Извеждате ли децата навън

  • 9 247
  • 137
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 88
При нас въпроса с разходките е много сложен от страна на таткото. Иска в инкубатор да я вържи, та да не се разболее. караме се непрекъсната. Сега в този студ  не я извеждам, а пък и тя е още мъничка. педиатърката ми каза да я извеждам над 0 градуса.

# 136
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Всеки ден извеждам по малкото си дете навън,големият сам се справя с ежедневните разходки! Peace

# 137
  • Мнения: 4
И аз всеки ден извеждам бебето си навън. Дори, когато е студено. Разбира се, тогава е за по-кратко, но не пропускаме. Трябва да се каляват бебчетата.

Общи условия

Активация на акаунт