ВМ-НВД 47 част

  • 60 299
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Аз имах предвид от къде може да си вземем семенцата  Laughing

в този подфорум има отделна тема за кълновете, там със сигурност пише или може да ги питаш
аз и да ти кажа откъде ги купувам няма да ти помогне защото не съм в БГ

още един готин библейски цитат от спайдерите:
(ще взема да я прочета тази Библия най-накрая щом пише такива режимоугодни неща  Mr. Green)
"Библията, старият завет, е книга на познанията, фундаментални за човешката същност, оцелели над 5 000 години.
Още на трета страница пише, това кое се предпочита за храна - кой както иска да го разбира:

:: Книга Битие
4:1 И Адам позна жена си Ева; и тя зачна и роди Каина; и каза: С помощта на Господа придобих човек.
4:2 Роди още и брата му Авела. Авел пасеше стадо, а Каин беше земледелец.
4:3 И след време Каин принесе от земните плодове принос на Господа.
4:4 Тъй също и Авел принесе от първородните на стадото си и от тлъстината му. И Господ погледна благосклонно на Авела и на приноса му;
4:5 а на Каина и на приноса му не погледна така. Затова Каин се огорчи твърде много и лицето му се помрачи.
4:6 И Господ рече на Каина: Защо си се разсърдил? и защо е помрачено лицето ти?
4:7 Ако правиш добро, не ще ли бъде прието? Но ако не правиш добро, грехът лежи на вратата и към тебе се стреми; но ти трябва да го владееш. "

# 706
  • Мнения: X
Привет момичета,
аз искам вече да спра да отслабвам и имам нужда от помощ.Как да стане това?Увеличих калориите до нормалните за теглото ми, но продължавам да слабея.Не мога да ям повече, защото ми става тежко.Помагайте, вече съм 54 кг на 170 см. височина и трябва да се спра

има и такива аномалии нв НВХ режими
в Дюканската тема имаше едно такова момиче, както и тук преди почти 2год

включи постепенно по 1-2 варени или печени картофа към обяд и/или вечеря

напиши как си се хранила досега и колко
и ев. се замисли да посетиш лекар за хормоните на щит. жлеза, да не се е активирала твърде много
въпреки че този режим я вкарва в норми, никога не се знае

# 707
  • Мнения: X
Момичета, имам малко тъп въпрос, мисля, че бяхме коментирали по-рано, но не мога да намеря в коя тема  Blush Blush
Някоя да е яла кокосово масло с лъжицата, че се снабдих с 1-2 кила от Германия си донесох и се чудя дали може... Мисля, че WASP беше писала преди, че помагало също за масажи на венците, нещо такова ми се върти  newsm78.
Аз мисля да го ползвам за увеличаване на процента мазнини в менюто. Абе не, че е чак вкусно, но очаквах да е по-гадно на вкус  Laughing Laughing

ако е еко и студено пресовано, няма проблем
даже готвенето с него е много добре
но все пак в него няма грам холестерол, затова не замествай напълно кравето масло с кокосово

аз го ползвам и за козметични цели като балсам за венци и за тяло, ръце, крака

става и за бонбони - смесва се с разтопен черен шоколад

# 708
  • Мнения: X
Добро утро дами, Честит празник, желая ви много любов и усимвки   bouquet

честит празник и от мен - много щастие но всички.

честит да е!
макар че не харесвам бг вариант на днешния ден
затова ви пожелавам и пълна равнопоставенност със силно/слабия пол  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 1 273
Привет момичета,
аз искам вече да спра да отслабвам и имам нужда от помощ.Как да стане това?Увеличих калориите до нормалните за теглото ми, но продължавам да слабея.Не мога да ям повече, защото ми става тежко.Помагайте, вече съм 54 кг на 170 см. височина и трябва да се спра
включи постепенно по 1-2 варени или печени картофа към обяд и/или вечеря

Или повечко плодове и зеленчуци

# 710
  • Мнения: 1 488
Добър ден и от мен!ДНес е приятен ден в който имаме повод да си се поглезим.Та аз днес съм решила точно това да направя.Хубав ден на всички пожелавам   bouquet

# 711
  • Мнения: 4 615
Библията е едно прекрасно четиво, стига да не слушаш/четеш тълкуванията на Църквата.  Mr. Green

Честит празник, дами!
Влад@,  търсиш варианти. Аз имам твоя проблем, успявам да задържам с млечни. Иначе независимо от ккал свалям.

# 712
  • Мнения: 1 931
Влад@,  търсиш варианти. Аз имам твоя проблем, успявам да задържам с млечни. Иначе независимо от ккал свалям.

Благодаря! Ще трябва да намеря моя вариант, защото аз сега ям предимно млечни продукти и месо.Надявам се да се спра скоро, защото не ми се включват въглехидрати.Може би ще включа малко плодове.

# 713
  • София
  • Мнения: 1 047
Влад@,  търсиш варианти. Аз имам твоя проблем, успявам да задържам с млечни. Иначе независимо от ккал свалям.

Благодаря! Ще трябва да намеря моя вариант, защото аз сега ям предимно млечни продукти и месо.Надявам се да се спра скоро, защото не ми се включват въглехидрати.Може би ще включа малко плодове.
Аз дали да не спра млечните за няколко дни и да видя дали ще помръдна  newsm78   ThinkingСамо на месце и яйца с малко салатка.....а как обичам извара  Heart Eyes, сметана и кашкавалче  ooooh!

# 714
  • Мнения: 4 615
Можеш да пробваш. Аз също ги обичам много, но след една статия, която прочетох тук малко ми се как да кажа... догади. Както и да е. В малки количества (едно кисело мляко и 100  гр сирене или кашкавал) не са ми пречили на отслабването, но като надвиша задържам. Така и направих. Сега с половин кило сметана и 100 гр сирене и/или кашкавал нещата са ок.
Влад@, можеш да пробваш с ядки. 100-150 гр дневно или да включиш картоф, ориз, както те посъветва W'A'S'P - чето. Аз не бих мгла с тях. Неприятна ми е дори мисълтта, че мога да ги ям.

# 715
  • Мнения: 1 488
Добро утро мазни дами!
Днес продължавам с режима,че вчера менюто беше,леле мале!
Бадеми обяд бонбони
вечеря печено пиле със салата и зехтин-единственото режимно нещо май!
Бира
И последно хапване шоколадово руло
Сега пия кафе и мисля да закусвам яйца с масло
Хубав ден на всички  Hug

# 716
  • Мнения: X
Привет момичета,
аз искам вече да спра да отслабвам и имам нужда от помощ.Как да стане това?Увеличих калориите до нормалните за теглото ми, но продължавам да слабея.Не мога да ям повече, защото ми става тежко.Помагайте, вече съм 54 кг на 170 см. височина и трябва да се спра
включи постепенно по 1-2 варени или печени картофа към обяд и/или вечеря

Или повечко плодове и зеленчуци

картофите имат същото количество В като повечето плодове
но не са сладки, т.е. няма да събудят отново желание за сладко, което е важно, ако човек е бил пристрастен преди и  не знам как е било при Влади
също съдържат и фруктоза, което също не е препоръчително

но все пак тя си знае най-добре как би искала да продължи

З: малко сос карбонара от снощните спагети на моите
О: свинско с кокос и къри и кълнове

# 717
  • Мнения: 958
Добро утро. Имам въпрос. Нещо не се чувствам добре напоследък, иска ми се малко да си прочистя организма главно от протеините. Тоест идеята ми е седмица - две да се храня с много зеленуци (зелени - марли, спанак, броколи, зеле) и много мазнини (маз, масло, зехтин) + зеленчкови фрешове ( аз цедя червено цвекло, джинджифил и лимон). И ако поемам протеин на 3-4 дена от млечни. Според вас ще си прецакам ли режима и добра идея ли е? Не мога да сетя от кое ми става тежко, първо спрях мазнините за 2-3 дена, ама не е от тях, запекох се и пак ми беше тежко, намалих млечни и зеленчуци, та сега искам да изпробвам месото  newsm78

# 718
  • София
  • Мнения: 3 295
Момичета, привет. Отдавна вече само чета, че тук сте настроени негативно към вегитата и да не ме насметете. Но имам въпросчета и знам, че само вие може да отговорите:

Вече почнах да си смятам с калкулатора калориите и въглехидратите, но понякога го правя след като съм хапнала нещо. Какво правя ако ми се случи В да иде над 20%, да хапна нещо мазно, за да коригирам ли? То така ще хадхвърля калориите пък. Кое е по-важно за режима: да съм под 1600 калории или да съм под 20% В?

Нали е позволено един ден да си похапвам повечко, примерно веднъж на 10 дни? Че направих 12 ВМ-НВД дни и почнаха да се появяват странични ефекти.

Иначе аз си отслабвам малко по малко, съвсем бавно, все пак бебето ми е само на кърма още.

# 719
  • Русе
  • Мнения: 2 153
joya, както е казал Милко , ядене без месо, яйца или сирене не е ядене.
грета, какво значи странични ефекти и как 12дни ВМ НВХ,  пък вегетарианка, че не разбрах.
аз също не се чувствам добре, но не мярвам да е от режима, по-вероятно от слънчевото изригване, защото е масово и не само за хора които са на нашия режим. около мен на всички им е зле тези дни.

Общи условия

Активация на акаунт