Звездни компромати-122

  • 49 418
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 036
Леле, леле  ooooh!
Преслава по никакъв начин не ми се вписва в личните критерии за красота. Но като си помисля, че можеше и Николета да коронясат.  Mr. Green
Блатечки е мъжкар, но чак пък пръв хубавец...

# 31
  • Мнения: 2 155
Дерек Лем ще съди Иванка Тръмп, че копирала техен модел обувки и е направила тяхна реплика

http://www.posh24.com/ivanka_trump/ivanka_trump_steals_shoe_design_gets_sued

# 32
  • Мнения: 1 224
Това видео с Бионсе го гледах още в началото. Наистина бременен корем не изглежда така  Naughty
Просто няма как да се сгъне по този отвратителен начин  Whistling

# 33
  • Мнения: 9 144
Благодаря за новата тема  Hug

Една година след приказната сватба Katy Perry се развежда http://img2.timeinc.net/people/i/2011/news/111212/russell-brand-300.jpg

Може би е време за нов албум и нова ПР кампания?

# 34
  • Мнения: 9 063
Весело посрещане на 2012 г. момичета  Hug
И от мен така - пожелавам ви здраве и късмет за семействата ви Hug
И умната довечера, че да не се гледаме по снимки тука след някой друг ден Mr. Green

Клипюето на Би не го бчх гледала и съм изумена, опитвам се да си го обясня с роклята, която ако е от "хлъзгава" материя, може би може да се сгърчи така, знам ли...но изглежда неестествено все пак. Не искам да се вглъбявам в размисли дали е така, и ако е - защо е, те си знаят, да са живи и здрави.

Асен Блатечки, какъвто и да е и да са го определили, ми опротивя заради едно негово тъпо и нагло изказване, относно майките с колички и паркирането по тротоарите Sick

# 35
  • Мнения: 4 275
Това видео с Бионсе го гледах още в началото. Наистина бременен корем не изглежда така  Naughty
Просто няма как да се сгъне по този отвратителен начин  Whistling


Да не би някоя друга жена да й износва бебето и след раждането Бионсе да си махне корема?  Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 2 476
отново Стейтъм и Роузи

От плешивците определено предпочитам Брус Уилис...Роузито е голяма сладурана, на нея бих й завидяла и за тялото и за лицето.

Весело посрещане на Новата година, и внимавайте с пиенето- да не публикуваме ваши снимки утре в темата  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 2 476
Това видео с Бионсе го гледах още в началото. Наистина бременен корем не изглежда така  Naughty
Просто няма как да се сгъне по този отвратителен начин  Whistling


Да не би някоя друга жена да й износва бебето и след раждането Бионсе да си махне корема?  Rolling Eyes

Бейонсе не беше ли казала, че подсилва корема, за да постави акцент върху бременността си...което е мега тъпо, ако е вярно. Но тя се прави на бяла във фотосесии и клипове, така че няма да се учудя. Май й бяха направили забележка от организация на чернокожи.

# 38
  • Мнения: 945
Бионсе имаше едни снимки на плажа, с една бяла поличка, където се виждаше корема и.
И на мен ми е малко странна цялата бременност, но да са живи и здрави, всеки сам си решава живота.

# 39
  • Мнения: 1 455
Джесика Алба отново изглежда страхотно:
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/bizarre/4030170/Jes … stic-on-hols.html

Весело посрещане на Новата година Hug Hug Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 23 036
Момичета, весело изкарване на празника - бъдете здрави и щастливи.  Hug

И ако утре някой зачекне Николета като първи пост от Новата година, ще се разправя лично с мен.  Joy

# 41
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
Момичета, весело изкарване на празника - бъдете здрави и щастливи.  Hug

И ако утре някой зачекне Николета като първи пост от Новата година, ще се разправя лично с мен.  Joy

 Joy Joy Joy

Весело изкарване на празника и от мен! Много хубави емоции да има!

# 42
  • Мнения: 4 120
Хайде, слагайте червеното бельо...и до догодина Simple Smile
Хубаво да ви е  Wine Glass

# 43
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Някой завиждаше на Роузи за тялото  newsm78:



# 44
  • София
  • Мнения: 23 036
Тази Роузи нито в тяло ми харесва, нито в лице.  Crazy
С риск да ви скандализирам - и гаджето й, онзи дрътльо, по който почти всички жени припадат, дори ми е анти.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт