Едва ли е станало, но съм много уплашена

  • 1 808
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Aleksa, Поздравления за решението ти.Пожелавам ти да родиш живо и здраво бебче и да му се радваш безкрайно много.
Ние живеем заедно само като си е в България.Той учи в Англия аз в България и не смятам , че сега е времето за бебета.Надявам се (имам още 2 години в университета) да ида да следвам при него и тогава вече като се установим, намерим си работа и прочее може да се замислим, но дотагва би било ужасно трудно и за двама ни.Ако сме разделени и имаме дете, той няма да може да го вижда,(или за по няколко седмици през 5 6 месеца), а само ще помага финансово.Примерно. Naughty
Благодаря на отзовалите се.

# 16
  • Мнения: 1 466
Aleksa, Поздравления за решението ти.Пожелавам ти да родиш живо и здраво бебче и да му се радваш безкрайно много.
Ние живеем заедно само като си е в България.Той учи в Англия аз в България и не смятам , че сега е времето за бебета.Надявам се (имам още 2 години в университета) да ида да следвам при него и тогава вече като се установим, намерим си работа и прочее може да се замислим, но дотагва би било ужасно трудно и за двама ни.Ако сме разделени и имаме дете, той няма да може да го вижда,(или за по няколко седмици през 5 6 месеца), а само ще помага финансово.Примерно. Naughty
Благодаря на отзовалите се.

Някак неуместно ми се струва да ти пожелавам да не си бременна, защото детенцето е дар. Но щом не смяташ, че е момента, то тогава дано тестът да е отрицателен.
Само ще ти кажа, че аз разсъждавах по същия начин - на 20 съм, с много труд влязох в избрания от мен университет... И стана бебче Simple Smile Дори за момент не съм и помисляла да го махна, въпреки че минах през какво ли не. Бебчо се роди в седмия месец, две месеца в болница и от тук нататък за неопределен период от време също ще е така... но той е моето чудо, моят живот. Ако е писано, с повече труд и упоритост след година или две ще се върна и ще завърша. За момента за мен е важен само неговият живот и неговото здраве.
Успех и много любов Ви желая и на двамата! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 343
Така е. Аз също не успях да завърша на време. Сега уча с бебе на ръце. Определено не е никак, ама никак лесно, но пък съм много по-амбицирана дори и от преди.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
При описаната ситуация малко вероятно е да си бременна, споко. А ако е станало, това все пак са хубави неща  Peace

# 19
  • Мнения: 150
Не мисля, че е станало, но като не искате- просто взимайте мерки!  Wink

# 20
  • Мнения: 337
Надали е станало нещо, но щом едно евентуално бебе би било такъв проблем, не предприемайте рисковани действия.

# 21
  • Мнения: 5
Днес ми дойде.Благодаря за отговорите.

# 22
  • Мнения: 3 242
Браво и от тук нататък умната Simple Smile защо не се консултираш с лекар и да ти предпише някакви контацептиви , така поне няма да се притесняваш всеки месец?

# 23
  • Мнения: 28
Хубаво е, щом не смяташ да забременяваш скоро, наистина да минеш към някакви хапчета (най-добре предписани от доктор) А пък следващия път когато изпаднеш в такава паника, просто си вземи от аптеката Ескапел Simple Smile По-добе това, отколкото да правиш аборти и да си трошиш главата след години Simple Smile Успех Simple Smile

# 24
  • Мнения: 60
да ти е честит тогава цикъла, от опит знам в такъв случай каква радост е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт