133 арабки диви и красиви посрещат 2012

  • 65 275
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27
Точно по тази причина се изказах така.За приятели,познати мъжът ми и семейството му,и другите ми приятели араби и иранци са ТЕРОРИСТИ!!Само защото са имали късмета или нещастието да се родят в страните си и то мюсюлмани.Днес един много близък приятел ми съобщи,че няма да общува повече с мен,защото можело мъжът ми и семейството му да взривят блока им  Joy

Имаше период,в който бяхме пред раздяла само и само да нямам аз проблеми за това,че е мюсюлманин  #2gunfire #Cussing out

# 676
  • София
  • Мнения: 18 139
Вчера ме заклеймихте за "грубото" изказване,но след като ви споделя какво се е случило днес на родителите ми няма шанс как да не продължа да заклеймявам Израел и САЩ.Тааа обядват си двамата с баба ми и на вратата се звъни.Двама полицай и още един представител на Държавна сигурност.Защо и как дъщеря ви е омъжена за иранец и защо сме поканили родителите на съпруга ми в България като знаем,че Иран е терористична държава?!! newsm78 #Crazy В случай,че им издадат визи и дойдат ще трябва да минат на границата "специално" интервю като потенциални камикадзета и след това повторно "интервю в родния ми град!

Явно не си подготвена да  се срещнеш очи в очи и с неприятните следствия от смесен брак с чужденци от тези ширини. Thinking Тепърва  вероятно ще чуваш обиди и подмятания по твой адрес, както и нищо чудно да бъде проверяван съпругът ти. Правят се  разследвания за фиктивни бракове, разпитват се съседи за това живее ли лицето на посочения адрес, работи ли и ако да, какво и къде, кой го посещава и т.н. Ако това всеки път ще ти дава според теб  оправдан повод да твърдиш, че  хората на летището в Сарафово са си намерили майстора с бомбата, негативите са си за теб. Thinking

Дошъл някой и казал нещо на баба ти за съпруга ти и за роднините му...И ти вече палиш моторетката. С какво думите на един служител-простак оправдават в очите ти загубата на  човешки живот? А как ще реагираш тогава на казаното от другата страна на барикадата ( ако го чуеш)? Както за редица българи мюсюлманинът  е еквивалент на камикадзе, така според закостенелите представи на някои хора в ислямските държави европейката, в частност и българката, е еквивалент на жена, упражняваща най-древната професия и недостойна за  съответния мъж. Confused Дай да кажа в афекта си заради нечие безумно и просташко изказване " Тези си заслужават съдбата, нека мрат, щом така ни обиждат".Твърде детинска реакция.А и дали ни харесва или не, службите ни регистрират дейност.А тя включва проверки.

Мисълта ми е, че обобщенията не са в полза на никого. Има камикадзета, има  и  съвсем мирни, кротки мюсюлмани, търсещи своето място под слънцето. Има  евреи и евреи..Има  европейки и европейки. Слагането под общ знаменател е най-голямата грешка, която правим. Непростим геноцид  над невинни араби, непростимо отнемане на живота и на невинни евреи. Докато се кара на принципа "Око за око и зъб за зъб"  и докато има хора, които считат, че жертвите са си го заслужили, само защото са такива или онакива, нещата няма да се променят...поне не и към добро. По наклонената плоскост  винаги има накъде да се слезе по-надолу...

А истината е, че човекът си е човек, независимо какъв е като етнос и  вероизповедание. Хора и изверги има навсякъде.

Последна редакция: чт, 19 юли 2012, 21:47 от eine in Rente gegangene Nixe

# 677
  • Мнения: 550
Да, Ясмин, за един и същи случай говорим, аз прочетох, че са го аресутвали на пазара и не знам защо помислих, че е на Женския пазар  newsm78. Ще си поправя поста сегичка.

# 678
  • Мнения: 6
Малко в страни от темата, момичета кога започва поста - утре или в събота?

Последна редакция: чт, 19 юли 2012, 22:42 от Audrey

# 679
  • Мнения: 468
Ами аз какво да кажа, вие сте го казали, а и аз на едно друго място. Съгласна съм с мненията на "старите кучета". Rolling Eyes
Азизам, успокой се, ние сме врели и кипели дотолкова, че вече го приемаме като част от живота си. От теб зависи дали да се поддаваш на такива провокации. Знаеш, че хората плюят по този, който проявява слабост. А това да се връзваш си е такава поява. Спори, доказвай се, но не бъди прекалено рязка.  Hug Peace
По другата тема не ми се коментира, зависи до голяма степен как ще се развият нещата в зависимост от ангажираността на Международната общност.  Thinking

# 680
  • Мнения: 550
Audrey, започва утре  Peace

П.п. виждам голяма активност на “балкона“, ама никой не пише...

# 681
  • София
  • Мнения: 18 139
Audrey, започва утре  Peace

П.п. виждам голяма активност на “балкона“, ама никой не пише...

Това учудва ли те? Mr. Green Чакат сеир някои. Да се надяваме да не го дочакат.

# 682
  • Мнения: 0
Момичета кокичета,според моите източници постът започва в Събота...проверихме го на няколко места...   newsm78

# 683
  • Мнения: 6
Мерси, не бях много сигурна. Hug
Аз чак сега си изкарах шестте дни, които имах от миналото лято Embarassed и едва издържах цял ден без вода в тия жеги. Хайде без храна, търпи се, но без вода - изплезих език до девет часа, че и спортувах.  Crazy

Цитат
Момичета кокичета,според моите източници постът започва в Събота...проверихме го на няколко места...   
Сигурна ли си? И аз такаво инфо получих: или утре или в събота( ама за БГ кога?), а и гледам по Атан, пише Шабан 29. Доколкото си спомням май трябва да бъде първо число Рамадан( по мои криви сметки и спомени от мин. година  Simple Smile )

# 684
  • Мнения: 550
Аз пък навсякъде чета, че почва утре. Ето малко примери:

http://en-maktoob.news.yahoo.com/ramadan-begins-on-friday-in-sau … -arabia--uae.html

http://www.huffingtonpost.com/2012/06/15/ramadan-2012-begins-jul … 20_n_1601609.html
...

Одри, предполагам, че наистина е голямо изпитание говеенето в жегите, особено когато и дните да са толкова дълги. Зимата със сигурност е по-ленсо.

# 685
  • Мнения: 0
Audrey,проверихме го няколко пъти на няколко места.И ние се готвехме за утре,но започва в Сабт Simple Smile...така че ще разчитаме на тази информация...Показаха ми и снимка, не виждат луната, така че няма как да започне утре...
Казаха ми,че дори в Ирак започва в Събота,за Емирствата,обаче,не знам...

# 686
  • Мнения: 3 215
С тоя "балкон" ме разхилихте. Но, че сеирджиите чакат, хич не се и съмнявам.
Русалката, както обикновено, ми взе думите от устата, така че нямам какво да добавя. Хайде мир вам! Peace

# 687
  • Мнения: 6
Аз пък навсякъде чета, че почва утре. Ето малко примери:

http://en-maktoob.news.yahoo.com/ramadan-begins-on-friday-in-sau … -arabia--uae.html

http://www.huffingtonpost.com/2012/06/15/ramadan-2012-begins-jul … 20_n_1601609.html
...

Одри, предполагам, че наистина е голямо изпитание говеенето в жегите, особено когато и дните да са толкова дълги. Зимата със сигурност е по-ленсо.
Така е, особено при тези екстремни температури дето ни споходиха Confused Незнам зимата как е, но със сигурност ще е като празник, има да се чака няколко години...

Да питам, има ли някаква възможност, позволено ли е при силни болки по време на пост да се вземат едно, две обезболяващи без вода?

И преди съм писала тук, но от друг профил - за кратко, вероятно не ме помните

Цитат
Audrey,проверихме го няколко пъти на няколко места.И ние се готвехме за утре,но започва в Сабт Smile...така че ще разчитаме на тази информация...Показаха ми и снимка, не виждат луната, така че няма как да започне утре...
Казаха ми,че дори в Ирак започва в Събота,за Емирствата,обаче,не знам...
Сега получих инфо - в Сауди, Египет, Магреб започвал утре, но ние трябвало да гледаме в Турция как е и незнам. За всеки случай ще започна утре, пък каквото стане.  Laughing

Audrey, и твоето включване ми хареса. Бих се радвала да продължиш да посещаваш темата ни Hug
Ще идвам от време на време. Hug

Последна редакция: чт, 19 юли 2012, 23:14 от Audrey

# 688
  • Мнения: 2 171
И аз, както винаги, изчетох с удоволствие Русалката Heart Eyes

Audrey, и твоето включване ми хареса. Бих се радвала да продължиш да посещаваш темата ни Hug

За арестувания палестинец и аз прочетох и възмущение е слаба дума за чувството, което изпитах Close

# 689
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

лек пост на вси4ки в темата, които спазват!в саудията са видели  луната ,както каза една дружка в фейса! при нас също по4ва утре! да пази бог и да бъдат 4ути молитвите! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт