте и  бъдете спокойни.
Непозната,   стискам палци всичко да мине безпроблемно Praynig.

Аз се надцених, зор,зор да излизам,ами  издържах на стол едва 40 мин, един час ми беше пряко сили. За никъде не съм:(

А дядо Коледа  явно е знаел,че  аз си  палих косата   със стария сешоар и ми  беше оставил под елхичката нов професионален  сешоар на Филипс Mr. Green.

Спокойни дни на всички ви, топлина и уют в домовете ви!  newsm51

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Честит празник на всички именници   bouquet

Аз съм добре. Като че ли контракциите са по-малко с новата доза магнезий и това е добре. Даже и бъбрека не ме е болял от миналия ден. Въобще пълна идилия е при мен  Crazy

# 27
  • Мнения: 560
Здравейте коремчета чвно запразняването продължава аз да ви се похваля от 3 дни получаваме едни сладички ритничета.
За сега съм добре малко съм стресирана защото доки заминава на почивка за 10 дни  #Crazy едвам го пуснах.
Да ви попитам имали ли сте тежест и болки в кръститаза в мойте седмици и усещам от време на време като пробождания в слабините като туптеж на сърце изтупква  спира и после пак. Дои каза да пия гинепрал по половинка ако ме заболи много кръста или ми тежи ама аз като го почна мога ли да го спирам изведнъж newsm78 newsm78?
Извинете ме за глупавите въпроси ама няма с кой друг да се консултирам

# 28
  • Мнения: 461
Здравейте, мили мои съфорумки! Hug

Днес бях на изследвания в Кандиларов за ПКК и урина! Всичко ми е ок и е в нормални граници, само малко ми се е повишила утайката от 4 сега вече е 16, но мисля че е съвсем в нормите! Simple Smile

Doni M, радвам се че вече си доста по-добре и че контракциите ти са понамаляли! Simple Smile

zvezdi4ka84, честити ритничета! Simple Smile Относно гинипрала нищо не мога да кажа, но другите момичета със сигурност знаят мнооого повече от мен, те са вече половин доктори! Simple Smile

Непозната,   стискам палци всичко да мине безпроблемно!  Peace  Praynig

minie mouse, честита придобивка със здраве да си я ползваш, да си правиш хубави прически, а малкия мъник да ти я разваля  Heart Eyes Mr. Green Много щедър тоз дядо Коледа бе ей! Simple Smile При мен още не е минал ама съпружеския дядо Коледа обещал ми е нов телефон, ама ще го получа като го изсурвакам на 01.01 така ми каза Joy

# 29
  • Мнения: 70
Zvezdi4ka, аз получавам такова туптене и пробождане ниско долу, но това е отскоро, в твоите седмици не помня да съм го усещала. Утре ще питам доки да видим какво ще каже...

Алиш,
за подаръците - добре се представи Дядо Коледа- слушала съм и аз - получих спален к-т от памучен сатен заедно с плюшена пижама Simple Smile, кафе машина и к-т чаши за кафе, бях си харесала и 1 пръстен, ама явно ще ми е следколеден подарък, че моя мъж не посмял да го вземе - че всички са едни големи и трябва да ми вземат мярка първо...но да видим кога ще се наканя да отида, ако доки утре поосвободи малко режима  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт