Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на участниците относно предложените заглавия на темата?
Какви са мненията на участниците относно алкохола и алкохолизма?
Какви са мненията на участниците относно срещите с голи мъже и мъже с шлифери?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на участниците относно предложените заглавия на темата?
Участниците имат различни мнения относно предложените заглавия на темата. Някои от тях не са доволни от заглавията, изразявайки недоволство и предлагайки свои собствени варианти. Въпреки това, има и участници, които се шегуват по темата, изразявайки съмнения относно ползата от промяна на заглавието и предлагайки сексуално заредени заглавия за следващата тема.
-
Какви са мненията на участниците относно алкохола и алкохолизма?
Участниците имат различни мнения относно алкохола и алкохолизма. Някои от тях споделят лични преживявания с алкохол в семейството, докато други изразяват негативно отношение към алкохола и алкохолизма. Освен това има участници, които изразяват загриженост относно вредите, причинени от алкохола, и подкрепят забраната на алкохола и фойерверките.
-
Какви са мненията на участниците относно срещите с голи мъже и мъже с шлифери?
-
Какви са мненията на участниците относно подготовката за Нова година и посрещането й?
-
Как се превежда „отсега нататък“ на арабски?
Единия оправя и започва да боли другия. Нощес половинката, загрижен да не се отровя
Детенцето ви наистина е много сладко 
Детенцето ти е супер сладко , с тез маслинени очички
Дано си се оправила вече 
но се надявам силно ,децата да не го лепнат .


аз ви чета редовно, не ви пропускам, но някак си не съм в настроение за писане, някакво гадно настроение ме е обзело, а и имах разни тревоги... аз последно ви разказвах как тръгвам на работа, абе аз тръгнах, ама на съвсем друга работа... 