Движение на българските майки - ПЛОВДИВ тема 28

  • 41 307
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
За малкия Сами и от нас много стиснати палци и положителна енергия, дано всичко лошо вече е зад гърба ви.

Момичета, вчера предадох благодарственото писмо на екипа на Мол Пловдив

# 16
  • Мнения: 335
Честита нова година на всички и честита ни нова темичка! Живи и здрави и все така неуморни! Two Hearts

Бистере, много кураж и вяра! Ще се оправи мъничето и отново ще те радва! fingerscrossed

# 17
  • Мнения: 2 577
И от мен за малкото човече на Бисето много положително мислене! Дано се оправи скоро и с мама да си идат у дома! Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Благодаря ви, момичета, обичам ви много. Ние още сме в болницата, аз се прибрах само да се изкъпя и тичам пак.
Опасността за Сами според лекарите все още не е преминала, затова ви моля да постискате още малко палци.  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 934
Стискаме, Бистре  newsm17

Предполагам колко ти е трудно, но дано всичко отмине скоро  Peace  Hug

# 20
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
За много години , момичета! Нека да са сме здрави и все ткаа енергични, а всичко друго се постига с тия две неща!   bouquet

Бистре, и от нас имаш много стиснати палци  Hug

Момичета, имам питане и молба, едновременно Simple Smile . Имаме едно майче от София, което има багаж в Асеновград където е живяла при бившия съпруг, осъден вече за домашно насилие. Дали имате път скоро натам да и съдействате да взмете багажа, тя се предполага че ще дойде до Пловдив и някой да го съхрани за известно време. След това имаме една доброволка, която пътува служебно до Пловдив, евентуално да вземее целия този багаж от този който би се съгласил да го съхрани?
Стана малко объркано, но се надявам да сте ме разбрали.

Целувам ви!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Момичета, получих списъка с рождениците от дома в Асеновград, трябва да решим на коя дата и къде да е тържеството Thinking

1 момиче на 16г
2 момиче на 16г
3 момиче на 18г
4 момиче на 18г
5 момиче на 13г
6 момиче на 13г
7 момиче на 7г
8 момче на 7г

Предлагам подаръците за №7 и  №8 да са от склада, имаме играчки Peace
Аз ще купя на №1

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, благодаря за палцестискането  Hug
Вече сме си у дома, Сами е добре и трябва много да го пазим, за да се възстанови и укрепне. Не мога да помогна с нищо в момента, просто исках да ви благодаря за подкрепата  Hug

# 23
  • Мнения: 269
Здравейте!
За много години, живи и здрави!

bugaboo, скорошно оздравяване!

Ехе, пак ли стана време за рожденици! Аз взимам номер 2 - момиче-16г. Ще съм благодарна някой да ме упъти за размери на детето.

П.С. Снимките от пиесата в Асеновград и малчуганите от Зелениково както винаги са страхотни.

# 24
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Аз поемам  4 момиче на 18г

и списъка става...
Момичета, получих списъка с рождениците от дома в Асеновград, трябва да решим на коя дата и къде да е тържеството Thinking

1 момиче на 16г   - Доника
2 момиче на 16г   - Miss Fairy
3 момиче на 18г   - antom
4 момиче на 18г
5 момиче на 13г
6 момиче на 13г
7 момиче на 7г    - склад
8 момче на 7г      - склад

Предлагам подаръците за №7 и  №8 да са от склада, имаме играчки Peace
Аз ще купя на №1



bugaboo разбира се, че можеш да ни помогнеш с нещо.... стабилизирай онзи мой малък приятел Сами, че съм се затъжила за усмивката му  Hug Hug Hug
Наближава да започна тормоза за кафе среща, по повод мартениците и ще ми трябвате всички  Mr. Green

Miss Fairy при последните рожденни дни, поради проблеми с точността на размерите, взехме решение подаръците да не са дрехи, защото непрекъснато се налага подмяна. Подаръците са до 20-25 лв. Обикновенно вземаме козметика, раници, чанти,  бижута, скейбордове, игри, книги... предметни подаръци, които да им са нужни. Дано това ти помогне в избора  Peace

По повод датата.... аз още си кашлям, но все се надявам да се събудя здрава  Praynig  Ако е през седмицата съм на разположение без кола от 10 до 16ч, в неделите цял ден и по всяка вероятност автоматизирана  Mr. Green 

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 20:42 от antom

# 25
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Karish не ми стигна имфото ти  Embarassed Багажа при бившия и съпруг ли е или е при някакви нейни приятели...роднини...  Ако отидем да го вземем от бившия ли ще е... Няма проблем за място за съхранение в Пловдив, по скоро въпроса е във взимането.... Като ходим до Асеновград за рожденните дни бихме могли да го вземем, но някой трябва да ни го даде... а без нея, ако нещата са в бившия... трудна работа.... ние сме никои... Дай повечко имфо ... може и на ЛС

# 26
  • Мнения: 1 934
Аз бих могла да купя подарък на едно от момичетата на 13 години /но ме упътете на какво се радват  Simple Smile/

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 135
И аз като Кливия мога да купя на момиче 13г, ама трябва да ми кажете какво да бъде горе-долу и къде и кога да го дам.  Simple Smile

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Бистре  Hug много се радвам, че сте си вече в къщи!




1 момиче на 16г   - Доника
2 момиче на 16г   - Miss Fairy
3 момиче на 18г   - antom
4 момиче на 18г
5 момиче на 13г   - Кливия
6 момиче на 13г   - trix
7 момиче на 7г    - склад
8 момче на 7г      - склад


 Кливия,   trix  момичетата на тази възраст се радват на козметични комплекти, аксесоари  за коса, бижута Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Хайде аз ще купя и за
 4 момиче на 18г
Ама пак на това ли се радват - козметика, бижута.
И друго - за каква сума да бъдат подаръците, предполагам всички трябва да са горе-долу на една стойност.
Много питам, ще извинявате  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт