ВМ-НВД 47 част

  • 60 299
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
не препоръчвам да купуваш а да си правиш сама

семенцата се накисват във вода за 1 нощ
после се изплакват - на гърлото  на бъркана се слага марля,, закрепена с ластик и през нея се изсипва водата

буркана се слага легнал и аз го увивал с фолио, за да са на тъмно, но може и на светло да се държат
плакнат се по 2-3 пъти на ден
на 4я ден бурканът е пълен догоре с кълнове, моите даже излязоха навън

# 691
  • Мнения: 173
Аз имах предвид от къде може да си вземем семенцата  Laughing

# 692
  • Мнения: 1 488
Здравейте  Hug
Днес времето пак изненада.Такъв хубав сняг вали във Варна  Grinning само в къщи да седиш.Баткото ми е болен и му правя супичка.За мен има риба,вече 3-ти ден ще я ям.Закуската кисело мляко с киви.
Свърши ми маслото и лененото семе и няма как да изляза в това време.Но довечера мъжу ще има бойни задачи.След 2 часа тренировка имам и после пак занимавки с децата. Grinning
Лекинка

# 693
  • Мнения: 1 931
Привет момичета,
аз искам вече да спра да отслабвам и имам нужда от помощ.Как да стане това?Увеличих калориите до нормалните за теглото ми, но продължавам да слабея.Не мога да ям повече, защото ми става тежко.Помагайте, вече съм 54 кг на 170 см. височина и трябва да се спра

# 694
  • Русе
  • Мнения: 2 153
здр. Щък и тук вали сняг незнам от кога, но в 7.00 валеше вече. има около 0.5см. покривка.
Влад, мисля си че ще спреш да сваляш като си вдигнала калориите, просто организма си се настройва сега. аз съм наблюдавала по себе си преди време, че като спра диета продължавам още малко надолу и тогава спирам.
нещо интересно и въпрос към по-напредналите - не свалям нито на кг - нито на мерки, обаче целулита ми почти изчезна, и не ми се тресат сланинките вече, това може ли да се дължи на смяна на сланините с мускули  newsm78 странно ми е защото, чак такива тренировки не правя - силови са ама през ден и тежестите не са кой знае какви - 10кг. броя калориите, гледам да не прегрешавам и да не надвишавам въглехидратите, а кг не мърдат и мерките не мърдат - не ми харесва. Sad

# 695
  • София
  • Мнения: 1 047
Привет момичета,
аз искам вече да спра да отслабвам и имам нужда от помощ.Как да стане това?Увеличих калориите до нормалните за теглото ми, но продължавам да слабея.Не мога да ям повече, защото ми става тежко.Помагайте, вече съм 54 кг на 170 см. височина и трябва да се спра
Разкажи, моля те по-подробно какво ядеш, по колко, спорт, за колко време свали.... Praynig И аз съм 170 и искам 52- 53 да стана  Hug Сега съм 58, от 7 -8 години не съм достигала такива висини, но тази зима  хем пазя диета, хем качвам  ooooh!  Tired  #2gunfire

# 696
  • Мнения: 1 488
Направих си спорта!Излоках литър и половина до сега.
Влад,аз съвет не мога да дам, при мен никога не е настъпвал такъв казус.
Елан, при плато и застой има причини.Няма да ти казвам нищо, че при предното ми казване те засегнах нещо! Wink
Лекинка от мен  Hug

# 697
  • Мнения: 21
Момичета, имам малко тъп въпрос, мисля, че бяхме коментирали по-рано, но не мога да намеря в коя тема  Blush Blush
Някоя да е яла кокосово масло с лъжицата, че се снабдих с 1-2 кила от Германия си донесох и се чудя дали може... Мисля, че WASP беше писала преди, че помагало също за масажи на венците, нещо такова ми се върти  newsm78.
Аз мисля да го ползвам за увеличаване на процента мазнини в менюто. Абе не, че е чак вкусно, но очаквах да е по-гадно на вкус  Laughing Laughing

# 698
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Щък, казвай, не помня да съм се засягала, може да сме спорили нещо, но... аз не се засягам лесно - в спора се ражда истината.

# 699
  • Мнения: 1 488
Ти не ядеш много млечни,че да е от там.Правилно ли си изчислила калорииния прием, който трябва да имаш на ден?Аз приемам по 1900-2000 калории за да слабея.Твойте 1200 ми се виждат адски малко.причините да не мърдат мерките:
-Твърде много калории или недобре изчислени калории.
-Калориите идват наведнъж, често вечер.
-Твърде много въглехидрати (мислите си, че не ядете много въглехидрати, но една салата от моркови за обяд и гарнитура от грах и царевица към пържолата за вечеря, както и двете кисели млека за закуска се натрупват и ви изпращат във средновъглехидратната зона)
-Твърде малко храна като цяло ("не ограничавайте калориите твърде много")
-Твърде малко вода
-Недостатъчно движение (това, че тренирате 3 пъти в седмицата, не значи че се движите много).
-Много "свободни дни" (може би по-често си позволявате по нещо малко за награда).

# 700
  • Русе
  • Мнения: 2 153
това е от Милковия сайт нали, чета го.
калориите, които са ми нужни са около 1500
за това ям около 1200, но имам дни и с по-малко.
водата ми е не повече от 2л - просто не мога да поема повече
движението наистина ми е малко - чакам да се стопли  Embarassed
иначе тренирам в къщи всеки ден с 10кг тежести различни упражнения (в темата за броенето ги пиша всеки ден)
ето напримел менюто за днес
1бр. яйце с 25гр сланина
междинка - 30г. сметана 20% заквасена и половин ябълка 100г
супа от кокошка с допълнително гъша мас - 400гр
гърди свински 200гр. може би с масло, ще видя зависи колко са мазни
до тука литър вода. сутринта клекове 10 с 10кг
напъди по 10 с 10кг
гребане по 10 с 10кг.
след обяд ще видя какво още ще направя.може би ланда преси с 10кг, преси за долначаст на корема, странична дъска по 10бр. и странична преса 7х7кг.
такава тренировка правя всеки ден, понякога два цикъла
какво ще кажеш

# 701
  • Мнения: 425
Момичета, имам малко тъп въпрос, мисля, че бяхме коментирали по-рано, но не мога да намеря в коя тема  Blush Blush
Някоя да е яла кокосово масло с лъжицата, че се снабдих с 1-2 кила от Германия си донесох и се чудя дали може... Мисля, че WASP беше писала преди, че помагало също за масажи на венците, нещо такова ми се върти  newsm78.
Аз мисля да го ползвам за увеличаване на процента мазнини в менюто. Абе не, че е чак вкусно, но очаквах да е по-гадно на вкус  Laughing Laughing
На мен лично много ми е много вкусно  кокосовото,особено ако е ароматно!В момента за "десерт" ям от манната на Нутива-е няма друга такава вкусотия!

# 702
  • Мнения: 1 488
Elan, незнам!Аз лично когато имах застой започнах да тренирам за да раздвижа нещата.Кардио предимно Тае Бо!Виж какво можеш да направиш

# 703
  • Мнения: 173
Добро утро дами, Честит празник, желая ви много любов и усимвки   bouquet

# 704
  • Русе
  • Мнения: 2 153
честит празник и от мен - много щастие но всички.

Общи условия

Активация на акаунт