От кога на кино?

  • 3 515
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Дъщеря ми я водихме лятото, била е на 3 год и 4 месеца, но не на 3Д, а на обикновено - много добре беше, никакви проблеми.
На 3Д не бих я водила още.

# 16
  • Мнения: 1 050
От 3 г. започнахме да го водим.

# 17
  • Мнения: 1 567
На обикновено кино - на 5 годинки. Детски филм дублиран.
Смятам, че на тази възраст са
-достатъчно големи, за да следят сюжета на филма и да го разбират.
- не питат непрекъснато "какво стана, защо" и т.н.
- не ги е страх от загасените лампи
- не се стряскат от по-силната музика/звуци
- и най-важното, ако се изпишкат преди прожекцията, няма спешно препускане до тоалетната.
На 3D- на 7год.

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 22:06 от Айез Седай

# 18
  • Мнения: 1 418
преди 2 мес го заведохме на обикновено кино,а тази седмица ходихме на 3D.И в двата случая по едно време го налегна скука

# 19
  • Мнения: 1 310
Синът ми беше на 7, когато го заведох за първи път на кино, на 3D. Определено му хареса. Сега често ходим. Последния път имаше една майка с момиченце на около 2 или 3 годинки. През цялото време влизаха и излизаха от реда, трамбоваха надолу, нагоре по стълбите и накрая си тръгнаха малко преди да свърши филмът. Crazy
Това ми напомня за случая, когато заведох сина си на театър и дена майка с бебе се цопна на първия ред пред всички деца. Crazy ooooh! Joy

# 20
  • Мнения: 6 493
Лятото преди да навърши 4г.-на Мечо Пух-дублирън ,едночасов -издържа ,но самото филмче не му беше интересно (просто Ру липсваше  Laughing).След месец го заведох и на Колите 3D-  филмчето вече го беше гледал на компютъра-издържа 2/3 от филма с очилата и ги свали,дразнели го , а към края взе и да става -определено 2часа(вкл.и рекламите преди филма)му дойдоха в по-вече. За сега почивка ,но може да пробваме с Котаракът.

# 21
  • Мнения: 15 379
Не съм го водила още.

# 22
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
И аз. Но на театър сме редовни Simple Smile

# 23
  • Мнения: 15 379
И аз. Но на театър сме редовни Simple Smile

И ние така Grinning.

# 24
  • Мнения: 9 144
Много са шумни залите в Мултиплексите.
Засега и ние се придържаме към кукления театър, като определено предпочита салона на Янко Сакъзов, пред този на Гурко  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 376
На 4г заведохме дъщеря ми на кино,на 3Д. издържа без проблем, няколко филма е гледала - все на 3Д. Един път я заведохме на нормално, защото аз не понасям 3Д, но тя се отегчи доста бързо, предпочита с очила.

# 26
  • Мнения: 1 175
Опитайте .. не пречи, като бъдете подготвени да си излезете още в началото.
Моят син до 6-7 годишен не успях да го накарам да издържи цял филм. После като гледахме му беше силен звука и си запушваше ушите на рекламите в началото.

# 27
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Това лято за първи път го заведохме на кино - на Мечо Пух. После ходихме на Колите 2. Наскоро гледахме и Веселите крачета 2. И трите филма ги изгледа с огромен интерес, без да мърда от мястото си.  Даже лови въздушните мехурчета накрая.  Laughing Сега е на почти три години, значи е тръгнал на кино на 2, 5 г.

Вероятно има значение и къде го водите. Ние ходим в Арена Младост - там звукът не е толкова силен, колкото в другите киносалони. Пък и за очилата дават гумички, които достатъчно добре му държат очилата на очите.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
На 5г и половина отидохме на 3Д.Хареса и ,но определено се стряскаше от високите децибели а на моменти даже я беше страх/в началото на рекламите/.После ходихме и на обикновено кино.

# 29
  • Мнения: 72
Това лято за пръв път я заведох на 3г и 6м е била на Мечо Пух, голяма веселба беше, голям кеф !

Общи условия

Активация на акаунт