Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 67

  • 48 398
  • 711
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Майтапа настрана, но наистина ще стане тюрлю гювеч. И аз предлагам да си траем.  newsm43

# 676
  • Мнения: 0
Здравейте, ще запиша рекламата на "Пепел от рози" и веднага ще ви я пратя, за тези, които не са могли да я видят.

# 677
  • Мнения: 115
Здравейте, ще запиша рекламата на "Пепел от рози" и веднага ще ви я пратя, за тези, които не са могли да я видят.
Упс, Круелита, май ни сгащиха вече. Казах ти аз да стоиш мирна, да не се мърдаш много, ей на пак привлече вниманието.  Wink Wink Laughing Laughing

# 678
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Много се радвам на новините. Party Party Party Party Party

А, колкото до превода....сигурно са преписали от вас... Thinking

Няма значение, филма почва. Трепетите ще са големи, вълна от нови почитатели ще залее тази прекрасна тема. Виртуалните китки ще бъдат повече от всякога. Изрази като БЛАГОДАРЯ ще залеят темата като цунами тропически остров. Peace
Божееее, каква романтика предстои... Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 115
Така Зизанка, както казах - Почва сеее! Много неща ще се променят, както сме забелязали ние миналите през много теми девойки. Тва е нормалното продължение на нещата - сменя се властта, сменят се членовете. Нищо няма де е същото.

# 680
  • Враца
  • Мнения: 791
Добро утро момичета  Peace
Аз не разбрах , значи Фатмето започва по БТВ само че под името Пепел от Рози ли  Shocked Shocked Shocked

# 681
  • Мнения: 0
Ще одобрите предложението ми за две теми!  bowuu До като го пуснат ще са минали вече 57 епизода. На мен лично не ми се коментира наново едно и също. Ама нейсе! Это еще цветочки, а ягодки впереди.

# 682
  • Мнения: 4
Здравейте и аз мисля да следя сериалчето Grinning Grinning Grinning Peace Peace Peace

# 683
  • Мнения: 2 229
Здравейте и от мен!Пепел от рози е красиво заглавие,но да видим как ще го нарежат и дублират.Какъв ли ще е гласът на нашия сладур newsm78 ...Малко остана!
 Да сложа и аз нещичко!Каня ви на церемония в Чаената къща!Да ви е сладко!


# 684
  • Мнения: 115
Поздравче - днес съм в добро настроение  Party Party Party-

# 685
  • София
  • Мнения: 832
Така Зизанка, както казах - Почва сеее! Много неща ще се променят, както сме забелязали ние миналите през много теми девойки. Тва е нормалното продължение на нещата - сменя се властта, сменят се членовете. Нищо няма де е същото.
newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48

# 686
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
За съжаление не може да има две теми за едно и също нещо. Това всъщност не е дерт...отново ще си припомним старите гифчета и снимки...за всеки епизод по много...ше гледаме архивни клипчета и колажи...ей тъй ще си припомним старите времена. Peace

Писанке добре дошла!    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 687
  • Мнения: 115
Здравейте и аз мисля да следя сериалчето Grinning Grinning Grinning Peace Peace Peace
Добре Дошла, Начинаеща номер Едно!  Flutter

# 688
  • Мнения: 3 243
Да бяха го нарекли "Рози от пепел", щеше да е по-вярно!

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Анкета за екранна двойка 2011-2012 г. Да гласуваме, нашата двойка води:

http://www.televizyondizisi.com/index.php/ekranin-ideal-cifttini … uz-2012/60800/02/

Общи условия

Активация на акаунт